Skoči na vsebino

Mazda problem- video

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. Večkrat ste mi tu že pomagali, pa prosim za mnenje. Pred enim mesecem je moja Mazda cx5 imela veliki servis na 100k. (Menjava pumpe itd).. Po tem servisu sem opazila, da mi motor na intervale "ruka", ne znam opisat, zato pošiljam video. To se stopnjuje z dnevi. Ko sklopko stisnem, je pa sploh slišat/občutit. Moj mehanik se mi zaenkrat ne javi. Kakšno mnenje prosim? Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Anita napisal:

Pozdravljeni. Večkrat ste mi tu že pomagali, pa prosim za mnenje. Pred enim mesecem je moja Mazda cx5 imela veliki servis na 100k. (Menjava pumpe itd).. Po tem servisu sem opazila, da mi motor na intervale "ruka", ne znam opisat, zato pošiljam video. To se stopnjuje z dnevi. Ko sklopko stisnem, je pa sploh slišat/občutit. Moj mehanik se mi zaenkrat ne javi. Kakšno mnenje prosim? Hvala

IMG_5854.mov

jaz bi reku da se ventilator za hladilnikom nekam zadeva, pelji čim prej nazaj na servis

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Anita napisal:

Kaj se pa lahko zgodi, v najslabšem primeru? Mehanika imam 40km stran.

Žal ga ni junaka, ki bi lahko iz tega posnetka ugotovil problem in posledice z gotovostjo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.