Skoči na vsebino

Mazda pa pa


mazda-mx3

Priporočeno sporočilo

Torej...mazdica gre stran...mogo?e ?e naslednji teden... :ljubezen: ...pismo mi je zal :(

 

Ampak jaz nimam pojma kaj vzet?!?!? :ne vem:

 

Italjanska jajca odpadejo, francozi tudi, nemci tudi ne (no edino corse so mi vsec), japonci pa so dragi...in pa z obilico kilometrov...ne mores verjet...nekje najbolj normalne cene za ponujeno imajo roverji 2xx

 

Ce mi lahko kdo kaj pomaga...

 

Iscem dve varijanti avtomobila (seveda mlajsega od sedanje (novej?i od 96) in z manj km-manj kot 125.000 ):

1. do 60kW in do 1350ccm - grem v nizji premijski razred

2. do 80kW in do 1800ccm - ostanem v istem razredu

 

obvezno klima, za?eljeno ABS in airbag/i

 

...cena...do 1 mio sit.

 

Zdej pa ?e, zakaj ne vem izbrat...po novem imam do slu?be 1.200m, ko je soncek se ni problem sprehodit, po dezju...bala...bom pa kmalu imel od 3-5x na teden pot v Se?ano zaradi ?tudija...4 leta...(upam haha)...

 

Kriza :(

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

je cajt, da vzamem nekaj novejsega in z manj kilometri...ampak se bojim, da manj vzdrzljivega...pismo :/

 

fora je v tem, da bom v naslednjih letih delal kar nekaj kilometrov na racun faxa in to skoraj vsak dan...

 

do sedaj pridejo v postev 2x nissan almera, 3x rover 200 (eden od teh si deli mesto favorita z eno od almer), eno malo morje accentov, dva protona in 3 corse....

 

ma ce bi lahko, bi vzel isti avtek, letnik 99 :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, zakaj pa zdaj Mazda mora it? kaj, a ne bi prenesla takih naporov ?zmeden? ?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi ja prenesla...sam zdej bi blo za porihtat par stvari, vendar nic mehanskega...in po pogovoru z mojim svetovalcem (papi...hehe) sva prisla do odlocitve, da je treba avto prodat in vzet nekaj novejsega za naslednjih 5 let...

pa tudi, zdej lahko se sploh za kaksen denar mazdo prodam, cez par let...ne bo vec nobene ekonomske vrednosti...

 

a mi lahko kaj pametnega prosim predlagate, odlocitev za prodajo je ze sprejeta....

 

pogoji so pa napisani v prvem postu...hvala fantje in dekleta ;)

 

 

p.s. Davidson, jutri dopoldan sem v Il. Bistrici, gremo na en drink??

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabi Rover!!! edino to ti lahko povem...

od nastetih Almera je se najboljsa izbira (corsa pa ce gledas po stroskih, ugodna varianta).

 

Kaj je narobe z roverji?

Sem gledal 200 1.4 16V, vem, da ni to vec hondin motor...pa so res tko slabi?

 

ena Almera je letnik 97, 1.6, 100KM, ta druga pa ima se ta star motor, ki so bili se v sunnyjih, letnik 96, 1.4 87KM...

 

Corse pa so vse 8V pismo...razen unih ta malih 12V...

 

Pa a nebi vzel zopet Mazde,samo pa? novej?i letnik?? :whatever:

 

sta dve mazdi

 

ne maram avte z dolgo ritjo

precenjena za ene 300k SIT

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pravm da na svetu ne obstaja samo mazda!!!!

Je pa res 100ljudi 100?udi

 

kupi si tak avto da bo teb u?e? sj konec koncu se bo? ti vozu z nim.

Mnenja pa mor? mal za rezervo uzet ker je te?ko kar na govorice vrjet!

Gre? kup? kar ti je u?e?,?e se naserje? ga prekovne? ali pa naleti? na dobro robo in ga kasneje hvali?.

 

ne mor? vedt dok ne proba?

 

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

p.s. Davidson, jutri dopoldan sem v Il. Bistrici, gremo na en drink??

 

 

Ej just give me a call.... sem doma dopoldne.... :bravo:

 

 

Sicer pa hm.... kaj pa ?e bi alfo 156 uzel pa motor 1.6???

