Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Ma dobro no,jaz sn pa? za srebrne,pa kaj zaj.....sn pa? tak napisal,ker pa? tak "bi naj bilo" po moje,?e pa ne bo,pa bo svet ?e vedno stal in jaz bom ?e vedno naslednji? gledal F1,pa kaj zaj. :D Skratka ho?em povedat,da ?e bota pa? Ferrarija prva,to ?e ne pomeni,da bom zasovra?o F1,vsak pa? potencira svoje favorite. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No,?estitke rde?im tokrat. :bravo: Srebrni pa? nismo imeli svojega dneva danes,pa upam na bolj?e nadaljevanje. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ou?... Poky tole je pa bil mrzel tu? za tvoje. Hamilton se je boril Super Aguriji za mesta okrog 15 :hohoho: potem je pa pezdetek ?e neki gastikuliral zakaj se mu ne umaknejo - ena velika ?rna pika za tako obna?anje.

 

Ferrarija sta bila spet razred zase, Massa je dokazal, da zna zmagati tudi, ?e nima pole pozi?na. Kimi je lepo odpeljal dirko in zbral spet lepo ?tevilo to?k. Odli?na dirka tudi BMW-jev vendar so ?e vedno razred za rde?imi.

 

Zanimivo je pa ratalo med konstruktorji

 

1. BMW 30 to?k

2. Ferrari 29

3. McLaren 28

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ou?... Poky tole je pa bil mrzel tu? za tvoje. Hamilton se je boril Super Aguriji za mesta okrog 15 :hohoho: potem je pa pezdetek ?e neki gastikuliral zakaj se mu ne umaknejo - ena velika ?rna pika za tako obna?anje.

 

Ferrarija sta bila spet razred zase, Massa je dokazal, da zna zmagati tudi, ?e nima pole pozi?na. Kimi je lepo odpeljal dirko in zbral spet lepo ?tevilo to?k. Odli?na dirka tudi BMW-jev vendar so ?e vedno razred za rde?imi.

 

Zanimivo je pa ratalo med konstruktorji

 

1. BMW 30 to?k

2. Ferrari 29

3. McLaren 28

 

:harhar::harhar: Ni vse v eni dirki.Je pa bla tako dosadna,da nisem gledal do konca.In ja,BMW-ji so vse bolj?i. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?na dirka tudi BMW-jev vendar so ?e vedno razred za rde?imi.

 

Hmmm,mislim,da pa to ni povsem res.... :whatever: ?e gleda?,da je Kubica proti koncu Kimija kr hitro dobival. ;) Mislim,da so kr nekje na isti ravni ekipe Ferarija,McLarna in BMWja,samo da majo pa? rde?i prednost zaradi bolj?e taktike in organizacije. ?eprav danes McLaren res ni bil na ravni ostalih dveh....?al. :( Aja,pa ?e to....sn ziher,da ?e bi bla srebrna tolko spredaj,pa da bi se rde?a 2 iz ozadja prebijala naprej,bi ziher bil vsaj en ?e ne ?e ve? safety carov med dirko. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

C'mon Poky, a res ?e nisi sli?al, da ne tera? brezveze proti koncu, ko ne more? ni? pridobiti ampak lahko veliko izgubi? in vsak, ki ima vsaj malo pospravljeno podstre?je bo temu primerno vozil. To?ke se dobivajo samo za mesta in ne za ?im ve?jo razliko v ?asu. ;)

 

Druga?e pa traja Ferrarijeva prevlada ?e drugo dirko zapored tako, da se ka?e kar dobro trenutno razmerje mo?i. Prva dirka je bila pa? totalno nerelevantna za oceno stanja v F1, ?e pride, do konca samo 6 dirka?ev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale smajli pove vse: B)

 

 

 

Pa ?e ena primerna za opis dana?nje dirke: Ferrari polka, hitra polka... :danzoman::ouje:

 

 

 

No, pa mogo?e ?e od Bijelo dugme: Padaju zvijezde.... :hudicek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

C'mon Poky, a res ?e nisi sli?al, da ne tera? brezveze proti koncu, ko ne more? ni? pridobiti ampak lahko veliko izgubi?

 

Vem vem,samo vseeno ni take vlke razlike med Ferrarijem in BMWjem v hitrosti kot pravi?. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem vem,samo vseeno ni take vlke razlike med Ferrarijem in BMWjem v hitrosti kot pravi?. :whatever:

 

O pa je... enakovredni bodo takrat, ko se bodo do konca borili med seboj. tega na tej dirki ni bilo od tistega trenutka, ko je Kimi ugnal Roberta in to je bilo na samem za?etku dirke.

 

Ni? ne re?em, ?e veliko dirk bo do konca samo trenutno stanje je pa? tak?no kot je in trenutno ima Ferrari kar lepo prednost v mo?tvu in v materjalu.

 

Se pa naj "zvezde" tipa Luis prizemljijo, ker tista ?uganja, nalet na Alonsota niso hvale vredne. In "pridni de?ko" iz lanske sezone po?asi ratuje pravi "bad boy" in to ni cool, ?eprav sem lani to napovedoval. Za lanskoletna kreganja Alonso ?e zdale? ni bil glavni krivec in Hamiltonova prava narav po?asi izbija na povr?je. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jergovi?ev komentar na HTV-ju po dirki: Alonso je danes naredil podobno svinjarijo Lewisu, kot jo je Coulthard v Spa-ju na de?evni dirki Schumiju. Evidentno je zapeljal desno in malo pozneje pohodil gas na izhodu iz ovinka. Tolk o tem.

