Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

ampak je pa hec...navija?i rde?ih vsaj navijamo za svoje mo?tvo, ostali ste pa o?itno ratal zadovoljni ?e samo z dejstvom, da rde?i niso v ospredju pa ne glede kdo zmaga... kje je kle navija?ka identiteta pa navijanje za svoje mo?tvo? :ne vem:

 

o?itno se je navija?tvo spremenilo le v dvoboj Ferrarijevci vs. Antiferrarijevci .... slabo to :(

 

To izhaja iz ?asov Schumacherja. Nekaterim je blo vseeno, kdo je zmagal, samo da ni bil on. Ampak so bli zelo velikokrat razo?arani :bravo::harhar:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tisti ?asi so bili kot ena brezvezna nadaljevanka Scenarij znan junak pa tud!!(dovk?as)

Lih tko pa tud pr shumiju ni? novega ni iz tekme v tekmo pokazal kot eno samo grdo prerivanje in jebanje drugih voznikov s pomo?jo podkuplenih ?efov itd.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Boss, a kljub vsemu je bil Hemi 3., va?a bisera pa brez pik! :harhar::danzoman::ouje:

 

@Klop?i? - podpis! Pobral si mi ?rke na tipkovnci pred mano! :P:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja in kaj mu tretje mesto sploh ?teje, ?e bo letos vse odvisno le od ?tevila zmag... sam to bo veljalo, vse drugo si pa lahko za klobuk zatakne pa ?e to tretje mesto je blo bolj po sre?i kot po znanju ... ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa ?e nekaj ?asa navijam za Masso, pa mi je ?ist useen v katerem avtu sedi ali pa ?e bo sedel... :ouje::D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss pome?u si, zgleda nisi spremlju novic zadnje dni, to pravilo "najve? zmag" stopi v veljavo v sezoni 2010! :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem ?e zmeri za Meklaren, tako kot sem ?e vedno bil in tudi ?e bom.

 

:bravo: Jaz isto. ;) Pa kdo pravi,da nismo navijali?? Seveda smo,vsak za sebe doma pred TVjem,pa srebrna zastava v roki! :D In ja,to?kovanje je letos ?e vedno isto kot lani.Aja,pa ?e to.....pa ne mi re?t,da je pa zaj mali?rni kriv,da so Trulo kaznovali?? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups... o?itno sem bil tolk jezen na ta idiotski na?in to?kovanja, da sem spregledal, da to ne velja za letos... al so pa na za?etku narobe povedal pa mi je to v spominu ostalo :ne vem:

 

In ravno zarad tega sem letos rekel, da sploh ne bom spremljal F1 v ?ivo ampak o?itno jo bom... velja pa pol za naslednjo sezono pa nej Berni sam tekme gleda pa medalje tala... kreten nej gre v penzion :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zbudu zbudu...s prstom v riti pa nogo v kaslcu :jezicek:

 

Zdej al spi? pred vhodnimi vrati vrati in ti pa?e mesto prsta, ali pa .... :aaaaa::aaaaa::aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Boss, a kljub vsemu je bil Hemi 3., va?a bisera pa brez pik! :harhar::danzoman::ouje:

 

@Klop?i? - podpis! Pobral si mi ?rke na tipkovnci pred mano! :P:hohoho:

 

The Course of the black pearl....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem prav sli?al da so Hamiltona diskvalificiral :whatever:

 

Ja sej... pa spet bodo rde?i krivi za to, a ne :dudek:

 

 

no ja, najprej pri McLarnu kradejo zdej pa ?e la?ejo na ?kodo drugih tekmovalcev... eni pa ?e vedno tako zavzeto navijate za njih :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamilton je bil danes diskvalificiran, Trulliju so pa vrnili 3je mesto.

