Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zaj pa smo najebali..... sramezljiv

:P

 

 

nebi rekla :aaaaa::hudicek:

 

Ej stari... da ne bo? na koncu moral po?reti teh besed .... :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

Zaenkrat ?e nisem vklopil moj ?esti ?ut ampak mi ?edalje bolj ka?e na ta scenarij. ;)

 

 

hehe,...no vklop,..moj je bl kt ne pokvarjen zadne cajte,...ampaaaaaaaaaak,..........tlele pa dobivam ene funny vibracije o odstopu srebrnih k ho?jo bit rde?i ;)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss-ja se zgodi se lahko res da ?e vse,samo res ne verjamem v take scenarije. :D Vsaj upam,da ne bo pri?lo do tega no. :bravo:

 

 

 

Ally- :ph34r:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No en lep primer kako ?portni novinar naj ne bi pisal pristransko

 

24ur

 

?e odmislim zadnjega podnaslova, ki pravi "Dvakrat kaznovani Ferrari" govori pa o dveh McLarnovih kaznih v o?i najbolj zbode omenjeni odstavek.

 

Kazen zaradi afere "Stepneygate" je tako dokon?na. Srebrni morajo pla?ati 100 milijonov ameri?kih dolarjev, odvzeli pa so jim tudi vse konstruktorske to?ke. To pa hkrati pomeni, da je Ferrari ?e osvojil naslov konstruktorskega prvaka. Uspelo jim je prvi? po odhodu Michaela Schumacherja, pa ?e to za zeleno mizo, ne na dirkali??ih. Tam jih je McLaren do odmevnega procesa in najvi?je kazni v zgodovini formule 1 pu??al dale? zadaj.

Prvi? po odhodu MS? Ja pa pizda sej je to ?ele prva sezona, ko ni ve? ?umija?

 

McLaren pu??a Ferrari dale? zadaj? A je pisec neumen al mu samo noge smrdijo - tako srebrni kot rde?i imajo enako ?tevilo zmag (7) v tej sezoni. Majhna razlika je le v tem, da so MacLarni malo bolj vzdr?ljivi saj imata na drugi strani pri rde?ih tako Massa kot Kimi vsak po dva odstopa zaradi okvar.

 

Druga?e pa ?e dolgo ni bilo tako izena?ene sezone v kateri tri dirke pred koncem imajo ?e ?tirje vsaj teoreti?ne mo?nosti za naslov.

 

Mah, kr neki in to naj bi bile verodostojne informacije. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, takimle objava, se loh mirne re?e novinarska raca, tko da jih je te?ko jemat resno! <_<

 

Ma? pa prov, da leto?nja sezona je prov "taprava", mogo?e bi bli loh ferrariji po to?kah ?e malo bli?ji, da bi bla pol zadna dirka u znamnju mnogoboja, se prav 4ih gladiatorjev! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,kar se ?e dolgo ?pekulira,po?asi prihaja v javnost. :whatever: Sicer se mi TA NOVICA ne zdi ravno najbolj resni?na,oz.sem ?e vedno skepti?en,?e bo pri?lo do tega. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.