 

 

Tudi meni tisto mahanje ni zgledalo <_< . Pa ni samo Lewis mahal, je tudi Alonso - pa Glocka sploh ni prehitel :hohoho:

 

 

Ferrari je danes vozil takti?no. Ravno toliko hitro, da je nadziral BMW za sabo. To se je lepo pokazalo, ko sta okoli 35 kroga malo interno tekmovala Kimi in Massa, kdo bo postavil najbolj?i ?as kroga. Najbolj?i ?as BMW-ja je bil takrat za ve? kot sekundo slab?i ?zmeden?

 

 

V?asih je bolj?e kot Ali?ićevo spektakularno dretje, kako 5 krogov pred koncem Kubica dohiteva Kimija ipd. malo zamenjat kanal in pogledat dirko s komentarjem kakih bolj strokovnih komentatorjev (npr. HTV, ORF, RTL)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar oki dirka, ?eprov me je "zamor?ek" mal razjezu, ko kr neki maha, u tri lepe, pa o?itno ni porajtu, da je en krog bolj zadi, kot ponavad oz. ko bi si ?elu! :P:hohoho:

 

Kubica, ta pa je dedc, ?e mal da se izbolj?a dirkalnik, pa bomo pol vidl, ?e navjo kr beli pred va?imi aduti, enimi in drugimi! :danzoman::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OSe pa naj "zvezde" tipa Luis prizemljijo, ker tista ?uganja, nalet na Alonsota niso hvale vredne. In "pridni de?ko" iz lanske sezone po?asi ratuje pravi "bad boy" in to ni cool, ?eprav sem lani to napovedoval. Za lanskoletna kreganja Alonso ?e zdale? ni bil glavni krivec in Hamiltonova prava narav po?asi izbija na povr?je. :(

 

Ja lani ni imel kaj zgubit zato je dirkal spro??eno, letos je pa je ?e breme favorita, za to pa ?e nima dost izku?enj , ?ivci pa delajo svoje :whatever: Alonso mu je pa pokazal, kaj je dirkanje... :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar oki dirka, ?eprov me je "zamor?ek" mal razjezu, ko kr neki maha, u tri lepe, pa o?itno ni porajtu, da je en krog bolj zadi, kot ponavad oz. ko bi si ?elu! :P:hohoho:

 

Kubica, ta pa je dedc, ?e mal da se izbolj?a dirkalnik, pa bomo pol vidl, ?e navjo kr beli pred va?imi aduti, enimi in drugimi! :danzoman::D

 

 

Jst sm tut mnenja da zaenkrat Kubica ne glede na okoli??ine in zmo?nosti dirkalnikov vozi najbolj?e. B)

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Hehe... vse je bilo spet rde?e :bravo::bravo: Kimi prvi, Massa drugi.

 

Solidno Hamilton in Kubica ostali pa so do to?k pri?li predvsem po zaslugi odstopov in varnostnega avta. Huda nesre?a Kovalainena (nekako tak?na kot ?umijeva leta 1999) - upam, da je z njim vse v redu.

 

Ferrari je ?e vedno bistveno bolj?i in bi brez SC-ja in ?e bi ga gnali do konca bil vsaj 30-40 sekund pred McLarnom in BMW-jem.

 

Renault je bil to?no tam, kjer se po?uti najbolje.... na kamionu :P No ja dokler ni Alonso odstopil so ?e kar dobro dr?ali korak z ostalimi.

 

 

Izjava dneva by Ale?i?: uulaaalaaaaaaaa poglejte to, Hamilton je prehitel Masso..... *mine par sekund navdu?enja* a ne narobe sem videl, to je le eden zaostlaih za krog :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja evo me..... :D Danes pa? nisn uspel gledat dirke,pa mi ni ?al. :P Bo pa drugi? bolj?e. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem gledal le do nesre?e Kovalainena. Sem bil skoraj prepri?an, da mu je vsaj vrat zlomilo, ?e ?e ne glave odtrgalo.

 

Res je imel sre?o v nesre?i.

 

 

Druga?e pa Ferrari ?e naprej melje konkurenco :ouje:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tej nesre?i b se morali vpra?ati pri FIA-e a so dirkali??a brez asfaltnih izletnih con sploh varna. Problem peska je namre? v tem, da ko leti? ven gre? samo naravnost, volan ne prime. V tej nesre?i bi Kovalainen na asfaltu kljub po?eni gumi vseeno toliko zavil, da ne bi tre??il v ograjo iz gum. Tudi gume na avtiu veliko bolje primejo pri zaviranju na asfaltu kot na pesku.

 

Edina prednost peska je le v tem, da ?e bi avtu odtrgalo vsa kolesa bi se ustavil prej oziroma bolje zaviral.

 

Druga zadeva, kjer se postavlja vpra?anje varnosti pa so gume, ki bi lahko bile praznovozne se pravi, da tudi, ?e bi se preluknjale ne bi prihajalo, do situacij, ko se guma skoraj sname iz plati??a ali pa celo razpade.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ha, ha, sem se res zatipkal La Sportiva so. 
    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.