Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Boss napisal:

Brizgni si uno razkužilo za roke v nos - te spuca k pr norcih. Sodelavec je nesrečno natočil v dlan pol pa plosknil z rokama in mu je iz rok špricnilo v oči in nos. Pol je tulil in tekal po hodniku brez maske do veceja pa si probal sprat zadevo. Je pa rekel na koncu, da zdaj lažje diha, ampak nikakor ne bi priporočil te terapije tud drugim.

Jp, jeba je to. Meni je razkužilo za roke spricnilo direkt v oko. Takoj spral s FR in klical na očesno kliniko, kjer so mi rekli da če ne bo v dveh dneh vsaj malo bolje, naj se pridem pokazati ali pa če bodo nastopile motnje vida. 

 

Ni nedolžna zadeva. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

To drži, zadeva ni hec. Sem slišal, že take primere, da si je ena buteljka razkužila roke in nato je hotela umiti še oči, ker so virologi izjavljali, da lahko virus pride v telo tudi skozi očesno sluznico. Baje so meli celo pizdarijo najprej na urgenci pol pa še hospitalizacija, da so jo spet zrihtali. Mislim, to je v kategoriji tistih dogodkov, ko je Trump imel idejo, da bi ljudi od znotraj razkuževali z belilom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Nejc1986 napisal:

Jutranja kolesarska 

IMG_20210401_132620.jpg

 

Tkole je zgledal zanč, k se mi je golob na havbo usral, sam tista rjava je bla mal temnejša.:hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Tkole je zgledal zanč, k se mi je golob na havbo usral, sam tista rjava je bla mal temnejša.:hudicek:

Glavno da okus ni isti. Saj ne da vem kak okus ima golobji drek.. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Tenkju. Ravno prišel nazaj do avta.... Mal se je zavleklo ker je lep dan :)

Moraš tak dan izkoristiti maksimalno, ker ta naslednji teden bo vreme bolj bogo.Tudi naslednji vikend bo baje dež. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.