Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne vem kaj se dogaja z tem hondinimi motorji v McLarnu.

Ni? od ni?. Res velika ?koda, da tak talent kot je Alonso zapravlja svoja leta pri tem mo?tvu...

3 honde so v?eraj crknile....tudi marquezova

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi Senna in Prost danes dirkala, bi ?e na ogrevanju dobila vse kazenske pike in prepoved vo?nje za celo sezono.

Katastrofa.

V?eraj je bila edina dirka ki sem jo gledal letos, ker to je pa? Spa, kraljica dirk....in ?al mi je alonsa, dokazal je v prvih krogih da je bolj?i od vseh juncev v 3x hitrej?ih avtih...Kimi kazen ker ni spustil gasa na popolnoma prazni cesti, safety car 5 krogov zaradi nekaj kosov, ki so jih pobrali takoj ...prehitevanj bore malo, ?e ti z DRSjem preko rouga

 

?alostno res, ?alostno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bila lih popolnoma prazna ane, na posnetku je bil Verstappnov avto ?e na desni, sicer ne na stezi, ampak tik ob njej, kar je pri teh hitrostih skoraj isto. Kot je rekel Brundle na Skyu, Hamilton, Vettel in Bottas so vsi spustili gas, samo on ne. Dejal pa je ?e, da 10km/h manj ?al ne igra nobene razlike pri takih hitrostih, in da to zgolj provizori?no naka?e?, da si opazil DVOJNE rumene zastave. You either lift your hand or you lift your leg. Tako da, hja kazen na mestu, 10 sekund stop/go pa rahlo pretiravanje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=748M7a5pwak

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bila lih popolnoma prazna ane, na posnetku je bil Verstappnov avto ?e na desni, sicer ne na stezi, ampak tik ob njej, kar je pri teh hitrostih skoraj isto. Kot je rekel Brundle na Skyu, Hamilton, Vettel in Bottas so vsi spustili gas, samo on ne. Dejal pa je ?e, da 10km/h manj ?al ne igra nobene razlike pri takih hitrostih, in da to zgolj provizori?no naka?e?, da si opazil DVOJNE rumene zastave. You either lift your hand or you lift your leg. Tako da, hja kazen na mestu, 10 sekund stop/go pa rahlo pretiravanje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=748M7a5pwak

Ha ha ha ha......kaj zdaj na mestu ali pretiravanje....poglej si lap time od 15-18 kroga. identi?ni za prve 4!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verstapen je crknil v 8 krogu

 

?asi 8-10 krog v sekundah

Raikonnen 111,091 / 111,013  / 111,168

Ham 110,045 / 110,691 / 109,958

Vet 110,045 / 110,601 / 109,91

 

verjetno ima fia tudi kako ?toparico..........oziroma sta ostala dva 'dvignila' nogo za 0,6s....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ha ha......kaj zdaj na mestu ali pretiravanje....poglej si lap time od 15-18 kroga. identi?ni za prve 4!

 

Kaj ti ni logi?no?

 

ja za kazen, ne za tako strogo kazen.

 

?asi kroga so nerelevantni, glede na to, da ni rumena zastava na celem dirkali??u, ampak samo 1&2 sektor.

Mogo?e je F1 preve? zakomplicirana zate, raje glej kak ?ah :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alonsu od srca privo??im ali drugo ekipo ali motor drugega ponudnika.

 

Drugo ekipo? Williams ali Force India bi mu ?e omogo?ila kak?ne stopni?ke v sezoni, to sem prepri?an. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti ni logi?no?

 

ja za kazen, ne za tako strogo kazen.

 

?asi kroga so nerelevantni, glede na to, da ni rumena zastava na celem dirkali??u, ampak samo 1&2 sektor.

Mogo?e je F1 preve? zakomplicirana zate, raje glej kak ?ah :)

Je bolj zanimiv....

Ti pa kako matematiko ce cas kroga ni relevanten na lift off...

Alonsu od srca privo??im ali drugo ekipo ali motor drugega ponudnika.

 

Drugo ekipo? Williams ali Force India bi mu ?e omogo?ila kak?ne stopni?ke v sezoni, to sem prepri?an. :)

Prostor je samo se v Mclarnu in Renoju. Ostalo je podpisano

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa drek na palci in se bojim, da bo v kratkem naznanil upokojitev. :(

 

Sem pri?akoval vsaj Massoi, da se umika.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na 7km dolgi progi lift off za 2 sekundi se ne bo poznal. Pa? logika. Samo ?e gleda? 1 dirko na sezono, tega ne bo? razumel :)

Prcaj ti kot vedno, ker drugega ne zna? govorim ti o identi?nih ?asih vseh dirka?ev v teh krogih, kazen dobi pa samo en, fantek ....na koliko dirkah si bil v ?ivo? No da te vidim

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alonso se je zafrknil leta 2009, ko ni podpisal z takratnim mo?tvom Brawn Gp.

Pogodba je bila takoreko? ?e na mizi.

Vendar ga je premamila ponudb od Ferrarija za drugo leto.

 

Tukaj je pomoje Alonso naredil klju?no napako v svoji karieri.

