Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

O tem bod ?e rzglabljali ene pol leta, otalo pa bo tako kot je. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kazen bi morala biti vzgojna.

 

 

Npr. - ?umiju so tisto leto, ko je bil prvi? prvak (?e z Benetonom), zaradi preve? obrabljene "dile" pod avtom, kar lepo prepovedali nastop na 3 dirkah....

 

pa je ?e vseen Hilla na kruh namazu na koncu sezone :hohoho:

 

 

 

McLarnu bi pustil pike, pa ene 2 dirke prepoved nastopanja - ker takle "nikome ni?ta" odnos bo vodil samo v nadaljne ?pijona?e.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kazen bi morala biti vzgojna.

Npr. - ?umiju so tisto leto, ko je bil prvi? prvak (?e z Benetonom), zaradi preve? obrabljene "dile" pod avtom, kar lepo prepovedali nastop na 3 dirkah....

 

pa je ?e vseen Hilla na kruh namazu na koncu sezone :hohoho:

McLarnu bi pustil pike, pa ene 2 dirke prepoved nastopanja - ker takle "nikome ni?ta" odnos bo vodil samo v nadaljne ?pijona?e.

 

Ne ne, jaz jih bi pa postavu dve dirki zapored ?tartat iz zadnje vrste, al pa celo iz boxsov- :P

Bi imeli kaj videt.... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,kvalifikacije so kon?ane,priznam,po mojem okusu! :bravo:

 

Kvalifikacije/?tartna mesta:

1. F. ALONSO McLaren 1:19,674

2. L. HAMILTON McLaren 0,107

3. N. HEIDFELD BMW Sauber 0,585

4. K. R?IKK?NEN Ferrari 0,736

5. N. ROSBERG Williams 0,958

6. R. SCHUMACHER Toyota 1,040

7. R. KUBICA BMW Sauber 1,202

8. G. FISICHELLA Renault 1,405

9. J. TRULLI Toyota 1,532

10. M. WEBBER Red Bull 1,582

...

14. F. MASSA Ferrari

 

 

 

Je pa spet po?la iskrica v mo?tvu McLarna....ne vem no,kam to vodi..... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker Alonso ne more zjebat timskega kolega na progi, ga po tanovem kar v boksih <_<

 

 

Kak prvak in ?ampion - ?umaherju se s tem ni bilo treba nikol ubadat, je vse timske kolege mel za predjed.

 

 

Kon?no je pokazal pravi obraz. Me ne bo ganilo ama ?isto ni?, ?e ga enkrat tank zgazi.

 

 

Go Lewis - poka?i mu hudi?a danes na dirki :bravo:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,evo epilog zgodbe..... :whatever:KLIK! No comment,da ne bo keri reko,da sn pristranski. :P Samo vseeno mi pa ni jasno zakaj pol celo mo?tvo najebe..... se mu niso oni tega naro?li. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za moje pojme je to blo mal zre?isiran!!!

Glede na to da je Hemi zvezda in pred Alonzijem seveda v sami formuli in medisko valda bo samo mo?tvo dlo tistemu ve? pozornosti ki prina?a ve? ?!!!

 

Drga? pa pravilno............kazen mora bit.

Bom pa itak za Hemija navijal!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zre?isiran!!!

 

zre?irano

:bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sramezljiv:lol:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,dirke konec,mali ?rni strikes again! :bravo: Alfi pa? spet brez medijske pozornosti. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... kr ena dirka, ?e ne bi bilo Alonsove lumparije bi bil sploh dolg?as. Massa so njegovi taktiki tako takti?no zajebali, da je na koncu dirko odpeljal v stilu turisti?nih rallyev - driving slow and easy with a lot of sightseeing.

 

Edina, ki sta dirko odpeljala na nivoju sta bila Hammilton in R?ikk?nen vsi ostali so pa bili precej poden.

 

Se mi pa zdi, da je leto?nji najve?ji polom ekipa Honde, ki je do zdaj zbrala celo eno (1) to?ko. Po moje gre njihov pogovor med dirka?i na progi nekako takole:

 

Jenson Button: When will this fuckin VTEC kicks in??

