Skoči na vsebino

Mazda Mazda6 CD150 AWD Attraction


Lena-rt

Priporočeno sporočilo

Srečno mojstri

 

Rad bi šel pogledati to mazdo6, pa me zanima če jo kdo slučajno pozna (prodaja jo fizični lastnik).

 

Kako je kaj z temi motorji (na kaj je potrebno biti pozoren), pa kakšen je ta 4x4 pogon?

 

Se doma v rovtah pa bi mi kar prav prišel pogon na vse štiri.

 

Trenutno vozim Toyoto Aurisa 1.4 d4d pa me še nikoli ni pustil na cedilu. Lahko to pričakujem tudi od te dotične mazde?

 

Hvala za pomoč :)

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD150 AWD Attraction, letnik:2016,16750 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servisi delani v povprečju nekje okoli 15 tisoč, kar je ok. Vprašaj še, če je bilo preventivno kaj menjano npr. Senzor za dpf, loputa pri turbini..

Če je lepo skrbel za avto, bi moralo biti v redu. Pa preveri še na koliko je interval regeneracij, za to pa rabiš obd adapter, če ne ga pa pelji na servis, da dobiš tudi za podatek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Lena-rt napisal:

Srečno mojstri

 

Rad bi šel pogledati to mazdo6, pa me zanima če jo kdo slučajno pozna (prodaja jo fizični lastnik).

 

Kako je kaj z temi motorji (na kaj je potrebno biti pozoren), pa kakšen je ta 4x4 pogon?

 

Se doma v rovtah pa bi mi kar prav prišel pogon na vse štiri.

 

Trenutno vozim Toyoto Aurisa 1.4 d4d pa me še nikoli ni pustil na cedilu. Lahko to pričakujem tudi od te dotične mazde?

 

Hvala za pomoč :)

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD150 AWD Attraction, letnik:2016,16750 EUR :: www.Avto.net ::

 

Boljsega motorja od 1.4 ali 2.0 dizla kar imas sedaj v toyoti, kar je se old school ne bos imel...toliko samo v info...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Lena-rt napisal:

hvala za informacijo :)

 

mogoče če kdo kaj ve kako se ta 4x4 pogon kaj obnese? ima kakšne hibe?

Verjetno je pogon enak ali zelo podoben tistemu, ki je pri mojem CX-5 AWD. Pogon lahko samo pohvalim. Zadnja desetletja uporabljam samo 4x4 vozila in Mazdin pogon se mi zdi najboljši (seveda upoštevaj, da sem uporabljal pri prejšnjih vozilih tehnologije, ki so danes pač zastarele). Vsekakor sem pogonom res zadovoljen. Še nikoli se nisem tako mirno vozil po snegu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi s CX-5 nimam pripomb cez AWD ... Resda ni bilo veliko snega v zadnjih letih... nisem pa imel nikoli problemov ... S prejsnjo sestico brez AWD sem ene dvakrat pozimi moral najprej spucati klancek do hise, da sem lahko prisel domov ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je sportman333 napisal:

Boljsega motorja od 1.4 ali 2.0 dizla kar imas sedaj v toyoti, kar je se old school ne bos imel...toliko samo v info...

To mi je tako jasno ane :), k te motorji so pa res zakon. Samo je potreba po večjem avtu z možnostjo 4x4 pogona.

 

Vag grupa mi je pa nekako precenjena pa vsi ga imajo heh  

pred 13 minutami je Jest napisal:

Jaz tudi s CX-5 nimam pripomb cez AWD ... Resda ni bilo veliko snega v zadnjih letih... nisem pa imel nikoli problemov ... S prejsnjo sestico brez AWD sem ene dvakrat pozimi moral najprej spucati klancek do hise, da sem lahko prisel domov ... 

 

 

 

Načeloma je po tem to to :) bomo jutri gospoda poklicali, pa da vidimo če je ta avto za uzet.

Je potrebno še biti na kaj pozoren?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, na kar je treba biti poozoren, je ze precejkrat opisano, zato je dobro, ce si prej malo preberes ostale podobne teme Motor je prakticno enak v sestici ali CX-5 ... 

 

 

 

 

... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.