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede roverja: vse k jih poznam ki majo roverje so razocarani nad zanesljivostjo avta (sklopka, cel motor pri enem frendu (1.4 16v), gred, lezaji, klima pri enem ki ima relativno nov 75, itd itd...) problem je tudi servisiranje, ker ne najdes veliko ljudi ki so specializirani za roverje.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pravm da na svetu ne obstaja samo mazda!!!!

Je pa res 100ljudi 100?udi

 

kupi si tak avto da bo teb u?e? sj konec koncu se bo? ti vozu z nim.

Mnenja pa mor? mal za rezervo uzet ker je te?ko kar na govorice vrjet!

Gre? kup? kar ti je u?e?,?e se naserje? ga prekovne? ali pa naleti? na dobro robo in ga kasneje hvali?.

 

ne mor? vedt dok ne proba?

LP

 

ja in sto ?ena dvesto sisa....hehe :)

 

Jaz verjamem v japonce najbolj...?al je tako, da so predragi...no ja, ljudje ?e vejo zakaj je taka cena ;)

?e bi najdel kako mazdo, za katero nebi nabijali cene v vi?ave, bi jo vzel resno v upo?tev...

 

No, almerce...

prva vendar ima nekam sumljivo malo kilometrov...

ta druga neki ne razumem, starejsa, z dvax tolko km kot prva in drazja...jaoo :/

 

glede predlogov imas prav, vendar vem, da je tukaj na forumu nekaj ljudi, ki vejo kaj pisejo...odlocim se itak sam, sem pa odprt za pametne predloge...David, tvoj predlog je pa katastrofa...italijana nikoli...raje se rolam po AC :)

 

Pismo Labi!!

So res tko ?kifo tej roverji? Bala, ker mi je bil en prav mega vsec....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Roverje tud jest berem da niso kej preve? vredu, sploh teli kateri nimajo hondinega motorja :blink:

Pa pazi ker Rover ?e se ne motim je propadu, ne vem kako je zdaj kaj z rezervnimi deli.

No tole drugo mazdo grem tudi jutri pogledat ?e je ok :)http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=634142

Za protona vem da ma od mitsibushija motor, jih pa ?trom rad matra. :blink:

Ta druga almera je lepa sam men osebno teli napol karavani niso v?e? pa tud kot dru?inski ?lovk se ?e ne po?utim :)

Mogo?e res kk?na alfa 156 jtd, samo to pa ?e stane a ne, sploh novej?i motor, pri tastarmu motorju je pa fajn ker ima 77kw, se pravi malo pred zgornjo mejo razreda. Novej?i pa ima ?e se ne motim 84 kw.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Roverje tud jest berem da niso kej preve? vredu, sploh teli kateri nimajo hondinega motorja :blink:

Pa pazi ker Rover ?e se ne motim je propadu, ne vem kako je zdaj kaj z rezervnimi deli.

No tole drugo mazdo grem tudi jutri pogledat ?e je ok :)http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=634142

Za protona vem da ma od mitsibushija motor, jih pa ?trom rad matra. :blink:

Ta druga almera je lepa sam men osebno teli napol karavani niso v?e? pa tud kot dru?inski ?lovk se ?e ne po?utim :)

Mogo?e res kk?na alfa 156 jtd, samo to pa ?e stane a ne, sploh novej?i motor, pri tastarmu motorju je pa fajn ker ima 77kw, se pravi malo pred zgornjo mejo razreda. Novej?i pa ima ?e se ne motim 84 kw.

 

Ja za une s hondinim motorjem ni blo panike, ceprav niso bili perfektni, je kolega tudi mel tezave 416 Coupe 1.6 Esi motorcek...je trokiral...

 

A mi bos lahko sporocil tvoje mnenje glede te druge mazdice prosim?

 

Na netu pa pol najdem tole , so mi kr ucke ven padle :P

 

Ja, za almero,c e bi se odlocil, bi se za ta crno, ker je isti klinac al mas 1.6 al 1.4 glede registracije...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa kej takega:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=643695#

 

Bom jutri napisal kak?na je kaj, se pa ?e en cajt prodaja tko da ne vem, ne vem, ?e bo kej mutil bom sam ?el. ?e na sliki mi je mal sumljiv ker je tam zadaj en razmontiran kombi, da ni kak?en klepar tale. Ti pa sporo?im v kak?na se mi bo zdela v ?ivo.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa kej takega:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=643695#

 

Bom jutri napisal kak?na je kaj, se pa ?e en cajt prodaja tko da ne vem, ne vem, ?e bo kej mutil bom sam ?el. ?e na sliki mi je mal sumljiv ker je tam zadaj en razmontiran kombi, da ni kak?en klepar tale. Ti pa sporo?im v kak?na se mi bo zdela v ?ivo.

