Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

No tut jz sm zadovoln z izidom, je skor idealn, edino kar mi je mav ?ov, da Fernando nav mev usode ?ist u svojih rokah na zadnji dirki, to mislm, ?e bi dons zmagu npr., ampak Kimiju res prvo??m! :rispekt:

 

Zadnja dirka bo pa tprava, pravi triler, za ludi z dobrimi ?ivci! :danzoman::P

 

Walter Golf, pa je res legenda - posre?en in direkten mo?akar, ki sicer na momente misl da je prerok :hohoho: pa dobra je bla una izjava, da se bo na Kitajsko ?e vrnu, ker mu je hrana v?e?! :D:ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

tale valter se mi ne zdi kaj preveć pameten, se sploh spra?ujem ?e se n istem nivoju pogovarjajo na vrhu f1.zmagal je danes najbolj?i,kar ne pomeni da je hemi bedak,vozil je odli?no, izdale so ga gume.tukaj se debata o bedaku kon?a.ga pa kot ?loveka ne cenim kaj preve?, kot dirka? je pa odl?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bom spet isto reko......dream on. :P:hohoho:

 

Da ne bo? na koncu preve? razo?aran :P Tvoji namre? lahko samo veliko izgubijo moji pa po ?ude?u lahko samo zelo veliko pridobijo. Kaj ho?em re?i? Jaz po zadnji dirki ne bom razo?aran pa karkoli se zgodi, lahko pa sem zelo navdu?en. :D:ouje:

 

 

Druga?e pa si kr zadel dogajanja ja. :bravo: Da nisi ti kaki vede?evalec?? :hohoho:

 

Zaenkrat ?e ne, ?e pa zgubim slu?bo sem pa lohka tud vede?evalec - ?e je lahko Danny sem jaz tud - pri fifty-fifty ?ansah tud men rata zadet v 50% pravilno napoved :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando ?e cilja? na mojo izjavo,ti kr povem,da za mene Hemi ni bedak,ampak ravno nasprotno. Samo danes je po moji oceni prehodil to pot od junaka do bedaka(pa? fraza),ker ?e je vedo,da ma uni?ene gume,bi lahko ?el malo po?asneje v ovinek za bokse. :whatever: In ?e ne bi storil te napake,bi tudi ?e slavil naslov prvaka,torej bi bil junak. ;)

 

Druga?e pa Wolf kot Wolf,vedno navdu?i s svojimi direktnimi izjavami. :D Aja,pa prijetno me je presenetila ekipa Torro rosso danes,svaka jim ?ast. :bravo:

 

 

Boss-ne bom razo?aran,pa vseeno kaki bo razplet,pa? ?port in v ?portu se lahko vse zgodi. ;) Itaq bo mali ?rni ?e ziher postal prvak,pa ?e ne letos pa v prihodnosti. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj bo prak najbolj?i za vse tri ni lahko in vsi trije si zaslu?ijo, druga? ne bi bili tam.zmagal bo....NAJBOLJ?I!

Vseeno mi je pod katerim imenom in katero zastavo,pa tudi barvo avtomobilov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa Wolf, velik bol? za poslu?at, k npr. Jeran?i? k ga pa res ne moooorm! <_< :ne vem:

 

To itaq. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo opazil, kako so bili pri Ferrariju previdni, po debaklu z gumami na japonskem. Pogledali so kaj po?ne McLaren, ki ob dolivanju ni menjal gum pa so sami naredili isto in to pri gumah, ki ?e skoraj niso imele profila. :blink:

 

?e bi za?el spet padat de? bi bilo treba itak ?e 1x v boks po nove, ker zlizane ne bi dr?ale. ?e bi pa menjali takrat za gume za suho (steza je imela idealno linijo namre? ?e posu?eno) bi bili lahko precej hitrej?i in ?e bi za?elo de?evati bi morali itak opraviti menjavo.

