Skoči na vsebino

Mazda totalka - jest se dr?im


Grega_

Priporočeno sporočilo

Kot sem prebral nekateri ?e veste nekateri boste pa sedaj tole prebrali. Bom probal podrobno opisati ?eprav se ?e tresem in vseeee mee zaa?eeenjjaaaa boooollleetiiii :unsure: iz minute v minuto bolj.

No zgodilo se je takole, se peljem od ?rnu? do jar? in 150m pred rondojem zapeljem na levi pas da se pa? vklju?im na srednjega v rondoju in se zapeljem v jar?e. 10 metrov preden se ustavi? na rondoju pogledam v ?pegu in vidim sam ?e ene lu?i nakar je pa usekal do amena, ter me ondneslo v robnik, potem sem letel ?ez vse pasove in se ustavil pred za??itno ograjo notranjega pasu, postavljen ?ez cel pas obrnjen malo v levo v smeri voznikov po rondoju....zdej vidm da imam ?e sre?o, da ni kdorkoli tisti trenutek peljal po rondoju ker jest sem z veliko hitrostjo gor prletu. V glavnem tega tipa je odneslo cca. 15m stran od mojega avta na desno stran rondoja in kot sem videl prvo tisti mo?ki in njegova punca ki sta prva ustavila nista mogla vrat odpret tako da ?e zdej ne vem kako so jih, se ne spomnim. Punca od tega mi je povedala, da ne vejo kaj je s tipom, verjetno je izgubil zavest, sem pa videl da je imel naslonjeno glavo na volan z odprtim airbagom. Kot sem videl je avto totalka, uni?ena je cela zadnja stran avta do malo ve? kot sredine prtla?nika, zadnja desna guma je obrnjena navznoter, zadnjo ?ipo je tud razbilo. Ko sem se ustavil sem bil itak v ?oku in nisem mogel odpreti vrat, ker so se zaklenila (verjetno zaradi zadnje klju?avnice), ker mi itak ni blo ni? jasno sem odprl desno ?ipo in zlezel ven. Sila trka je bila tako mo?na da mi je utrgalo avtoradio, ki mi je priletel v nogo tako da bole?ine so mo?ne. Kaj je z levo stranjo avta ne vem, ker se en spomnim ali sem zadel ograjo ali ne, vem samo da sem zadel robnik. No potem so me odpeljali z re?ilcem na urgenco. Pihal sem na urgenci, seveda 0.00 :jupiii: , neuradno sem zvedel da je bil tip pijan kot mavra, videl sem tudi da je policaj zapakiral njegovo kri v kuverto kjer je pisalo in?titut za sodno medicino. Karambol se je zgodil brez kakr?nekoli zavorne poti, lahko da je zaspal??, jest ne vem kolk je to prletu ampak moral je bit ornk. No to je to, jest upam da bom ?imprej ok, ker zdej je zadev za urediti milijon, sranje je tudi da nimam AO plusa pla?anega, ker prej kot ?tudent nisem imel ne vem kolk denarja in sem avto zavaroval z minimalcem :( ...no naslednji avto bo jest mislm da Mazda, ker kar je bilo novega dano na avto bom dal dol, ne vem pa kako se ga bom znebil :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sem sli?al za tole tvoje sranje, sicer pa glavno da je s tabo vse ok, avto bo ?e nekak, vem pa da je ful tema vse skup! :(

 

Drga? pa useen pejd do zdravnika da te orng pregleda, ker dostkrat ne zgleda ni? za videt, pol pa so kak?ne notranje zadeve problem, sej ne stane te ni?, ?e gre?! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo sem popravil objavo :) je bolj podrobno napisano sedaj. Tole sem pozabil napisati, potem ko sem pogledal v avto je bil sede? polo?en nazaj, zdej ne vem al se je samo premaknil ali ga je pa polomilo, re?il me je tudi pas...morm re?t res mazda me je dost obvarovala ker take nesre?e pa ?e ne.....bil sem tudi na sre?o v avtu sam...avta se pa jest mislim da ne spla?a popravljati :( ...slike bojo jutri ko ga bom ?e pofotkal, itak morm ?e vse vn pobrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moje so?alje..Vidm da ma? isto mazdo kot jaz 323c, pa mislim da ti lahko garantiram,da se ti je ne spla?a popravlat. Sem imel tudi sam z mojo prometno, 2meseca za tem ko sem jo dobil, pribli?no dve leti nazaj. Bil je prvi sneg v letu, okoli 15cm in ?e sne?ilo. Uglavnm ena babura mi je zapeljala iz stranske na jamovo v Ljubljani direkt kot da bi me ?akala,da mi sko?i pred avto ,ni? kriv,re?it se ni dal ni?. Nevem a po naklu?ju-vglavnm ta ?enska je delala na zavoravlnici na okencu za prometne nesre?e:whatever: in ?e danes sumim,da je to namerno nardila,imela je pa enga starga hyundai ponyja vrednega okoli 100k sit. In takoj je ?la na bolni?ko potem, ok pa pustimo zdj to. V glavnem, kupon?ek sem jasno dobil, avto bil razbit samo spredaj-lu?,odbija?,blatnik, res samo pleh in ni? drugega. V glavnem na uradnem servisu 450000 sit :blink: popravilo, zavarovalnica ni hotela krit seveda-ekonomska totalka,potem sem izbral neuradni servis-310000 sit,no za to sem dobil denar in popravili so fenomenalno lepo-avto kot nov,tako da na koncu se je sre?no izteklo. Povedati ti ho?em,da za popravilo skoraj sigurno ne bo? dobil(ker bo predrago),dali ti bodo verjetno neko nadomestilo,kar po mojem ne bo preve? veliko,posebej ne tako,da bi se ti ga spla?alo popravljat. Kaj ?mo-dragi so deli za mazdice. Svetujem ti,da probaj prodati za dele in raje kupi drug avto.Mazdo seveda :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii::jupiii: Grega is back!!!!

