Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

:bravo: u?er sm bil vesel, ko radio :D

 

Jaz pa ne preve?, ker je Hemi v zadnjem krogu iz rok spustu kar nekaj to?k, ki bi bile pomembne za prvenstvo. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kjera lepa dirka, kot bi mi kdo bral misli, najprej sem hotu varnostni avto, da ne bi slu?ajno Vettel kaj preve? plaval dalje, potem sem hotel da odstopi, za piko na pa ?e zmaga Ferrarija :D Me zanima ?e bo naslednjo dirko tut tko :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ali?i? me tok znervira, ko razlaga kak?ne teni?ke hla?ke naj bi imeli oble?ene v Wimbledonu, hkrati pa zamenja dirka?e med seboj, npr. o Webbru govori, a spodaj na veliko pi?e, da je Vettel v akciji, pa take scene se mu STALNO dogajajo, jao ?e ta dr?ava ne premore bolj?ega komentatorja, pol smo pa res v .... (tam kjer sonce nikoli ne posije). <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ORF fantje, ORF - brez reklam, pa kak?en hiter intervju z izpadlimi dirka?i med dirko v mali sliki, v ozadju pa dirka. Komentatorja vedno utihneta med team radiom, spremljata ?ase krogov in nasploh dogajanje na dirki, brez nekega vpitja in rumenih tra?arskih ma?il, s katerimi na? Mirsad zapolni svoj komentatorski primanjkljaj.

 

Danes je bila ve?inoma tuga, prvi 3je krogi so bili zanimivi, pa nekaj prehitevanj vmes. Nobenega prese?ka skratka.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ORF fantje, ORF - brez reklam, pa kak?en hiter intervju z izpadlimi dirka?i med dirko v mali sliki, v ozadju pa dirka. Komentatorja vedno utihneta med team radiom, spremljata ?ase krogov in nasploh dogajanje na dirki, brez nekega vpitja in rumenih tra?arskih ma?il, s katerimi na? Mirsad zapolni svoj komentatorski primanjkljaj.

 

Danes je bila ve?inoma tuga, prvi 3je krogi so bili zanimivi, pa nekaj prehitevanj vmes. Nobenega prese?ka skratka.

 

Kaj da ne, schumi je s 110% voznjo komaj dosegel tocke, to je presezek za totalno gnil mercedes v suhem, njega je resil dez v kvalifikacijah, rosberg pa ni mel sans.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kak?en junc je Hamilton - ?e dobro, da Alonso ni neumen, ker bi blo spet pokale.

 

Kolikor sem bil v preteklosti proti Alonsu me ?edalje bolj presene?a kako zna odpeljat z glavo in ni? ne po?ne na silo. Je imel pa? smolo z gumami - Pirreli je res drek od dreka - ampak je odpeljal res lepo dirko.

 

Pri ?umiju pa se vidi, da mu je kr morala zrasla s tretjim mestom s prej?nje dirke tako, da je iztisnil maksimum. Ne vem kaj delajo pri Mercedesu, ker tako slab kot je avto so slabi tudi pri menjavi gum - tokrat je bil "?rtev" Rosberg. Par sekund pri tej izena?enosti na stezi lahko na koncu pomeni tudi 3-4 mest slab?a uvrstitev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni Pirelli drek od dreka, FIA je zahtevala od Pirellija, da naredi take gume, ki ne bodo preve? vzdr?ljive, da kao popestri celotno zadevo.

 

Nekaj gnilega je F1, in to so razni starci v organizaciji FIA.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kak?en junc je Hamilton - ?e dobro, da Alonso ni neumen, ker bi blo spet pokale.

 

Kolikor sem bil v preteklosti proti Alonsu me ?edalje bolj presene?a kako zna odpeljat z glavo in ni? ne po?ne na silo. Je imel pa? smolo z gumami - Pirreli je res drek od dreka - ampak je odpeljal res lepo dirko.

 

Ampak res, v?asih je Alonso po?el vse bolj na silo...Zgleda, da je mal dozorel :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ni vec vprasanje ali bo Schumi drugo leto se v karavani.....vprasanje je ce bo Mercedes....AMG naj bi nehal investirati v lastno kalvarijo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Sam v?eri so pa mel destruction derby...

 

Kolker ne maram Alonsa, me je v?eri kar mal stisnl, ko mu je Grosjeanov Renault mimo glave letu.

 

Samo res ne razumem komisarjev, kako lahko Maldonada kaznujejo skupno za prehiter ?tart + tr?enje s Krtek Janom s kaznijo za naslednjo dirko? Grosjean pa tudi ne bi rabil dobiti prepovedi nastopanja na naslednji dirki, je bilo ?e mnogo podobnih nesre? na ?tartu, tu je bila samo smola, da je na ravnini hitro ovinek in to ?e precej oster, pa sta s Hamiltonom pometla par avtomobilov s sabo.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam v?eri so pa mel destruction derby...

 

Kolker ne maram Alonsa, me je v?eri kar mal stisnl, ko mu je Grosjeanov Renault mimo glave letu.

 

Samo res ne razumem komisarjev, kako lahko Maldonada kaznujejo skupno za prehiter ?tart + tr?enje s Krtek Janom s kaznijo za naslednjo dirko? Grosjean pa tudi ne bi rabil dobiti prepovedi nastopanja na naslednji dirki, je bilo ?e mnogo podobnih nesre? na ?tartu, tu je bila samo smola, da je na ravnini hitro ovinek in to ?e precej oster, pa sta s Hamiltonom pometla par avtomobilov s sabo.

 

mogo?e, ker je imel ?e ene 3 opozorila poprej, ko je ?e pucal steze :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.