Skoči na vsebino

Neprivezan - sledi pla?ilni nalog!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Dando kaj naj rećem.....zvito... sicer sem prepri?an da sam nebi mogu tako ?ivet...te pa usekakor podpiram pri odlo?itvi...

 

Torej vsak ima to pravico da si sam zbere svoj lifestyle.... :bravo:

 

ko enkrat v mladosti zavozi? zaradi tega, ker nisi bil v slu?bi in ni delovnih let, pa malo povzpetni?kih potez, pa pride? do kri?i??a, ko izbira?.jaz sem potem izbral to pot.so plusi in minusi.?ivim tako kot ti ali pa morda celo bolj?e, nisem omejen na nikogar in ni?esar.sam svoj car.je pa res, da nikoli ne morem vzet kredita itd.ampak danes si z gotovino car, samo kontrolirat se mora? znat, kar je umetnost, pa bo denar vedno.jaz vedno pravim, samo da sem zdrav vse ostalo lahko dobi? kolikor si ?eli? in si za to nekaj ali pa veliko pripravljen narediti.life it"s beautiful.ja, pa ?e res je!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Dando :rispekt:

 

je pa res da tvoj lifestyle vle?e za sabo en velik drawback in sicer tako kot si sam omenil - zdravje.. dokler ti slu?i in lahko dela? je vse cool kaj pa ?e zboli? (boh ne dej). Prihodkov takrat ni... samo odhodki kar zna biti velika jeba, ?e tako stanje predolgo traja - a ima? kak?en rezervni plan, ?e se ti zgodi kaj nepredvidenega (resni?no upam da ne)?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi da smo "malo" off topic.

 

Devil ti pa pla?aj, ?e nisi bil privezan pa? nisi bil. lahko na dolgo in ?irioko razpreda?, na koncu bo? najkraj?o potegnil samo TI, kot si ?e 1X ugotovil. Pla?aj pa mir, pa pri?kanje in prito?be pusti za drugi? ko res nebo? naredil ni? narobe pa te bojo :policaj: jeb.l.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker je dokaj podobna tema, me zanima ?e kdo ve po kolik?nem ?asu zastara kazen za napa?no parkiranje

 

ko naslednji? parkira? pravilno, pa te "dobijo", he he. ?ala.

 

zares pa nimam pojma. :ne vem:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker je dokaj podobna tema, me zanima ?e kdo ve po kolik?nem ?asu zastara kazen za napa?no parkiranje

 

 

po novem zastara kazen ?ele po 2 letih.... tako kot ostale kazni v prometu... sodi??e pa ?e se ne motim 3 leta.... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ele zdej sm si mal pogledu moj pla?ilni nalog <_< , pa pi?e kr?itev ZVCP, predpis UPB2, ?len 83, odstavek 5, zveza 1, no sej zarad mene bi loh tut napisal xyz, pa bi blo isto!

 

?koda da sem spodaj podpisal vro?itev, ne vem pa kaj mi loh nardijo ?e je ne bi?

 

Nekdo mi je tut predlagal, da naj priznam krivdo in jo ful ob?alujem, pa da sem drga? zmeri prvezan (kar sem tut v resnic) in da nimam nobenih prekr?kov ?e lep cajt, pa mi mogo?e naredijo total odpis??? :jupiii:

 

A je ?e kdo sli?al za primer (sam izpolni? znesek na polo?nici) in je pa? nekdo "pozabil" nulo napisat, pa je pla?al npr. samo 750, namesto 7.500! A se je to res dogajal al so samo bu?e! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za to pa prvi? sli?im.... :whatever: Pomoje bi ti kr hitro zadi poslali dodatek za pla?at,hehe! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...

 

A je ?e kdo sli?al za primer (sam izpolni? znesek na polo?nici) in je pa? nekdo "pozabil" nulo napisat, pa je pla?al npr. samo 750, namesto 7.500! A se je to res dogajal al so samo bu?e! :P

 

 

Po moje je bols da das 10 Buckov...

 

Ce se gres pa tole z nulam, pa napises 1000 sit,

 

bos dobil se poloznico za 19000 sit.

