Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Temu se rece popolna strategija in pravi trenutek, obenem proga, kjer moc ni odlocilnega pomena :)

 

Sem vesel 5.mesta Ferdinanda, morda bo dobra sezona :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dans se vam obeta dvojna zmaga, vse drugo bo presenecenje :)

 

Kimiju bi kar privoscu zmago po dolgi susi! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeee,bravo Seb... skoda za kimija, nevem kaj ga tolk serjejo zadnja leta pri ferrariju s temi postanki. V casu Michaela jim je bila to mocnejsa stran.

 

Hamilton je pa tokrat imel kar nekaj srece, kljub pokvarjenemu vikendu (kazen, slabe q) je minimalno izgubil, ravno zaradi Kimijevega odstopa pa zaradi Maxovega odstopa.

 

Redbull... max mi ze od zacetka ne sede,ampak tole kar pa letos pocne, pa prej spada v debotantsko sezono,kot pa v sezono, v kateri naj bi pokazal vsaj malo zrelosti...

 

Bravo za hondo.

 

Sicer pa,ponavadi me sesti cut ne vara in upam da me tudi tokrat ne bo; napovedujem naslov vettla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da je vsem jasno , da vrstni red: rai, vet... ne obstaja...

Sem hotel vceraj napisati da bo ferrari ze naredil taktiko da bo seb prvi. Kimi se mi smili ?e

 

Dirke nisem gledal sem se fural....

Glede torro rosso pa sem povedal, ampak taki rezultati bodo mozni samo na zaprtih stezah kot je ta, mogoce monaco, mogoce madzarska. Ostalo ne bo nic ker se ni moci motorja.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne maram ne vettla ne hamiltona... ampak raje vidim, da zmaga slednji. Ferrarija ne prebavljam sploh. Najte?je mi je bilo, ko je alonso vozil za rde?e

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi ni najbolj jasno; marsikje sem bral, da se je pricakovalo, da naj bi bil mercedes v prednosti v hladnem vremenu, oz.nizke temperature naj nebi odgovarjale ferrariju.

 

Potem pa kar precejsnja prednost ferrarijev v hladnih okoliscinah.

 

Seveda, to je sele zacetek sezone, dostikrat sele Barcelona pokaze realno sliko, pa vendar... pretekla leta je bil MB dominanten na Q, pa potem bolj izenaceno na dirki. Letos je prej obratno.

 

Ceprav... obe dosedanji zmagi (predvsem v Australiji), sta bili plod kombinacije srece in posrecene taktike. Ceprav... zmag a je zmaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.