 

lp

 

tako sem tudi ze gledal, sam je 2 kW nad mejo...torej v se visjem razredu...drugace pa res lepa :)

 

razmontiran kombi...hmmm...sej boljse, da ze gres s predsodkom tja, da bos bolj pazljiv...

 

David, posljimi na pm tvojo gsm cifro...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah to je pa to, za 2kw ?ez mejo se pa res ne spla?a tolk ve?je zavrovanje pla?evat. Prov zanala?? so te meje tko nastavil. <_< ....poglej na oglas te mazde kjer je slikana od zadaj se vidi v levem kotu en bel kobi brez vrat :P ..bom fajn pogledu pa ?e bomo vidl ?e bo pripravljen napisat na pogodbo da avto ni bil sesut ipd. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah to je pa to, za 2kw ?ez mejo se pa res ne spla?a tolk ve?je zavrovanje pla?evat. Prov zanala?? so te meje tko nastavil. <_< ....poglej na oglas te mazde kjer je slikana od zadaj se vidi v levem kotu en bel kobi brez vrat :P ..bom fajn pogledu pa ?e bomo vidl ?e bo pripravljen napisat na pogodbo da avto ni bil sesut ipd. :)

 

uhh...ima? res ja....

 

no, jaz grem v pon. pogledat une roverje vseeno...vsaj da vidim servisne knji?ice...pa, ?e bo zneslo ?e almerce...

 

p.s. pogodbo, da avto ni bil sesut?? Kako pa to izgleda? Za prikrite napake je namre? ?e vse zapisano v ZOP-u...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V knjigarni sem kupil Kupoprodajno pogodbo za vsa motorna vozila, in v kateri v zadnjem ?lenu pi?e med drugim tudi to: Pogodbeni stranki sta v pogodbi pre?rtali vse neustrezno besedilo in vpisali ustrezno dodatno besedilo na vseh izvodih pogodbe enako. V enem ?lenu je tudi prostor za dodatno opremo in tam pa? napi?e? da prodajalec zagotavlja da ima avto ?t. kilometrov ki so napisani v pogodbo, da ni bil karamboliran oz. po?kodavan, ipd. In kot so mi tukaj ?e nekateri svetovali, da ?e za?ne prodajalec mutit gre? sam stran :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej jest sr?no da to tega ne pride a ne, zna se zgodit ampak te?ko da bi vse crknl. Sej kupovanje avta je loterija pa magari ?e novega kupuje?, sej tud novga lahko tm po parkingih pa lukah gonjo do amena in res da ima? garancijo ampak ?e kupi? nov avto ti glih ni v?e? da ti v enmu letu marsikaj menjajo.

Lahko da se prodajalec ustra?i ?e mu za?ne? omenjat tole a ne. Sej ?e je bil avto udarjen pa ne vem kk?na lu? menjana, vrata pobarvana, naj pove pa je ok a ne, zdej da se pa la?ejo mi je pa totalno mem. 1x sm se tko ?e ornk nategnu in upam da se nikol ne bom ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kaj pa recimo da se zmisli bla bla bla.....

Ogled bil narejen, odlo?i? se, drugi dan pa use rikne....

Kako si za??iten, oziroma, ti denar nazaj vrne al kako???

 

ne vrne nazaj denarja, ampak mora placat za odpravo pomanjkljivosti...vendar je dolocen rok, zdej pa ne vem al leto al pol leta...

 

v zakonu o varstvu potrosnikov vse lepo pise ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Octavie so good, 2.0 slx z vso opremo razen ledra, fotr jo ma ?e 6 let, cca. 170.000km ima ?e sabo in nikoli, nikoli ni crknila, redni servisi in 1x lambda + 1x klimo nafilat. In to je to, cena jim je pa ?e kar padla. Potegne pa tudi sprejemljivo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.