 

http://24ur.com/sport/f1/hamilton-diskvali...li-3-mesto.html

 

 

Teli komisarji ga pa ?e orenk serjejo... <_<

 

 

Ferrarib (in ostala mo?tva) bo moral letos po?teno zavihati rokave, sploh ?e bo dvojni difuzor ekip Brawn GP, Williamsa in Toyote 14.4.2009 na prizivnem sodi??u FIE spoznan za dovoljenega.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ferrarib (in ostala mo?tva) bo moral letos po?teno zavihati rokave, sploh ?e bo dvojni difuzor ekip Brawn GP, Williamsa in Toyote 14.4.2009 na prizivnem sodi??u FIE spoznan za dovoljenega.

 

Kaj pa ?e ne bo... a bodo vse diskvalificirali? Tale FIA je pa res ratal ?isti cirkus :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej... pa spet bodo rde?i krivi za to, a ne :dudek:

no ja, najprej pri McLarnu kradejo zdej pa ?e la?ejo na ?kodo drugih tekmovalcev... eni pa ?e vedno tako zavzeto navijate za njih :(

 

Se pridru?ujem 100% :bravo:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej... pa spet bodo rde?i krivi za to, a ne :dudek:

no ja, najprej pri McLarnu kradejo zdej pa ?e la?ejo na ?kodo drugih tekmovalcev... eni pa ?e vedno tako zavzeto navijate za njih :(

 

Eni se vsaj ne obra?amo po vetru, pa? jebat ga, so ga usral, pa ?e ga bodo, kaj naj zdej ferarija ubodem da bo mir ?

 

 

PS imam kratko pamet, samo tudi na koncu te se to ne bo zgodilo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, da so pri McLarnu pravi "cigani" sem ?e dolgo vedo, zato sem in bom vedno navija? "rde?ih" in pravim na koncu raje privo??im zmago mo?tvom iz neko? ozdaja kar sta Brawn GP in Toyota v prej?nih sezonah bila kot pa neko, ki se vekomaj ima za nedol?nega in celo la?e komisiji FIA, samo zato, da nagaja nekomu, ki na po?ten na?in na dirki poka?e, da je bol?i od njih in to sta bila oba tekmovalca Brawn GP celo z njihovimi motorji in navija?i srebrnih sprijaznite se tudi va?i niso take cvetke, kot si mislite, so ?e huj?i od marsi katerih, poleg tega pa ka?ejo zelo mo?no zavist, ker jih ?ola "en kao" Brawn GP, ki ima celo iste motorje kot oni in oni so navajeni, da pa? naj bi bilo vedno samo za njih in nikogar drugega iz njihove tovarne vedno najbol?e za ostala mo?tva z njihovimi motorji pa je lahko tudi "fi?o motor" dober.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamilton je zavajal....

 

Lewisu Hamiltonu so odvzeli tretje mesto na uvodni preizku?nji sezone formule 1 v Melbournu, ker je "namenoma zavajal komisarje dirke".

 

Torej vsem prodajalcem avtomobilov brisat pla?o ali vzet licenco.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... zdej pa malo pretirava?... ?portno udejstvovanje/tekmovanje primerja? s prodajo avtov. :D

 

 

In razlika je? :hohoho:

 

Bernie eccelstone je pa ko direktor General Motorsa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko sn jaz bral forum noben ni napisal,da so pa zaj rde?i krivi za diskvalifikacijo srebrnih. :whatever: Pa kot je ?e Yavar napisal,tudi jaz navijam za srebrne ?e ve? let,kot eni sploh poznate F1.Pa pri tem bo tudi ostalo. :bravo: Da pa so samo v taboru srebrnih "pokvarjeni" je pa tudi malo oz.kr precej mo?na izjava no....to lahko napi?e samo en,ki F1 ne spremlja ve? kot mogo?e 2-3 leta. <_< Logi?no je,da v vsakem mo?tvu stremijo za uspehi svoje ekipe,pa neglede na to,?e se pri tem gre v?asih malo ?ez meje.?e jih odkrijejo je bad,druga?e pa je vse cool,ampak tak pa? je.Bolj?e,da sploh ne za?nem na?tevat ne?ednosti iz ekipe rde?ih,sploh ko je ?e ?umi vozo za njih,ker bi mel preve? pisanja.Je pa? tak,da se v F1 su?e preve? denarja in ta pa? v?asih komu preve? zadi?i. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.