 

Res smola glede vsega ampak velika sre?a da si ok!!!!

?e po po tvojem opisu slede? gledam!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jaz sem imel novembra lani crash. Totalko.

Me je bolela rama in roka.

Ampak ho?em povedat to, da se je vse skupaj izteklo v moj plus.(ker seveda nisem bil kriv!!)

Avtija sem prodal enmu kleparju (ki ga je ?e zrihtu in se vozi)

Iz zavarovalnice sem izterju maximum za avto (treba je bit te?n pa te?it!!!)

In sem kupil drugo 323f-ko,mlaj?o,z manj kilometri...

Pa ?e na denar od po?lodbe ra?unam!

Najbolj bistveno pa je, da ?lovk ostane cel!!!

da ti ni? ne fali (roka,noga...)

Ok,ene par dni bo bolelood udarca,potem bo pa ?e minalo.

Pleh se bo pa ?e drug najdu,morda celo lep?i in bolj?i!

 

Skratka...keep ya head up!!!

B)

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No prve fotke avta....jest sm mislu da me je v desno stran prtegnu tko da mi ni glih jasn tole. Bo pa ?e cela ?tala tole, avto je ?e na avtovleki tko da dons se ga gre cent pol bomo pa vidl. Jest ne vem ?e bo kdo tole popravlju, ?e bo bo kak?en klepar zase verjetn. :blink:

post-288-1138617147.jpg

post-288-1138617241.jpg

post-288-1138617337.jpg

post-288-1138617437.jpg

post-288-1138617497.jpg

post-288-1138617607.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sre?a da si cel, ker na slikah ne zgleda lepo - udarec je bil precej silovit glede na to da si stal ali pa celo po?asi vozil naprej.

 

Druga? pa tole ni za popravljat, ker mora? cel zadnji konec dobit z vso steklarijo, plastiko, instalacijo.... kje je tu ?e barvanje. Raje se dobro izpogajaj na zavarovalnici in ne na prvo ponudbo pristat.

 

Ostanek avta prodaj oz. kontaktiraj uporabnika Dando1, ki se ukvarja z rabljenimi deli za Mazde pa se zmenta za kak?en biznis.

 

 

 

Potem pa drugo Mazdico kupi pa pozabi na tole in ta dogodek. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf v temi je bilo videti veliko manj. :ne vem:

Nasvete smo ti potalali...

Lahko re?em samo: ?zmeden? Svaka ?ast avtu, da ste vsi OK. :rispekt: Za zic je pa po eni strani kar logi?no. Tak?na sila, ki je pritisnila nanj (ti, ki si se naslonil v tistem trenutku) ga je pa? zlomila. Kdo je bil pa na sovoznikovem sede?u in kdo zadaj?

Samo ?e tole: :bravo: Glavo pokonci, pleh je pleh vi ste jo dobro odnesli. Ostalo je odvisno samo ?e od od?kodnine. Pa Avto res prodaj kak?nemu DANDO-tu ali pa komu tak?nemu. Kar daj na avto.net in na na? forum. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sem pri?el iz cenitve....?kode je na avtu za cca. 1.300.000,00 SIT :blink:?zmeden? ...tako da je totalka, avto pa prodajam tko da ?e kda kdo ho?e met na pm, oglas bo pa vsak cajt zunaj. Kot sem govoril tudi s tem ki mi je ?lepal avto (stro?ki so cca. 40.000sit, ?e dobr da zavarovalnica povrne), mi je tudi svetoval naj ne podpi?em prve ponudbe, ima kdo od vas mogo?e kak?no vredu prito?bo na ponudno napisano? V glavnem nove slikce bodo sledile, sam kaj je notr z avta je pa ?ist ?zmeden? ...?e dobr da ni nobeden zadaj sedel, ker bi ble ?tale...v glavnem prvo kot prvo ne vem kje je tist del stropa k ?ibedah zakriva :ne vem: ...v avtu ga ni blo, lahk da ga je tolk v streho notr zabil sam ga res ne najdem :whatever: ...plo??lica radia je na zadnjih zicih le?ala, prav tako eni bonboni ipd. tko da vse je nazaj letel...?e mrez?e z zadnjih zvo?nikov je dol vrgl :ne vem: ...tale mi je na hitro povedal da je znala bit hitrost tam nekje 70-80 km/h tko da ?e dobr da sm cel :rispekt:

Evo ?e par fotk:

post-288-1138633070.jpg

post-288-1138633206.jpg

post-288-1138633319.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.