 

Stavim, da ?e bi bil pri Ferrariju ?e vedno Ross Brawn bi to naredili in tudi na japonskem ne bi dovolil tiste neumnosti.

 

V bistvu je pa Kimi imel sre?o, da se tudi on ni pridru?il Luisu, ki je bil ?rtev McLarnove "?udne" taktike

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa Wolf, velik bol? za poslu?at, k npr. Jeran?i? k ga pa res ne moooorm! <_< :ne vem:

 

ja samo wolf ne pove kaj dosti iz f1.od preteklosti kar se njega ti?e to je pa vse, jeran?i? predvsem pa na? nenadomestljivi (vsaj v tem obsegu)Ali?i? povesa pa ?e mnogo mnogo ve?.Volf o teko?ih zadevah nima pojma, je ?e ven padu.na?alost.?as ga je povozu.saj smo sli?ali, da je parkrat Ali?i? kar brezpokomentiral kake njegove izjave.Prej mi deluje Wolf zanimiv s humoristi?ne strani, kar pa tudi ni slabo.Od njega pa sicer ne zv e? kaj zanimivega.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja samo on kar pove misli totalno resno,se pa? tako izra?a navzven, da je drugim malo sme?en, druga?e pa vsa ?ast mu Wolfu, je car kar se ti?e f1,svoje ?ase pa ?e ve?ji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale zadnja dirka bo napeta. All in all najbolj privoscim Kimi-ju. Hamiltonu je bilo prevec podeljeno, Alonso se je prevec petelinil, Kimi je pa dirkal.

 

In ce se mene prasa bi bilo potrebno zvecati razliko tock med 1. in 2. mestom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale zadnja dirka bo napeta. All in all najbolj privoscim Kimi-ju. Hamiltonu je bilo prevec podeljeno, Alonso se je prevec petelinil, Kimi je pa dirkal.

 

In ce se mene prasa bi bilo potrebno zvecati razliko tock med 1. in 2. mestom.

 

 

:bravo: To?no tako!

 

Kot pravi Boss, ?e bi bil Ross Brawn pri rde?ih, bi bil najbli?ji naslovu Kimi! :P Mislim, da je Lojze dans pokazal, da se da naredit VELIKO neumnost- beri napako, vpra?anje pa je kaj bo sedaj z njegovo samozavestjo, sicer pa je za nas gledalce super, da se je tko razpletlo! :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e je v zgodovini F1 sploh kdaj bila taka situacija, da je zadnja dirka odlo?ala prvaka med tremi kandidati... kolikor se jaz spomnim v bli?nji preteklosti (cca 20let) ne.

 

V glavnem ... zanimivo bo :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e neki malga, al ma mal ve? - dost ur nas lo?i od odlo?itve! :D

 

Tle o neki teoriji spet razpredajo! :blink:

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/motospor...019_3108144.php

 

Bomo rekl: ?ivi bili - pa videli! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tole je pa zanimivo... pri McLarnu so spet nekaj budalili. Hamiltonu so med treningom namestili dva razli?na kompleta de?nih pnevmatik, kar je kr?itev pravil. To so naredili zato, da nebi preve? obrabili enega kompleta.

 

Leta 2005 so za podobno "napako" kaznovali Ralpha S. s pribitkom pol sekunde na kvalifikacijski ?as in kaj so danes storili komisarji z enako napako Hamiltona.

 

V bistvu ni?, ker ga pa? favorizirajo na vseh koncih in krajih... torej kazen - namesto dveh kompletov de?nih gum bo imel samo ene!?!? in 15.000USD kazni :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

Se pravi, da bo kazen efektivna edino v primeru, ?e bo v nedeljo de?, ker 15.000 dolarjev je za dirka?e pa? zgolj neomembe vreden drobi? :lol::lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,vedno ve?ji ?morn je okrog vsega tega....... :whatever: Na koncu sploh ne bom gledal,ker bojo itaq vse zabluzli oz.dolo?li za zeleno mizo. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.