Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Od Mraušk Mčk · Napisano
Transpotne poti NE zaobidejo Slovenije. Pa to ni iz časov perjadi, pač pa mnogo prej, ko se je svobodna in samostojna Slovenija odločila, da bo tranzitna država. Danes na poti v mesto rož in nazaj. Tovornjakov za dva pasova. Tam kjer je tropasovnica dejansko zasedajo 2 pasova. K sreči so vremena Kranjcem se zjasnila. Vrtovec je daleč najsposobnejši minister. Mislim, njegova sposobnost sekanja gordijskih vozlov, samo gledaš lahko in se čudiš. Njegova odločitev o uvedbi nočnih izmen na deloviščih avtocest je genialna in impresivna. Danes na delovišču pri Postojni. Prisotnih ene 8 delavcev, ene 5 jih je nekaj delalo. Seveda, tista taudarna nočna izmena je takrat doma počivala po nočnem šihtu. -
Od Mraušk Mčk · Napisano
Seveda da se da narediti slab primerek. Ampak, bodimo že no resni, ne pri CX30.
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)