Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Vsemogo?ni g. Ali?i? je tokrat ?e po smu?anju o?e?il!  :ouje:

 

(?e dobro da imam na daljincu razli?ne gumbe, ki imajo razli?ne funkcije in ena od njih je ....)  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 5 tednov kasneje...

Sem se razveselil razpleta zadnje dirke sezone, AMPAK to kar je pa g. Ali?i? streljal zadnjih par minut, to pa NI ZA NIKAMOR; "Hamilton je kot ka?e kar spustil Masso predse!" (ja bravo MOJSTER, a da je pa Rosberg zadaj ?e cel krog oz. vmes, pa nisi po?tudiral in da je nekaj spredaj Mercedes s ?t. 44, ki bi bil v tem primeru pravi za komentirat).  :excl: K.O.N.J.  :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Slivka, zamudil si direkt en velik dooolgcajt (po mojem mnenju je Melbourne ?e tako ali tako ena najdolgo?asnej?ih dirk na trenutnem koledarju F1). 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor komu, men nista okej, tebe pa garant spominja na njegovga rojaka in predhodnika v tej ekipi?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bolj je proslavljal ?e zaradi tega, ker ga je po koncu prej?nje dirke Rosberg nekaj dra?il. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je pa to pravi balzam za vse Ferrari fane, ker po su?ni sezoni je tole bil dober obli?. In sploh ne vem zakaj sem po ve? kot enem letu gledal dirko in glej ga zlomka... "moji" zmagajo. :rispekt:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pitstop - Neko? in danes ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=nH8SPocgGNI

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda?i, ?e mi lahko neki pomagate ugotoviti, ker je o?itno Rosberg na nekem drugem intelektualnem nivoju in nikakor ne razumem zadeve;

 

kako zavraga lahko trdi, da je Hamilton preteklo nedeljo z njegovo po?asno vo?njo UNI?IL Rosbergovo dirko?

 

Po moji ZKP (zdravi kme?ki pameti), mora? najprej biti hitrej?i od tistega spredaj, da gre? lahko mimo, ?e pred tem pa ga je treba UJETI.

 

AMPAK zgodilo se ni ne eno ne drugo in po tej logiki bi moral hitrej?i izmed Mercedesov kar parkirati ob cesti za nekaj sekund, da gre tale mimo?  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.