 

Drugac pa boli, ja, tocno vem kako-mene tut vsake dve leti enkrat dobijo, obicajno cisto za brezveze, takrat ko si recem, eh, telih par sto metrov... :D

 

Sam, nisem se slisal za kako pametno res delujoco resitev-edino enkrat , ko me je ustavil znanec :rispekt: ,

drugace sem vedno placal polovico...

 

 

 

Aja, Dando,kako je pa s prekrski, recimo parkiranje, ko ti avto poslikajo ,a ne gre to na lastnika avta?

Al pa prekoracitev hitrosti, ko dobis samo fotko na dom?

Komu pa to pol zaracunajo?

Kolega ni mogu avta prepisat, dokler ni poravnal vseh 145000 sit kazni ? Res pa, da je bil avto nanj napisan, samo vmes so ble tut take "brezosebne" samo na registracijo...

 

Ker ce tvoja varianta deluje, bi jst tut tko

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando :rispekt:

 

je pa res da tvoj lifestyle vle?e za sabo en velik drawback in sicer tako kot si sam omenil - zdravje.. dokler ti slu?i in lahko dela? je vse cool kaj pa ?e zboli? (boh ne dej). Prihodkov takrat ni... samo odhodki kar zna biti velika jeba, ?e tako stanje predolgo traja - a ima? kak?en rezervni plan, ?e se ti zgodi kaj nepredvidenega (resni?no upam da ne)?

 

rezervni plan je ?tiri ?ivljenske police, var?evanje v skladih, nezgodna zavarovanja zt dnevno od?kodnino...

 

stari, ?e ti imajo bilo kdaj bilo kaj od bilko kje vzeti raje pla?aj takoj.takoj, upamda razume?, in si dovolj pameten in tukaj gor ne preu?uje? leksikona. naj bo vsem jasno:TUDI ONI NISO TAKO NEUMNI, KOT JIH MI NAREDIMO.na koncu bo? je?a pojebal TI!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?e ne podpi?e? ne pomeni ni?.... Prou ni?!!! Tako da je useeno al podpi?e? al ne....

 

 

...tako je, mislm da ti 2x po?ljejo in ?e ne dvigne? to smatrajo kot vro?eno, jest ti svetujem da pla?a? pa bo.

 

Evo kolega je mel sranje z nepla?ano kaznijo za parking, dobu je ?e lansk let 2 pa jih ni je** 5 posto, sej kao bo zapadl, nobene kazni pa ni podpisal. In evo, prej?nji mesec mu je dav?na blokirala ra?un in je pla?al polne kazni + stro?ke trganja banke + ?e ene dodatne sto?ke, ter blokado trr-ja in elektronskega ban?ni?tva - 6k, potem je normalno zahteval deblokado in ?e za to pla?al - 6k. In na koncu ga je namesto 10-12 jurjev pri?lo vse skupi okol 30k, ?e bi pa polovi?no pla?u v tistem roku, takrat ko je liste dobil bi pa pla?al 5-6 jurjev.

Pla?i pa bo? mel mer.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kolega je mel sranje z nepla?ano kaznijo za parking, dobu je ?e lansk let 2 pa jih ni je** 5 posto, sej kao bo zapadl, nobene kazni pa ni podpisal. In evo, prej?nji mesec mu je dav?na blokirala ra?un in je pla?al polne kazni + stro?ke trganja banke + ?e ene dodatne sto?ke, ter blokado trr-ja in elektronskega ban?ni?tva - 6k, potem je normalno zahteval deblokado in ?e za to pla?al - 6k. In na koncu ga je namesto 10-12 jurjev pri?lo vse skupi okol 30k, ?e bi pa polovi?no pla?u v tistem roku, takrat ko je liste dobil bi pa pla?al 5-6 jurjev.

Pla?i pa bo? mel mer.

 

Grega da te malo popravim.... stro?kov definitivno no tolko.... ?e kazni ne pla?a?, ti ?ez ?as dav?na direkt tr?e z ra?una, pol ti ra?un zablokirajo, ppol more? na banko odblokirat.... ne pla?a? ni?...

 

 

Ponavadi pa ti cajoti ?e neke stro?ke zara?unajo... ne vem pa to?no kolk...

 

Torej ni tolko stro?kov.... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se jst svoje mnenje povem...sm mel ogormno problemov s policaji...prvi avto je bil namrec yugo z motorjem 1.6 105KM od lancie (+zastava motorsport odmicna)...pravi magnet za policaje

sem dobil najmanj 6x polo?nico za pas, 3x za prekora?itev hitrosti, 2x za ?kripanje gum, ...

