Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne bo noben povedu, da se Hamilton seli v Mercedes, Perez pa v Mclaren? :)

 

V Mercedes, juhu, ?e bo ?e kdaj med prvih 5 bomo lahko ?ampanjce odpiral. :blush:

 

P.S. - kam gre ?umadinac, ker o?itno ostaja Rosberg v ekipi? :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Mercedes, juhu, ?e bo ?e kdaj med prvih 5 bomo lahko ?ampanjce odpiral. :blush:

 

P.S. - kam gre ?umadinac, ker o?itno ostaja Rosberg v ekipi? :aaaaa:

 

Mislim da mu bo ?lo dobro, sej je tak voznik...

 

Schumacher pa: Sauber, Ferrari ali penzija :) Navijam da pride nazaj k nam namesto Masse :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. - kam gre ?umadinac, ker o?itno ostaja Rosberg v ekipi? :aaaaa:

 

pomoje bo ?ou :(

 

Kdo? A Perez? :hudicek:

 

sej ve? koga sm mislu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mercedes, dreka?i da ni ve?jih. Najprej v treh letih ne spacajo enega spodobnega avtomobila skupaj, zdej je pa kao MS kriv, ker ni dosegel pri?akovanih rezultatov. Jao, pa ravno se je ogrel stari in za?el prati Rosberga na kvalifikacijah in dirki. Mater, leto?njemu Mercedesu na kak?ni izmed preteklih leto?njih dirk tudi krog prednosti na ?tartu ne bi pomagal do zmage... <_<

 

?koda mi je tudi Hamiltona, za katerega se mi zdi, da je ?e vnaprej stran vrgel 3 leta svoja kariere. ?e vedno bom navijal zanj, ker se mi zdi odli?en voznik. ?e kdo misli, da bi Hamilton z leto?njim Mercedesom dosegel ve? kot Rosberg ali Schumi... no ja, naj po?aka do naslednje sezone :hudicek:

 

Mercedes pa... ?edalje bolj se mi dozdeva, da bo ?lo vse skupaj po poti Toyote ali BMW-ja. Na koncu bodo videli, da tudi s top voznikom ne morejo osvojiti naslova (ker je pa? te?ava v avtomobilu in ne vozniku) in bodo vrgli pu?ko v koruzo. Delni?arji se ?e itak bunijo na polno.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Schumi se ne bo nehal po moje ?e le dobi kak dober zic.

Navsezadnje je Sauber Ferrari....Lotus mogo?e? Ferrari??

 

Je star, ampak ni imel prilo?nosti dokazati kontra.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.motorsportmagazine.com/f1/opini...acher-to-sauber

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport...ith-Sauber.html

 

vse glasnej?e je, pa verjetno tudi zadnja ?ansa poleg Williamsa, da poka?e Mercedesu svoje :), dvomim da bi loh zamenju masso pod Alonsom

 

?e ne drugega ime MSC pridese veliko marketin?kega denarja, ki je ?el s Perezom pa pa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mercedes pa... ?edalje bolj se mi dozdeva, da bo ?lo vse skupaj po poti Toyote ali BMW-ja. Na koncu bodo videli, da tudi s top voznikom ne morejo osvojiti naslova (ker je pa? te?ava v avtomobilu in ne vozniku) in bodo vrgli pu?ko v koruzo. Delni?arji se ?e itak bunijo na polno.

 

Ja, pa ?e Porscheja si pozabil.... -_-

Mislim, da bo MB samo ?e naslednjo sezono v F1..

Je pa res, da MSC popu??a, enostavno preve? je torpediranj, :wacko: zgleda, da je tu ma? elektronike , ko je bila F1 ?e na polento, je lahko dirkal tudi pedesetletnik, zdaj pa to ne gre ve?.. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lauda se naj bi zarekel, da je Hamilton potreben za katerikoli denar, saj bo prinesel podatke Mclarna, brez njih ne bo napredka....z istim motorjem, v besedah da ne kupujejo voznika ampak nov mercedesov paket.... :zvizga:

torej kopiranje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kar nekaj, zdej bomo ?e kar gledali Masso pri Ferrariju. Raje bi videl da se Schumacher pri rde?ih bori za deseta mesta ko pa tale no...

 

Kar malo pogre?am tale Ferrari, ko si ga objavil Jures...Ali pa kako leto prej dvoboji s Hakkinenom :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega ?e vedno upa, da bo Hemi prvak, pa sem ga najprej po zdravju povpra?al, potem pa ?e po njegovih matemati?nih sposobnostih, saj je tak razplet dobesedno ZNANSTVENA FANTASTIKA, zaostaja za Fetlom genau 75 to?k (se pravi mora preostale vse 3 dirke zmagat), Nr.1 pa ne sme dobiti niti ene same to?ke. No pol je tu nekje vmes, ne dale? za njim ?e rde?i Alfonzo, tko da je o?itno ra?un brez kr?marja. Razen ?e ... (da vidmo kok pik bo dans za Fetla). :aaaaa::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega ?e vedno upa, da bo Hemi prvak, pa sem ga najprej po zdravju povpra?al, potem pa ?e po njegovih matemati?nih sposobnostih, saj je tak razplet dobesedno ZNANSTVENA FANTASTIKA, zaostaja za Fetlom genau 75 to?k (se pravi mora preostale vse 3 dirke zmagat), Nr.1 pa ne sme dobiti niti ene same to?ke. No pol je tu nekje vmes, ne dale? za njim ?e rde?i Alfonzo, tko da je o?itno ra?un brez kr?marja. Razen ?e ... (da vidmo kok pik bo dans za Fetla). :aaaaa::jezicek:

 

tudi to odpade, ker ob enakih pikah ma fetl ?e vedno prednost

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje pa da ne, razen ?e so se pravila na tem podro?ju kej spremenila v zadnjih sezonah. Vettel ima trenutno 5 zmag in ?e pri njih ostane, pa da tle vklju?imo teorijo absurda, da Hemi zmaga vse preostale 3 ima skupno 6 zmag v sezoni 2012, se pravi bi ob istem ?tevilu to?k bil prvak tisti, ki ima ve? zmag. Tako vem da je bilo v?asih, ?e niso kej spreminjal. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.