Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja pa seveda da je branil... a naj rece : "slabo sem startal, bom spustil vse , ki so bolje startali, mimo"??

 

Zapiral je maxa IN VSE OSTALE - branil je polozaj.

 

Ja, res je , lahko bi ostal malo bolj desno (in verjetno padel na 2. Ali 3.mesto).

Raikonen bi tudi lahko prehiteval bolj po levi in nebi zadel maxa...

 

Ampak... premik in posledicni dotik je naredil max. Obstaja posnetek (bil je v prenosu v ponovljenih posnetkih), kjer se to zelo dobro vidi...

 

Na koncu koncev.... se strinjam da je to dirkaska nesreca in da navijaci hocemo gledati take boje (?eprav , jbg, boli, ce se to zgodi ekipi za katero navijas).

 

Kar pa hocem povedati... max se ogromnokrat zaplete v neka taka sranja... kot grosjean leta 2012. S tem da je on bil kaznovan za podobne ali ?e manjse neumnosti... maxu je pa bioo ?e VEDNO oprosceno

jaz vem samo, da sem po nesre?i  zaspal :)

 

Jaz pa ?el na 45 blatnih kilometrov z mtb pa sem imel vec od nedelje kot ce bi gledal tv?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega v sportu nikoli ne bom razumel, da drugemu hoces slabo...tudi ko je Lorenzo letel ven pred tribuno prejsnji teden so bili vsi navduseni...in se smejali. Tako ne gre, Lorenzo je mogoce se najmanj bil kriv ob tistem, da zvizgas Marquezu razumem samo da pa privoscis nekaj takega tudi poskodbo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Po?asne slikce kako je pri?lo do nesre?e;

 

https://www.youtube.com/watch?v=_N_OerHRiMo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alonso bo po vsej verjetnosti podpisal za ?e eno leto pri McLarnu. Drugo leto bodo imeli Renaultove motorje.

 

http://www.f1-fansite.com/f1-news/boullier-alonso-contract-written/

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?e? mi je oder brez rde?e barve.  :ouje:

 

(?koda za Kimija sicer, ki z 2.pozicije niti ni ?tartal)

 

?e najzanimivej?i dogodek dirke se je zgodil po ciljni ?rti, je Stroll povsem uni?il dirkalnik Vettla.  :zvizga:

 

?ESTITKE 20-letniku, ki je perfektno odpeljal celotno dirko!  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju3 ob 7-00 zju3 se nam obeta dirka za VN Japonske v Suzuki. Menda bo Alonso ?tartal ?ele v ponedeljek po kosilu (?e ne vedo to?ne ure), ker je dobil kazen pribitka 35 ?tartnih mest, medtem ko bo dirkalnikov na ?tartu predvidoma zgolj 20.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazdravljam na dana?nji uspeh.  :ouje:

 

P.S. Mislijo Rde?eko?ci letos ?e kaj dirkat ali se le ?e blamirat? Keeeer to je pa polom za polomom vse skupaj (saj ne da jim ?elim zmage, ampak naj bo prvenstvo zanimivo, to pa ?e).  :jupiii:

post-185-0-05126100-1507455829_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Surlo do tal ima ?e iz ?asa red bulla, kadar mu ni ?lo. Isti k ?umi. 

No saj tudi (najin) Lojz ni glih pojem dobrega prena?anja porazov, hehe  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Hamilton mi je sicer miloreceno antipaticen in sem hkrati strasten navija? Ferrarija... Ampak...

 

Tale naslov si je zasluzil. Ohranil je mirne ?ivce (kar v preteklosti ni ravno znal) in predvsem zadnjih nekaj dirk je bil res kot tornado.

 

?e bi le nehal pogrevati lansko sezono ko je izgubil, proti za mnoge nesposobnemu,rosbergu.

 

Ferrari... Hvalabogu da imajo kon?no hiter (a manj zanesljiv)avto. Bolje to kot zadnje desetletje; zanesljivo in po?asno.

 

?e bi le Vettel znal malo brzdati ?ivce ko ne gre vse po maslu...

 

Pa bodo s5 zamenjali pol kadra v ekipi in se cudili zakaj naslednje leto s5 ne bo uspelo zmagati...

 

Ampak... ?e zmeraj huge Ferrari fan in lewisa ne maram:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vettel je en potuhnjen pizdun, kar je letos ze veckrat dokazal, nazadnje vceraj, ko je na startu v trenutku, ko je mimo svignil Hamilton, takoj zavil vanj in v popolnem obupu prerezal zadnjo gumo tekmecu. No s tem je itak sebe zaj...! :) Ni mi vsec ne on, ne rdeci FIAT

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.