Za vsako posebej sem v roku 8-ih dni spisal prito?bo...in je delovalo...od vseh nisem niti ene pla?al...vse je zastaralo ali pa zaradi pomanjkanja dokazov ustavilo.

Tudi po novem zakonu se da marsikaj spisat...treba je le vztrajat...in s pametnimi argumenti. ?e teh ni, bolje da pla?a?.

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede moje problematike, mi je kolega polcaj iz Kamnika izrazil v % kaka je verjetnost uspeha moje prito?be in je bla 99 % da ne rata, pa ?e glede na to da sem "lude sre?e", ne bom niti probaval se hecat, pa ?e pretekle izku?nje tut ne govorijo v prid prito?bi! :bravo:

 

Kak?ne pa imate kaj prijeme proti zbijanju alkohola pred vo?njo, ker obstajajo razno razne variante in "zgodbice", ki pa niso glih vse ?ist resni?ne najbr?! Sli?al sem tut za tisti Outox al kokrkol se mu re?e, da ni ni? od njega! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 velika pira si ni problem za pihat...naceloma bo pod mejo

imam doma alkotest in je razika, ali se pred pihanjem fajn globoko nadihas na svezem zraku, nato vdihnes do konca ter takoj zacnes pihat...razlika je cca. 0,15 promila manj kot ce bi pihal tako, da prej ne dihas globoko, sploh pa ce pihas zadnji zrak iz pljuc...proti kocnu izdiha ima sapa namrec vec alkoholnih hlapov kot na zacetku, ko izdihujes se vsaj problizno svez zrak

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej res raznorazne ideje, mogo?e samo ?e ni noben pomislu da bi dokler polcaj prpravla aparaturo, da poje celo ?truco in nama?e rio mare pate, pa zmoli 1 o?ena? in upa, da bo efekt!

 

En kolega tut trdi, da ?e da? jezik nekak spredi ko piha? (da naj bi zaprl dovod ve?ine zadev iz po?iralnika s tem), da je pol ful drga? oz. velik manj, zdej pa ne ?tekam! :blink:

 

Men se je npr. zgodil, da sem izpil 2 kuhana vina, pa pol urce zatem pihal in direkt 0,00! <_<

 

Je pa zihr tut ful odvisno od tega ?e npr. cel dan nisi ni? jedu in pa telesna te?a, ?e npr. 2 velka pira 100 kg dedcu nnaj nebi prekora?lo meje, je pa pri 45 kg deklini zihr precej drga? oz. gre namest pihat raj? bruhat! :bravo:

 

Symon, dobra ideja, ?e bi ljudje vozil bol po pamet, pol sploh ne bi rabil niti cest niti gum, ker bi se pa? vozil po pameti! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm ?el pla?at tole 1. nagrado na policijski postaji! :hohoho: Loh re?em, da po eni stran mi je ?al da sem pla?al, po drugi pa mi ni, ker vem da bi se samo ?e bolj zagnojil vse skupi in bi na konc pla?al vsaj trojno ?e ne ?e ve?kratno! <_<

 

Bi blo pa v primeru prito?be tok bolj zanimiv, ker bi vas lahko obve??al, kak?ne so reakcije na moje negodovanje, ?eprav v nobenem primeru to ?e ne bi bil glih neki adrenalinski ?port! :hohoho:

 

Drga? pa tnx vsem, k ste mi pomagal z nasveti in probal ohranit celo ko?o! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa neki zanima mogo?e se vam zdi butast sam ne vemin namre?: polcaj ti neki napi?e neko kazn ti je ne prizna?. ?e se ho?? prto?t ti podpi?? al ne podpi?? kazni?

 

na?eloma prizna? da si o?itani prekr?ek storil, vedno pa ima? pravico do prito?be!

 

Danes sem izvedu da ?e povzro?i? nesre?o z manj?o materialno ?kodo pla?a? kazen 100.000SIT pike in ?e izpit gre za en mesec, to je v primeru da pokli?e? policiste.

 

?e si s to nesre?o povzro?il splo?no ogro?anje itd., pa nevem to?no kako je s tem ampak po mojem more biti ?e kej alkota prisotnega?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.