Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

?e vedno je tako, samo to se ne bo nikoli zgodilo. Po vsej verjetnosti bo na mojo ?alost kar Vettel prvak.

 

pozabil sem eno zmago fetla, sem mislu da bi bilo 5:5

 

Upam da ga alonso vsaj ujame, da ga bo mal prpa, ker mali ni navajen voziti pod pritiskom, naslove in zmage osvaja le s pol-a in prehitrim avtom.

 

?tartna razporeditev Maldonada, Senne in Grosjeana obeta :aaaaa:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jap, po moje so ?e nardili kak?en plan "a la varnostni avto" Biatore & Piquet, ko je zmagal Alonso...... :aaaaa:

Sicer pa bo vsaj zanimivo..... :D

 

Najbolj?a predstava Webbra, tretji? mu je le uspelo pripeljat varnostni avto in tko izni?il zaostanek Vettla, ki je dva kroga prej menjal gume - genialno, po moje ima mafiozo Flavio prste vmes... :hohoho:

Sicer pa vse ?estitke Kimiju, si je zaslu?il zmago... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Webber ni imel pri drugem varnostnem avtu prav ni? zraven, saj se je samo vozil zadaj kot opazovalec in potem naletel na na trojico "optimistov" (Di Resta, Perez in Grosjean).

 

Pri prvem tr?enju je bila krivda na njegovi strani, saj Maldonadu ni pustil dovolj prostora na notranji liniji, ?eprav sta v ovinek zapeljala vzporedno.

 

Drugo tr?enje je pa krivda na strani Masse, saj je bil Webber konkretno spredaj, cepec Massa je pa ovinek po notranji strani speljal prakti?no naravnost, tr?il v Webbra, potem pa se ?e po ?isto lastni vozni?ki nesposobnosti zavrtel brez kakr?negakoli dotika. Je pa Webber fajn spucal Masso s steze za Vettla, to je pa res :aaaaa:

 

 

Kimi je najve?ji CAR B) , njegovi dana?nji team radio pogovori, legendarno:

 

in?enir: Alonso is 5 seconds behind you, i'll keep you updatet

Kimi: Just leave me alone, I know what I'm doing...

 

in?enir: Warm up your tyres behind the safety car...

Kimi: Yes, yes, yes, yes. I'm doing it all the time. You don't have to remind me every second.

in?enir: ...ok... :blink:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=LtaulxTt0Gc

 

Zgleda je to redna praksa pri njemu, tole njegovo izjavo sem na?el:

 

"After the race, Raikkonen said: "I understand the team is just there to try to help and they are doing the same job as I am doing.

"But I am not a big fan of being told many things because I know pretty well what I have to do [and] what is going around so if I have some questions I will ask and they will help.

"It's not the first time and it's not the last. It's just a normal thing. People will probably try to make a big story out of it, but it happens every weekend."

 

:danzoman::bravo::hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Alonso zna zaradi visoke kon?ne hitrosti Ferrarija prilesti visoko, ker bo na ravnini dokaj lahkotno prehiteval. Eno ?tartno mesto vi?je in pa ?isto stran steze so mu pri Ferrariju ?e zagotovili, s tem ko so Massi priskrbeli kazen +5 ?tartnih mest zaradi menjave menjalnika (menjalnika pa sploh ne bodo zamenjali, samo uni?ili bodo pe?at, za kazen je pa to ?e zadosti)... sej pravim, bastardi italiani truffatori!

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alonso zna zaradi visoke kon?ne hitrosti Ferrarija prilesti visoko, ker bo na ravnini dokaj lahkotno prehiteval. Eno ?tartno mesto vi?je in pa ?isto stran steze so mu pri Ferrariju ?e zagotovili, s tem ko so Massi "nujno" menjali menjalnik (s katerim je bilo seveda v?eraj po kvalifikacijah ?e vse v redu)... sej pravim, bastardi italiani truffatori!

 

Ah prosim no. ?e bi pa Redbull to naredu, bi bili pa genijalci. Pa? dobra ideja, treba je uporabiti vse v boju za naslov.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in pol ga bo na startu ze dol vrgel pa bodo imeli kaj?, da pa bi se boril na primer, da gre kasneje v box in s tem pride nekaj krogov pred vetla, to pa ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah prosim no. ?e bi pa Redbull to naredu, bi bili pa genijalci. Pa? dobra ideja, treba je uporabiti vse v boju za naslov.

 

Kot prvo ?e, ?e, ?e, mislim, da ne rabim it tle naprej.

 

Hehe, kako so glasni Nandetovi navija?i, da je potrebno uporabit vse, blablabla, ?e zdaj pa veselo pogrevajo tisto potezo Ferrarija na VN Avstrije v Zeltwegu, ko je moral Barichello prepustiti Schumiju zmago "for the Championship".

 

Meni se recimo ta poteza Ferrarija danes, pa recimo izpred 2 dirk, ko so prek team radia bremzali Masso za Alonsom, zdi popolnoma primerljiva s tisto v Zeltwegu.

 

Alonso ima mnogo ve? telih "?rnih pik" glede bremzanja drugega voznika in pa spu??anja naprej, kot pa jih je imel MS v celi karieri pri Ferrariju :harhar:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se spomnete teh EPIC 5 prvih krogov v Maleziji, in Ferrarijevega postanka, ko so iskali gumo povrh vsega

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Of...ature=endscreen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se spomnete teh EPIC 5 prvih krogov v Maleziji, in Ferrarijevega postanka, ko so iskali gumo povrh vsega

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Of...ature=endscreen

 

Ah, zlati ?asi sramezljiv No, pa tudi sedaj ni slabo, da me ne bo kdo narobe razumel :) Ampak vedno se ti kolca po prej?nih ?asih :)

 

Druga? sem pa za foro igral prejle F1 2012...10 krogov pa sm obupal nad gumami...svaka ?ast vsem fantom v formuli :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamiltonu so danes laufal prosti treningi, upam da bo tako tudi ju3 in nedelo, da se z zmago poslovi od Meka. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma piiiizda, tok sem si ?elu, da Hemi kon?na Meklarnovo pot z zmago, a ni vrag da ga neko tele ne ukajla. <_<

 

Sem pa vesel, da ni (?e ne bo kak?nih diskvalifikacij) Ferrari taglavn dans. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma piiiizda, tok sem si ?elu, da Hemi kon?na Meklarnovo pot z zmago, a ni vrag da ga neko tele ne ukajla. <_<

 

Sem pa vesel, da ni (?e ne bo kak?nih diskvalifikacij) Ferrari taglavn dans. :cheers:

 

?e bi diskvalificirali buttna je Ferdo prvak

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje kaj bo, ker je Vettel prehiteval med rumeno zastavo!

 

eh ne bodo za mizo odlo?ali o prvaku, garant

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.