Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Sej mogo?e pa Masse ne bo do 11. septembra, ko bo Monca, ki je precej bli?je kot Valencija...hmmm :ne vem:

 

Monxa je zakon bil ze 3x ....vem za place

 

 

Sam zdej ga je Willi webber zacel srat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

WW se lohka v rit zaleti... najbolj? da kr v svojo lastno... to je problem, k gobec odpirajo ljudje, ki bi po vseh pravilih morali u?ivati jesen ?ivljenja brezskrbno s koktejlom v roki v kaki sen?ki nekje v Miamiju. Njihov ?as je minil in to dokazujejo tako Max Mosley, kot Berrnie Eccelstone in Willi Webber pa ?e kak?en.

 

Naj pustijo mlad zraven ne pa da se tako egoisti?no narcisoidno obna?ajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WW se lohka v rit zaleti... najbolj? da kr v svojo lastno... to je problem, k gobec odpirajo ljudje, ki bi po vseh pravilih morali u?ivati jesen ?ivljenja brezskrbno s koktejlom v roki v kaki sen?ki nekje v Miamiju. Njihov ?as je minil in to dokazujejo tako Max Mosley, kot Berrnie Eccelstone in Willi Webber pa ?e kak?en.

 

Naj pustijo mlad zraven ne pa da se tako egoisti?no narcisoidno obna?ajo.

 

-

[iMAGE]

 

Schumi hiter kot v starih dobrih ?asih

[iMAGE][iMAGE]Povratnik med dirka?ko elito Michael Schumacher se je ?e na prvem testiranju zelo izkazal. V Mugellu je presegel Massin leto?nji najbolj?i dose?ek. :ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?umi velik obeta :D:bravo: kon?no bo F1 spet zanimiva ratala :danzoman:

 

Povratnik med dirka?ko elito Michael Schumacher se je ?e na prvem testiranju zelo izkazal. V Mugellu je presegel Massin leto?nji najbolj?i dose?ek.

 

Upokojeni sedemkratni svetovni prvak Michael Schumacher, ki se vra?a k dirkanju, se je na stezi v Mugellu zelo izkazal. Z dirkalnikom F2007 je odpeljal kar 67 krogov, na gladkih gumah serije GP2 pa mu je uspelo celo izbolj?ati najhitrej?i leto?nji dose?ek Felipeja Masse, dose?en z novim dirkalnikom F60.

 

Schumi je odpeljal najhitrej?i krog 1:23.736, Brazil?ev leto?nji najbolj?i dose?ek pa je bil 1:23.981. Rekord kroga sicer dr?i Rubens Barrichello, ki je na testiranjih leta 2004, takrat ?e kot dirka? Rde?ih iz Maranella, za 5,245 km dolg krog potreboval 1:18.704.

 

"Dober ob?utek je ponovno biti del formule 1, ?eprav sem preizkusil moj stari dirkalnik, z gladkimi gumami, ki jih uporabljajo v prvenstvu serije GP2, kar mi sicer ne omogo?a neposredne primerjave z aktualnim dirkalnikom, a je vseeno dobra osnova,“ je dejal Schumi in dodal: "Najpomembneje je, da sem dosegal podobno hitre ?ase krogov. Zdaj bo potrebno po?akati ?e dan ali dva, kako bosta na vse to reagirala moj vrat in mi?ice.“ Ob tem dodajmo, da so pri Ferrariju uradno zaprosili druge ekipe, da dovolijo Kerpen?anu testirati leto?nji dirkalnik, ker po veljavnih pravilih testi med sezono niso dovoljeni.

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, ?e je presegel Felipejev dose?ek, ampak vrjetno to pomeni, da je imel Massa leto?nji bolid, ?umel pa pa? ne! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?i, ker se ne sme testirat leto?nje bolide... edino. ?e se bodo ostala mo?tva strinjala bo lahko sprobal ta nov avto. Kle se bo videlo kolk se ga ostali (?e) bojijo. ?e mu ne bodo dovolili testiranj bo tipi?en dokaz, da so se usrali v gate. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?i, ker se ne sme testirat leto?nje bolide... edino. ?e se bodo ostala mo?tva strinjala bo lahko sprobal ta nov avto. Kle se bo videlo kolk se ga ostali (?e) bojijo. ?e mu ne bodo dovolili testiranj bo tipi?en dokaz, da so se usrali v gate. :P

 

Itak,?eprav ga nisem preve? maral,?ele sedaj opa?am,ko vozijo tej brezosebki in velika ve?ina brez talenta,kak?en "Boss" je bil v resnici ?umi. :rispekt:

Zdej bom pa ?e jaz gledal formulo-bo vsaj zanimiva. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak,?eprav ga nisem preve? maral,?ele sedaj opa?am,ko vozijo tej brezosebki in velika ve?ina brez talenta,kak?en "Boss" je bil v resnici ?umi. :rispekt:

Zdej bom pa ?e jaz gledal formulo-bo vsaj zanimiva. ;)

 

To?no tako, F1 ga potrebuje!

