Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Zgodilo se je konkretno presene?enje in prvi? v 2014 ni zmagal Mercedes, no sicer pa je kripa ?e 2. letos krepnila Hamiltonu, mogo?e bo tudi Rosberg kmalu na vrsti za defekt.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ufff, a tole sranje sploh ?e kdo gleda? :ne vem:

V?asih, beri ?asi Senne, Schumija in Mike sem bil ?iv?en ?e nisem gledal, danes sem pa spal na pla?i....samo ?e za motogp ?iv?en

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sploh ne vem ve? da je, niti kdaj je... in to po 30 letih aktivnega spremljanja dirk F1 (skoraj vsako sem videl po TV, ene par pa celo v ?ivo) mi je zdaj tako vseeno kot ?e nikoli... dobr so uni?ili zadevo gledalcem. ?e sem lani ?e nekako pogojno bil zadovoljen je letos ?iva katastrofa in ?e bodo takole rinili z glavo skozi zid lahko to pomeni tudi konec F1 oziroma vsaj v takem formatu kot jo poznamo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdej ?akate kak?no pohvalo ker je ne gledate ve?, al kako?

 

V?eri?na dirka je bla pa 10/10, za vse tiste, k niste vedeli da je na sporedu ;)

Priden si ker si gledal, kar tako naprej.  :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala :notworth: Da pa to od Juresa dobim, pa tut neki pomen...

nisem tle da prcam, sem da sodelujem  :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi si pa z veseljem ogledal kak?no dirko iz sredine in konca 80-ih, kjer so se ruvali; Lauda, Prost, Piquet, Mansell in Senna. Takrat je bilo pravo dirkanje, zdaj pa vse skupaj ?e deluje kot neka ekolo?ka dirka, ne pa kraljica moto?porta.  :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Se monzo bo vzel!!!

In potem se pritozuje da pada priljubljenost....na tradicijo se pozvizga. F1 je rojena v EU pa se pozvizga na to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo je vzel. Ne upa. So pa Ferrari&Tifozi mal ve? od njega...je pa takti?ka igra da se Monza malo ustra?i, pa povi?a pristojbino. Vmes bo pa ?e reku da bo prestavil Italijansko dirko v Rim, pa? njegove ustra?evalne metode. Isto je blo v Angliji, ko je rekel da bo prestavil dirko spet na Donnington, zato so se v Silverstonu zganili in posodobili stezo da majo lahko ?e par let dirko, dokler ne bo spet za?el jamrat. In dirkali??e v Silverstonu so totalno zje*ali...upam da ne bo ista zgodba ?e v Monzi...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Zanimiva dirka in nepri?akovan razplet, Rikardo je pa simpati?en poba, se stalno smeje, tak veseljak se mi zdi in privo??im zmago!  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.