Skoči na vsebino

Mazda 323F CRO


crunchas

Priporočeno sporočilo

HUDO ! :) (za moj osebni okus malo preve?)

 

manjkajo samo ?e dobre ALU :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme absolutno prevec spuscen saj s tem se ne mores nikjere vozit jaz z mojim se lahko normalno vozim to bi pa prvi dan vse polamal prage sigurno saj drugace pa niti ni tak napacno

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bad Look izgleda ok, iako bi ljepse bilo da je bio "zavinut" prema kraju haube.... tak da se spoji sa blatobranom....

 

Dosta je spusten..... prednji branik je ok... prag bi bio bolji neki drugi, dok zadnji branik je onak previse produzen... crna mrezica bi bolje stajala....

 

Fali mu nekaj na gepeku :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U planu je skidanje lajsni s vratiju, farbanje kvaka na zeleno, M3 retrovizori i OBAVEZNO spojler na stra?njoj haubi! A to bu de takav kao moj:

http://i25.photobucket.com/albums/c71/crun...Rearspoiler.jpg

Tak bi trebao spojler izgledati na auti:

http://i25.photobucket.com/albums/c71/crun.../1130151066.jpg

 

Svi spojleri su spu?teni 8 cm od poda! Morat će jako jako jako paziti, ali po mojem neznam kak budu dugo ostali cijeli!!!

IPB Image

Shot at 2007-07-12

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimljivo za pogledat, ali pretjerano za moj ukus :)

 

Koje to federe ima da mu je tak pala?

 

Nije mi jasno otkud mu ove plasti?ne crne lajsne po vratima, kod nas jo? nisam vidio BA Mazdu s tim lajsnama

 

Fedri su orginalni Mazdini, ali pre?ani(maximalno)!

A ?to se lajsni ti?e pa to je normalna serijska oprema(naravno ne na svima)!

 

Ajd pogledaj si malo Mazde:

http://www.club323f.com/club323f/forum/vie...74544a367011b0f

IPB Image

Shot at 2007-07-12

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

super zgleda, verjetno celo najlepsa 323f kar sem jih videl.

 

ce bi bil avto moj, bi zadaj koncal en lep alu wing in obvezno odstranjen zadnji brisalec...

 

 

se enkrat pohvale :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.