 

JozaGulikoza on vozi F2007 po pravilih letosnjega leta - se pravi vse enako le sasija in motor ne....medtem ko je F2009 prirejen za nova pravila...torej?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Jures, sej trik je lih u detajlih, so pa avti vsako leto razli?no hitri (na brzino vplivajo ?e gume, pa razni difuzorji pa ?e kaj), tko da tale dose?en ?as ni lih realno primerljiv s Felipejevim!¨:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ni, sej pravila omejujejo testiranja in s tem kakr?nokoli primerjavo... ampak bistvo je, da se je dec usedu v avto in ga ?e tera k norc. :bravo:

 

e ja,verjetno ?e za vse nazaj,ko ni vozil F1. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

e ja,verjetno ?e za vse nazaj,ko ni vozil F1. :bravo:

 

imam ob?utek, da je komaj ?akal, da se mu ponudi taka prilo?nost... ga je kamera dostikrat pokazala v boksu rde?ih, ko je bil ?ist nervozen ob predstavah Kimija in Felipeja - ?e posebej takrat ko sta ga srala na veliko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PROVISIONAL TIMETABLE

 

FRIDAY 11 SEPTEMBER

FORMULA BMW FREE PRACTICE 08.45 - 09.15

FORMULA 1 PRACTICE 1 10.00 - 11.30

GP2 FREE PRACTICE 11.55 - 12.25

FORMULA BMW QUALIFYING 12.50 - 13.10

FORMULA 1 PRACTICE 2 14.00 - 15.30

GP2 QUALIFYING 16.00 - 16.30

PORSCHE SUPERCUP FREE PRACTICE 17.00 - 17.45

 

SATURDAY 12 SEPTEMBER

FORMULA 1 PRACTICE 3 11.00 - 12.00

PORSCHE CUP QUALIFYING 12.25 - 13.10

FORMULA 1 QUALIFYING 14.00 - 15.00

GP2 RACE 1- (32 LAPS) 16.00 - 17.20

FORMULA BMW RACE 1 - (12 LAPS) 17.40 - 18.10

 

SUNDAY 13 SEPTEMBER

FORMULA BMW RACE 2 - (12 LAPS) 08.45 - 09.15

GP2 RACE 2 (21 LAPS) 10.30 - 11.20

PORSCHE SUPERCUP RACE (14 LAPS) 11.45 - 12.20

FORMULA 1 DRIVERS' PARADE 12.30

FORMULA 1 STARTING PROCEDURE 12.45 - 13.15

FORMULA 1 START OF "FORMULA 1TM 80° GRAN PREMIO SANTANDER D'ITALIA 2009" - (53 GIRI)

 

 

Karte:

90? je cel vikend vstop na dirkali??e po svobodni ?elji - tu e bilo v ?asu schumija proti hakkinenu potrebno spati iz sobote na nedeljo na zeljenem mestu da si ga imel v nedeljo...:)

 

Drug? pa sem sel vedno na tribuno (parabolica interna) in tretjic na 'poslovilni' Prima variante (6B)- ta je verjetno najboljsa v vsem (izhod iz boksov, prva varianta kjer se vedno po travi peljejo in kaos po startu itd itd

 

http://81.29.195.105/sceltamoto/monzanet_p...ifestazione=803

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ni, sej pravila omejujejo testiranja in s tem kakr?nokoli primerjavo... ampak bistvo je, da se je dec usedu v avto in ga ?e tera k norc. :bravo:

 

?

 

Pa konkurenca mu je ?e tudi pokazala, da se ga boji, z kontrolami okoli gum, ?e? da uporablja leto?nje komplete gum, kar je seveda ?e zanikal, tako da bi mu dovolil ?e prej kot pred koncem premora in dovoljenih testiranj je malo mo?nosti, to so samo ?elje dolo?enih ljudi, ki pa kakor se obna?ajo njegovi konkurenti ni realna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ni, sej pravila omejujejo testiranja in s tem kakr?nokoli primerjavo... ampak bistvo je, da se je dec usedu v avto in ga ?e tera k norc. :bravo:

 

Da se vam nau ?e ta kam zakantu. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

auch, kake cene... ?zmeden?

 

Za 90? a sploh kej vidi?? Ker tribune so vse tam nekje ve? kot 200?

 

Odvisno od navala. V paraboliki ga vidis kako pritegne po bremzi in izgine za ovinkom, drugace je pa kemp ob prvem ovinku a ce gres tja v petek se ob ograji ne najde vec placa - tam se spla met kemper in sedet na strehi.

