Skoči na vsebino

BG 323 generacija in kompatibilnost z spare parti od KIE


Priporočeno sporočilo

Zivjo, ve kdo mogoče oz. je probal, če paše CROSSMEMBER & STABILIZER od Kie sephia / clarus na mazdo 323f BG 1993 ?

Kolikor sem pregledal na netu je isti za 323, 323f od 1.3 do 1.8 mašin samo je nemogoče dobit oz. je na original mazdi drago ko zefran.

 

Za kio sem pa nešel za 70e.

Glede na to da so recimo stabilizer linki isti, pa kolikor se spomnim je bila ista mašina celo v sephii tam letnika 2001, bi stvar verjetno vsaj glede na fotke funkcionirala?

 

WWW.JIMELLISMAZDAPARTS.COM

Diagram of OEM CROSSMEMBER & STABILIZER (1800CC). Contains 16 parts priced between $1.91 and $273.62. Fits 1993 Mazda 323.
KIA.7ZAP.COM

Ima kdo kakšne izkušnje s tem ?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Težko bo tukaj kdo vedel ker od Kie nikoli nismo delov vgrajevali. Probaj pa javi. 
 

in lepo da vztrajaš na stari F ker nas je res malo ki jo imamo se doma.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heheh hvala za podporo :)  , kolega si lasti še BA, 2let mlaj od moje.

 

Bo očitno treba od kie ja , vendar latvijci al litvanci so nekam neodzivni ...

Mazda part direktno pri mazdi za tale drog je pa 475e ...vrjetn celo drugo F dobim za ta denar.

 

Na Jim ellis mazda parts sem našel tole kataloško : B45934151  @brane tista kataloska pa kolikor vidim je od mostu ne tega droga posebaj.

Popravljeno od bleki
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.