Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Mislim, da je resnica dale? pro? od medijev in javnosti; se pa s tem umetno vzdr?uje neko napetost oz. zanimanje za F1 cirkus, ker razen redkih peibliskov postaja ful dolgo?asna da kar zakinka? med gledanjem... :whatever:

 

Jaz sem tudi tako mislil pa sem osebno izvedel od ?loveka, ki ima vstop v bokse (ne bom povedal kdo bi to bil, se da pa hitro uganiti), da to ni namenjeno medijem in da se gre za velik spor med amgle?i in italijani, mo?no pa je da se tudi znotraj ferrarija prepucavajo med sabo in je zato nekdo dal 780 strani dokumentacije ferrarija kot sabota?o v roke angle?em.

 

Je pa Alonso precej zaslu?en menda za dobrega McLarna, ker dobro sodeluje z razvojniki, Hamilton pa niti ne ker nima izku?enj in potem Alonsota jezi, ker je Hamilton bolj?i.

 

Osebno navijam za Hamiltona, ?eprav sploh ne gledam tega dolgcajta. Pa tus dandanes tehni?ni dose?ki F1 ne prihajajo ve? v proizvodnjo navadnih avtov kot so pred leti, ampak je to bolj kot ne medijski cirkus za onesna?evanje. Pa? moje mnenje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No,kazen je TU! :whatever: To pa je zaj ?e malo ve?ji znesek.... <_< Plus odvzem to?k,tak da se lahko rde?i ?e veselijo/te konstruktorskega naslova,ki ga druga?e itaq ne bi mogli dobit. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja... po eni strani je huda kazen po drugi pa bi bila lahko ?e huj?a tako da so jo vseeno relativno poceni odnesli, glede na to da so ukradene podatke uporabili v svojih re?itvah pri razvoju dirkalnika.

 

Sicer je pa bolje, da so jih izlo?ili iz konstruktorskega dvoboja saj jim nih?e ne bi mogel na koncu o?itat, da so ga pridobili z italijanskim znanjem :hohoho::hohoho:

 

Zanimivo je, da afer ?e ni konca saj kot ka?e se vpleta tudi Renault (poglej konec ?lanka v Dnevniku )

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,itaq ne bo konca tem aferam zaj ?e nekaj cajta.Pa po moje so tudi vsi vpleteni v kako ne?edno stvar,samo se pa? govori ne tolko o tem okoli,oz.se ?e pa? ni zvedlo. Ker v F1 se su?e preve? denarja,da bi bli vsi posli ?isti. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo rezultati dans?njega treninga v Spaju. ;)

 

1.Alonso

2.Hamilton

3.Massa

4.R?ikk?nen

 

 

 

Skratka,ponovitev prej?njega tedna. :bravo: Pa po mojem feelingu bo McLaren na teh zadnjih dirkah ?e bolj vrtgal,v dokaz premo?i nad Ferrarijem in zaradi odvzema to?k v konstruktorskem se?tevku. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja velili ?E je spredi. :P Je blo pa slabo v?eraj na dirki ja..... :( Ni bla vredu proga za srebrne. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja velili ?E je spredi. :P Je blo pa slabo v?eraj na dirki ja..... :( Ni bla vredu proga za srebrne. :D

 

Hja, sej prej?nja pa ne za Ferrari - zdej je pa ?as, da ?e kak?en MacLaren tudi odstopi :hudicek: pa da vidimo borbo na no? na zadnji tekmi med tremi ali pa celo med ?tirimi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.