 

valencia:

195? najcenejsa.... kok se vid ne vem....ok, se mogoce vzame samo nedeljo ampak + pot pa si spet tam

 

P.S. V Monzi v petek in soboto s karto za 90? laho gres na tribuno (ce ni folka)

 

Da se vam nau ?e ta kam zakantu. <_<

 

Mgoce v Brawna, ko ga ujame za krog (Coulthard varianta...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne bodo deli odpadal z avtov kak?nega od "tvojih" ni nobene bojazni :hohoho:

 

Reno ni eden od mojih. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reno ni eden od mojih. :angry2:

 

Reno ma premehke amortizerje da bi odpadli.....

 

Michael Schumacher admitted he awoke the morning after his 70-lap F1 test return on Friday feeling somewhat stiff.

 

"I have to say that I feel muscles I was not even aware existed," the 40-year-old German told his official website, michael-schumacher.de.

 

Fitness permitting, Schumacher has vowed to take injured Felipe Massa's place at Ferrari as from next month's European Grand Prix at Valencia, Spain.

 

Penzi? :blush::bravo:

 

Druga? pa anes Massa organizira tiskovko, bo malo ve? povedal, svaka ?ast da ze razmislja kako se bo vrnil, ko Albrecht

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me prav zanima kaj bo pokazu va? penzionist (ga pa? nikol nisem maru, niti ga bom zdej)! :D

 

Je pa Massa sme?en v svoji izjavi, ko pravi da bi zmagal Hungaroring, kar nekak podcenjevalno se je sli?alo; "?e je Hemilton bil prvi, pa bil Raikkonen drugi, bi jaz zmagal"! :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

massa je zdaj vidu, da ga ogroza schumacher in bo okreval rekordno hitro :D

 

se Alesi zamenja Raikkonena pa bo, pa smo nazaj...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A thankful Massa leaves hospital and heads for home

 

Having spent over a week in Budapest's AEK hospital following his violent knock-out collision with a metal spring and subsequent high-speed crash during Hungarian GP qualifying, Felipe Massa boarded a private jet on Monday and headed home towards Sao Paulo.

 

Accompanied by pregnant wife Raffaela and personal doctor Dino Altmann, and sporting wounds to his forehead and a swollen left eye, the Brazilian will now continue his road to recovery in familiar surroundings.

 

Massa has no recollection of the incident itself, explaining during an interview appearing on the Ferrari website that he remembered being behind Rubens Barrichello's car (from which the spring was soon ejected) and then waking up in hospital two days later.

 

He said the blank is "sort of a strange feeling," but his number one aim is very clear in his mind: "I'm feeling much better now and I want to recover as soon as possible to get back behind the wheel of a Ferrari."

 

The 28-year-old is also feeling very grateful to the people who worked on him and gave their support during this difficult period.

 

"I want to thank the doctors at the race track and at Budapest's AEK hospital, who have done a lot for me, and Dino Altmann, who came with my family from Brazil and who was extraordinary over the last days," he stated, adding he was impressed by the amount of 'get well' messages he received via Ferrari and his personal website.

 

"My family is important to me," he continued.

 

"They have always been close to me during my career, victories and defeats, and the most difficult moments. There was only (brother) Edoardo at Budapest, but when the accident happened Raffaela, my father, my mother and then my sister came to Hungary. I know that they've suffered a lot and I want to thank them.

 

"And then there's another family I have to thank: the Ferrari family. They were great, they helped us in any possible way and it's a great thing to be part of this group."

 

Massa is happy to see Michael Schumacher taking over the F60's cockpit while he mends at home, and believes he is in no position to offer any advice regarding the challenge ahead: "Michael doesn't need my advice! It was him who gave me many tips during my career when we were racing together. He knows how to win, he knows how to drive and he's great.

 

"It was the best choice handing over the car to such a fantastic person and I'm sure that everybody will be happy to see him back on the track again," Massa said, however pointing out: "Although I hope I'll be back on the track with Ferrari as soon as possible."

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

Formula 1 se je ponovno rodila...:), ni? krivi Massa se mi pa mal smili...

 

Organisers of Michael Schumacher's favourite race, the Belgian Grand Prix at Spa Francorchamps, are reaping the benefits of the champion's Formula One comeback.

 

After his return at the wheel of a Ferrari at Valencia later this month, the circus will move on one week later to Spa, where Schumacher made his F1 debut in 1991, recorded his first win a year later, and subsequently won six more times at the famous circuit.

 

According to the Belga news agency, organisers of the 2009 race on August 30 have already sold 35,000 tickets, following a sharp spike in the wake of the Schumacher announcement last Wednesday.

 

Quoting a spokesperson, Belga said that in the immediate period after the Wednesday announcement, "a ticket per minute" were sold.

 

Organisers are hoping for a race-day crowd of 70,000.

 

Last year's Sunday crowd was just over 50,000.

 

Over in Valencia meanwhile, ticket sales had been slow with just 30 percent sold two weeks ago and with Renault and Fernando Alonso’s participation uncertain ahead of the world motor sport council hearing on August 17th, Schumacher’s return will provide a timely boost for the circuit organisers.

 

Mi se pa vidimo v Monzi...... ;)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.