Ekipa v boksih z resigniranim glasom: Soon...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blindek,samo za tebe. ;)

 

Izidi (70 krogov, 306,663 km):

1. Lewis Hamilton (VBr/McLaren-Mercedes) 1:35:52,991

(povp. hitrost: 191,897 km/h)

2. Kimi Raikkoenen (Fin/Ferrari) + 0,715

3. Nick Heidfeld (Nem/BMW-Sauber) 43,129

4. Fernando Alonso (?pa/McLaren-Mercedes) 44,858

5. Robert Kubica (Pol/BMW-Sauber) 47,616

6. Ralf Schumacher (Nem/Toyota) 50,669

7. Nico Rosberg (Nem/Williams) 59,139

8. Heikki Kovalainen (Fin/Renault) 1:08,104

9. Mark Webber (Avs/Red Bull) 1:16,331

10. Jarno Trulli (Ita/Toyota) 1 krog

11. David Coulthard (VBr/Red Bull) 1 krog

12. Giancarlo Fisichella (Ita/Renault) 1 krog

13. Felipe Massa (Bra/Ferrari) 1 krog

14. Alexander Wurz (Avt/Williams) 1 krog

15. Takuma Sato (Jap/Super Aguri) 1 krog

16. Sebastian Vettel (Nem/Toro Rosso) 1 krog

17. Adrian Sutil (Nem/Spyker) 2 kroga

18. Rubens Barrichello (Bra/Honda) 2 kroga

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo, biti po 300 km samo slabe 3/4 sekunde zadaj, tudi ni ma?ji ka?elj, khm, khm.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hemi je ?edalje bli?e naslovu prvaka, na?alost morm priznat, d se Alfi ?edalje bolj izkazuje kot nedorasel tekmec! :whatever:sramezljiv

 

Sm pa u kombinaciji Kimi - Hemi naviju za Finca! :vesel: In jasno popu?iv! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta alonso je kot otrok...no sej itak ne gledam vec F1, ker je to cirkus

 

 

Tole sem ?e pred ve? kot enim letom povedal pa me takrat nobeden ni preve? resno jemal ;)

 

Glih to je dobro, da smo si ljudje tolk razli?ni, ker ?e ne bi bili potem bi po moje pocrkal od dolgo?asja. In tko eni sovra?te ?umija, recimo meni pa gre na ?ivce Alonso, ki je en navaden razvajen pam?, ki misli, da je boga za jajca prijel, da je najbolj?i voznik. Ta slava mu je ?e tolk v glavo stopila, da bo verjetno ?el po stopinjah raznih Jacquesov, D. Hillov, Hakkinenov, ki so sijali sezono, dve potem pa strmo padli in kon?ali kariero ali pa samo pobirajo denar in ?ivotarijo na dnu lestvic.

 

Pravi heroji zame so vozniki tipa Lauda, Prost, Piquet, Senna in seveda ?umi, ki se kljub temu, da kak?no sezono ali dve ni pravih rezultatov ?e vedno dr?ijo in se celo vrnejo na sam vrh. Laudi je celo uspelo ponoviti naslov po sedmih letih.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da bo verjetno ?el po stopinjah raznih Jacquesov, D. Hillov, Hakkinenov, ki so sijali sezono, dve potem pa strmo padli in kon?ali kariero

Bi se strinjal s tem, razen pri Hakkinenu.

 

Vsaj jest sem mel obcutek, da je clovek dirkal s srcem, se ni kaj prevec nosil in pametoval naokoli in tekme med njim in Sumijem je bilo uzitek gledat in po moje sta tudi oba uzivala v teh dvobojih.

 

Alonso pa je ratal ena velka primadona, pa bi mogoce kar privoscil Hamiltonu zmago, samo mam obcutek da cez sezono ali dve, ne bo cisto nic drugacen kot Alonso.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,zaj se nekaj pi?e,da gre k BMWju......pa kaj bo tam,avto ni glih na nivoju McLarna,bo pa lepo videt,?e gre seveda,kolko bo ?e konkuren?en. ;) Mi pa gre na jetra to medmo?tveno kreganje,se pa bi ja moglli bit kolegi,ne pa da se jebejo med sabo.To je samo,ko jim denar in slava v glavo stopita. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.