Sedaj bi imel lahko ?e ?est naslovov prvaka pod streho. Tako je pa izgubil najbolj?a leta z polizdelkom iz Maranella.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prcaj ti kot vedno, ker drugega ne zna? govorim ti o identi?nih ?asih vseh dirka?ev v teh krogih, kazen dobi pa samo en, fantek ....na koliko dirkah si bil v ?ivo? No da te vidim

Gledanje dirk v ?ivo ma veze s ?im? Bolje pozna? F1 ?e gre? par dirk gledat v ?ivo?

 

Ni? te ne prcam, sam sme?ne so mi tvoje "trditve", kot vedno :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledanje dirk v ?ivo ma veze s ?im? Bolje pozna? F1 ?e gre? par dirk gledat v ?ivo?

 

Ni? te ne prcam, sam sme?ne so mi tvoje "trditve", kot vedno :)

Gledanje dirk v ?ivo ima velik pomen s tem kako opazuje? F1, ampak verjetno ne bo? tega dojel nikoli. 2 leti sem imel Schumija za budalo, ko pa sem ga kar 7x v ?ivo videl voziti pa sem ratal navdu?en in njegov navija?. ?al nisem imel prilo?nosti videti Senne.

Ob ogradi vidi? in sli?i? razlike v liniji, bremzanju, pospe?evanju...(?are?i diski, menjanje navzdol...), situacije z zaostalimi itd

 

Ja trdim da je bil to bullshit, in to z dejstvi. Trdim da nih?e od vodilnih ni spustil gasa ne samo Kimi, to dokazujejo ?asi. Predlagam da ne gre? samo na dirko ampak odpelje? tudi Eau Rouge v ?ivo - se ga da, takrat mogo?e dojame? da je samo rahel dvig s stopalke v tem ovinku / klancu veliko ve? kot le nekaj nepomembnega, pri 310 na uro v ta klanec je dvig stopalke takoj min 2 sekundi, dvig roke kot pravi? pa izguba kontrole (tam je bilo rumeno). Jaz sem moral dati v drugo.....

In zato trdim, da bi morali vsi ki so spo?tovali rumeno imeti v tem krogu vsaj 2s slab?i ?as, oz tisti pred verstapnom v naslednjem krogu pa ga nimajo.....torej? Sme?na trditev a ne, podprta z dejstvi. O?itno je bil Kimi tisti nesre?ne? ki so ga ujele kamere in ni? drugega. Pa nisem njegov navija? sploh ne.....

 

 

Meni so pa sme?na tvoja provociranja kot vedno....?e ta drugi tabornik se javi s provociranjem pa smo kompletni. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ocitno ne bodo mogli vec skupaj sodelovati.

http://www.f1undercover.com/no-issue-engine-honda/

 

Mclaren je med drugim dal vlogo sa posebno dovoljenje od Fie za ponovno uporabo mercedes motorja. Ta namrec ze opremlja max dovoljeno stevilo ekip.

 

Vsekakor je to osnova Alonsove nadalnje poti...verjamem da bodo zavoljo ene najstarejsih ekip dali zeleno luc

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uradno je samo se reno frej poleg mclarna. Mogoce bo pa koncno kdo sel v penzijo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govori se, da naj bi ata Stroll precej globoko segel v ?ep, da bi ob njegovem sinu sedel Alonso. Sam kar navijam, da vidim Alonso - Lowe - Mercedes, kaj se da narediti.

Mi pa nekam sumljivo dolgo deluje to, da Mercedes ne podpi?e Bottasu.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnem vsem tem novicam je skupna pozitivna prihodnost za tega velemojstra in naj se to zgodi ?imprej, ker ga ne morem ve? gledati kako trpi v Honda kosilnici. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?lovek prav trpi vsako dirko, ko se usede v dirkalnik.

?elim da se bori vsaj okoli vrha. Torej tam, kamor spada!

 

Bi bilo pa zanimivo videti dvojec Lewis in Fernando. Iskre bi letele pomoje...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?lovek prav trpi vsako dirko, ko se usede v dirkalnik.

?elim da se bori vsaj okoli vrha. Torej tam, kamor spada!

 

Bi bilo pa zanimivo videti dvojec Lewis in Fernando. Iskre bi letele pomoje...

Ta 2 smo ?e videli v Meku 2007, ko sta naslov prigarala Kimiju.  :zvizga:

 

@Fumanchu, po tvojem mi?ljenju, katerih je trenutno TOP5 voznikov v dana?nji F1? (meni; Ricciardo, Hamilton, Alonso, Verstappen in Vettel).  :jupiii:

 

Sem pa za Alonsa malo navijal tudi ko je bil v rde?em dresu, ?eprav jih totalno ne maram ?e od nekdaj in raje vidim, da katerakoli druga ekipa zmaga. Nisem mogu verjet, ko je (najbr? je bilo 2010) Alonso na zadnji dirki potreboval le 4.ali 5.mesto za naslov prvaka in potem nikakor ni uspel prehiteta Kvjata ali nekega takega drugoliga?a, s tem pa je takrat izgubil ?e dobesedno dobljeni naslov.  :rolleyes:

 

(prvak je takrat postal Vettel, kar mi je bila totalna groza)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.