Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tole danes me je pa zelo presenetilo... sem predvideval, da bo bottas uspel zmagati le takrat, ko bodo ostali imeli smolo; po spletu okoliscin....

 

Ampak... super start in predvsem trezna glava ob pritisku vettla...

 

Sebastian pa zelo prepricljiv, kot ponavadi ko ima top avto...

 

Komaj cakam Barcelono, kjer se ponavadi pokaze realno razmerje moci.

 

Ampak; mercedes ima tezave z obrabo gum in tudi na Q so premagljivi, tudi v nekaoticnih razmerah.

 

 

Tole bo ?e pestro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Cestitke vsem trem na podiumu... in pa mclaren koncno do tock...

 

No, ceprav mislim, da se v prihajajocih dneh ne bo govorilo o zmagovalcu, ampak o namernem izzivanju trcenja in namernem trcenju nekaj 10metrov kasneje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tale dvoboj vodilnih se bo o?itno zaostril :)

 

Dirka sicer ?e bolj komedija kot pa dirkanje, me pa veseli za stopni?ke Strolla.

Je bila pa sama organiziranost na dirki pod nivojem - pol dirke SC, da poberejo par delcev na progi in odstranijo Maxov bolid...no, pa kar mi je faljeno, da dirka?u podarijo krog zaostanka za SC in je na koncu 2. na dirki - kje je point dirkanja? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj Rossi za 0.06 zmaga, de? brez SC itd...cel ?as dirkanje na mm, celo manj saj je blo kar nekaj dotikov.

 

Taka je bila v?asih tudi f1, pa imajo sedaj supadupa varne avtomobile.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lewis je pa? provociral, ni bilo prvic. In ima vso mozno pravico diktirati tempo za SC, saj zato pa tudi ni dobil kazni. Ga je pa karma vsekala pol; sneta opora za glavo. Je pa zgleda pozabil, da se letos ne bori proti rosbergu, ampak vettlu in neumen je , ce pricakuje, da bo Seb mirno pozrl take provokacije.

 

Pa bi bilo bolje ?e bi. Mislim, da se vettel sedaj zelo tolce po glavi... brez 10s kazni, bi bil verjetno prvi na koncu. Hamiltonu pa tale incident ni prav ni? skodil.

 

No... kljub vsemu, vettel je ?e bolj povecal prednost v skupnem sestevku, tako da... me very happy?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taka je bila v?asih tudi f1, pa imajo sedaj supadupa varne avtomobile.

?al je res tako in ?koda.. ?e je napred to kar zdej nakazuje Formula E potem je najbolj?, da takoj nehajo dirkat tudi v F1, jaz bom pa raje Nascar spremljal - razburljivo je glih ene tolk.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://f1.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=32184

 

Pa ne da se bo prvenstvo s5 odlocalo za zeleno mizo...

 

Je pa zanimivo, todt in alonso sta se oglasila... 2 ki imata ogromno masla na glavi (alonso npr afera crashgate l.09).... samo ?e kaksen Flavio naj se oglasi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me je kr presenetilo tole, sem pricakoval vsaj kaj v stilu ?tarta iz zacelja...

Ampak... velik "buuu" za FIO-o... pa kaj se gredo, ce so se odlocili za kaznovanje tekom dirke, je to to...

 

Ce niso bili ziher o visini kazni; naj napi?ejo , da bo kazen dolocena po dirki in je to to.

Uklonit se folku, ki je hotel visjo kazen, sklicat zasedanje in na konec koncev ni? narediti...

ne me je.at....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ga Hemi ni zmozen na stezi premagat oz.imet konec zadnje dirke vec tock od Vettla, naj bo pac drugi, ali pa se izza Bottasa, eto pa ceprav navijam za 44 in nikoli nisem maral tardecih, ampak naj zmaga sport in ne zakulisne igrice! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto brez veze so iz muhe delali slona. Predvsem britanski tisk in javnost so nenormalno pani?arili.

Ker formula 1 rabi pozornost....in ?e jo dirkanje ne pritegne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Verjetno je ?elel povedati, da je nad mazdo samo ?e ferrari.Pa?, kdor ima denar si kupi mazdo, kdor ga ima ?e ve? pa ferrari.

Simpel. ;)

Sicer pa ne gledam teh kosilnic, ki se vozijo po pisti  ?e par let.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Gilipter, ti kaj manjka Rosberg?

 

Nekak 95% ziher sem, da bi bil s svojo preudarnostjo zdajle vodilni, ker Hamilton dostikrat dela kake bedarije. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.