Skoči na vsebino

kako obdelati ljubico :P [update 05.4.06]


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 264
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ej a tale armaturka pa?e kot ata na mamo?

 

?e verjame? :blink:

Pa kaj ste ugotovil z zajlo za ?tevec

 

Samo en nosilec je za od?agat pa je ql. :rispekt:

 

airbaga nima??

 

na tej armaturki ima? ono za gretje ?telat na tipko ali ono pomi?no?

 

Bolje poglej 4. sliko. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa strah! :blink: Po dolgem ?asu sem za?el spet igrati igre in to Half-Life 2 in so notri podobni vojaki! :hohoho:

 

:hohoho::hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bil ?e mal bolj v starih oblekah bi rekel da je slika stara ene 20-30 let, ?e posebej ko tito zadaj gleda :D

 

od vsega kar vam je pokazal, je za vas najbr? res najbolj pomemben tito, (samo za primorce, ne pa za ljubljan?ane, dom?al?ane al pa prekmur?ane)
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvezno volan zamenjat, ker to je najgr?e, kar je kdaj mazda naredila!

 

ja papi, tko kot ukazes.....ammmmm.....a bi mi dal pagetto settimanale?....15k SITov :D

 

:P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja papi, tko kot ukazes.....ammmmm.....a bi mi dal pagetto settimanale?....15k SITov :D

 

:P

 

nene, on ti bo dal svojega trikrakega starega rastrganega iz svoje :D :D

 

ej.. Luke, pa kaj v IT se ne da ni? poceni dobit ? kaki simoni racing ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali pa SpeedUP, smo se v?eraj skoraj na Udine peljal ko sem mal zre?u :D pa mi je mal na pamet padl da bi ?el pogledat sam ko ne vem kje je

 

Navigacija rulz!!!! :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe....trikrakega usnjenega, sfardirbanega...jah hvala :D

 

poceni volane se dobi pri techno racing kranj, mislim, da so se bolj poceni kot v speedupu, no...vsaj, ko sem enkrat gledal primerjavo je blo tko...

 

navigacija ja...v stilu...."turn right"....a jaz zavijem levo..."turn right"...jaz spet levo..."turn right you stupid #$&%$#%"#****aker!!!"...meni se je pa tko fajn vozit po kroznem prometu :hohoho:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

navigacija ja...v stilu...."turn right"....a jaz zavijem levo..."turn right"...jaz spet levo..."turn right you stupid #$&%$#%"#****aker!!!"...meni se je pa tko fajn vozit po kroznem prometu :hohoho:

 

Bwahaahhaahha :prstgor::aaaaa::hohoho::prstgor::aaaaa::hohoho::prstgor::aaaaa::hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

navigacija ja...v stilu...."turn right"....a jaz zavijem levo..."turn right"...jaz spet levo..."turn right you stupid #$&%$#%"#****aker!!!"...meni se je pa tko fajn vozit po kroznem prometu :hohoho:

 

Js ma bolj inteligentno pa mi re?e samo "recalculting"?ez nekaj ?asa pa "make U turn" in smo spet nazaj :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

navigacija ki vedno deluje :)

meni je najbolj ostalo na spominu dunaj: jaz se delam kulturnega pa vprasam "entschuldigung, ich suche ?? strasse"...un meni "jebote sta se mucis nemacki, idi ovde pravo onda skrenes levo" :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa se navigacija kej znajde ko je ?etrtina cest prekopanih oziroma zaprtih zaradi del? A da? gas pa bum, pok, tresk na gradbi??e pa se pol opravi?uje?, da si navigaciji sledil po njenih navodilih ??

 

B)B)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa se navigacija kej znajde ko je ?etrtina cest prekopanih oziroma zaprtih zaradi del? A da? gas pa bum, pok, tresk na gradbi??e pa se pol opravi?uje?, da si navigaciji sledil po njenih navodilih ??

 

B)B)

 

vidi? piz.. na cesti lepo zavije? levo ali desno, seveda se navigacija razp... zakaj si zapelu iz poti, katero je prej prera?unala. Potem pa "recalculating" in po nekaj sekundah pa "continue" :ouje:

 

Kaj se bom jaz opravi?eval sej so oni prekopal cesto ne jaz :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kaj se bom jaz opravi?eval sej so oni prekopal cesto ne jaz :blink:

 

true true - se pravi njih napizdi? pa nej se oni pol opravi?ujejo zakaj so cesto razkopali - (ahjaa, le zakaj nisem takrat unga tanka t-34 kupu, k mi ga je Ukrajinc na pol za đabe ponujal).

 

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ahjaa, le zakaj nisem takrat unga tanka t-34 kupu, k mi ga je Ukrajinc na pol za đabe ponujal

img]

 

 

He he! :hohoho: Samo kak bi ga pa homologiral?? :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim, da z granato v cevi ne bi bil noben problem :hudicek:

 

:D:bravo: He he,to bi ti samo 1x uspelo,naslednje leto ne bi ?lo ve? skozi! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.