Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Mene pa veseli da se letos Bossove zvezde niso uresni?ile! :danzoman::ouje:

 

Sm pa ?e orng zaklev po prevo?eni ciljni ?rti, nekako lih obratnosorazmerno je blo moje razpolo?enje od Ali?i?evga, ko smo ?e vsi mislil, da je prvak Filip! :D

 

:ouje::vino::rozico:

 

P.S. - Boss, ne bit preve? ?alosten, no drugo leto pa bo spet Ferdinand v akciji, mam ob?utek! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Vettel v Toro Rosu !!! je namre? dobesedno poni?al Hamiltona, ki ga nekateri imenujejo kralj de?ja - kralj de?ja my ass.

 

Hmmm,po moje ?e ne bi bla zadnja dirka in v igri tako velik vlo?ek,kot je naslov prvaka,ne bi blo tega. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna se kdo je najja?i

:jupiii::jupiii::jupiii::jupiii:

Reve rde?e!!!

 

Ampak vseeno pohvale.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal Poky, kaj pa govori?... Hamilton je bil 5. in to je bilo najslab?e mesto, ki mu je sploh ?e omogo?alo naslov in potem dovoli, da ga Vettel prehiti ter pade na 6. mesto brez naslova. On "kao" kralj de?ja je dovolil Vettlu, da ga je najprej ujel "?e pred de?jem" potem pa pihnil kot za ?alo.

 

Vettel vozi Torro Roso, Hamilton pa McLarna - nepremerljivo, a ne? - potem pa taka vo?nja s polnimi gatami - hvala ampak jaz mu za ta nastop ne bi ?estital, ampak bi se raje zahvalil boginji fortune, ki ga je spremlja ?e celo leto.

 

Spomni se lanskega leta - ko je treba pokazati najve?, se fant userje in to na ?isto. A si vidu kaj je Massa delal? Tako se vozi za naslov to kar je pa pokazal Hamilton pa ?al ni vredno po?tenega komentarja.

 

Da ne bo kdo mislil, da sem jezen - sploh ne, ampak bi bil prvi v vrsti, ki bi ?estital Hamiltonu, ?e bi le pokazal vsaj ?eljo, da ho?e naslov ne pa taka vo?nja, ki spada pod kategorijo kr neki. Pa brez skrbi, ?e bi Massa vozil tako posrano, da bi tudi njega skurcal, al pa Kimija al pa kogar kol druzga in verjemi, da sem to tudi ?e naredil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da je ?el Hamilton najprej h Glocku in mu poljubil podplate... Vettel v Toro Rosu !!! je namre? dobesedno poni?al Hamiltona, ki ga nekateri imenujejo kralj de?ja - kralj de?ja my ass.

 

Prekleto veliko sre?e je bilo v leto?njem letu na strani Hamiltona, veliko ve? kot pameti in sposobnosti.

 

Boss sam sem ?isto nevtralen ampak a ne bi bilo la?e re?i, ?estitke Hamiltonu kot pa neke izgovore iskati? Zmaga je zmaga sre?a gor ali dol. :unsure: Vsakr?no izlivanje ?rnca, ups ?rnega ?ol?a ne bo pomagalo. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jooooj dirka da te kap... ?zmeden? Toliko sre?e za ?rnuha, da ne more? verjet... :blink:

Siser pa nekaj je sigurno:

Timo Glock ne bo nikoli vozil Ferrarija.. :P

Mogo?e ga vzame Ron Dennis zaradi usluge danes....:unsure:

Vettel je ?e enkrat dokazal, da je exstra klasa, ne pa ?rni naduvanec, da je vozil mclaren al pa ferreri to sezono, bi imeli kaj videt... :P ?koda fanta drugo sezono, upam, da bo kmalu pri?el na pravi stroj... :bravo:

 

Konec koncev je bila pa leto?nja sezona ena bolj?ih, razburljiva do konca, do zadnjih 100m...,pa kaj ve? ?e ho?emo mi navadni smrtniki? :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je Symon kakor koli obrne? zmaga velja,pa naj bo zaslu?ena, usrana ali kupljena!!!!

 

Tako da kaker?ni koli komentarji so odve?,prvak je tako ali druga?e....................razen ?e ga ne bodo ?trafal spet :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss,ve? kak pravijo-bolj?e dr?i ga,ko pa lovi ga. ;) Tak,da ga kr razumem glede dana?nje vo?nje,je pa res,da ni kaj dosti pokazal za to.Massa pa itaq ni mel kaj za izgubit,zato pa je lahko vozo ?isto druga?e kot Lewis.Sploh pa to so taktike,o teh pa odlo?a mo?tvo,ne pa dirka?i. :whatever: Pa ja,brezveze zaj bit pameten,spremenili ne bomo ni?. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No glavno, da se strinjamo, da je Ferrari najboljse mostvo...

glede voznikov mi je itak vseeno

 

sem pa danes po kok ve koliko letih spet gledal F1 in, ko so na zacetku kazal voznike, k bi gledal ene robote, ki morajo samo pritisnit gumbe pa to...

kje so stara leta...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem pa danes po kok ve koliko letih spet gledal F1 in, ko so na zacetku kazal voznike, k bi gledal ene robote, ki morajo samo pritisnit gumbe pa to...

kje so stara leta...

 

Vem,da si mislo rde?e. :D Kar se pa ti?e gumbov......ja res pogre?am tudi jaz stare ?ase F1. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ne se razburjat, raje pojdi ven is spra?i en sar?er softalla :bravo: , sam ?e zmeri je tamaw zmagal, pa tud ?e ni zaslu?il, vsi so mel enake pogoje, samo enim je bolj ratalo kot massi in zdej je kar je, mejbi bo drugo leto druga?e. :ne vem:

 

ps. Pa ne da sem navija? hamiltona, sem pa? navija? srebrnih na splo?no, tudi ?e bi ga Masa ali Fran?ek vozila.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da sem navija? hamiltona, sem pa? navija? srebrnih na splo?no, tudi ?e bi ga Masa ali Fran?ek vozila.

 

x2 :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima smisla polemizirat, sam je blo o?itno, da je Glock namerno popustil in spustil predse Hamiltona in Vettela. Cca. 18 sekund izgube ?asa v enem samcatem krogu? Zaradi gum? Mo?no dvomim. Tole bi lahko komisija malo vzela pod drobnogled. Dennis je mal nakazu Glocku, pa je bil re?en problem. O?itno se tako dandanes dobiva naslov prvaka. Sicer pa ni? ?udnega, Mclaren je znan po svoji umazani igri, tako da me ne presene?a. Gl?ck for Hamilton :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak malo.....a Kimi pa ni zadnji? namerno spustil Filipa pred sebe?? <_< V vseh mo?tvih so umazane igre,v ?asu ?umija jih je blo ?e pa ve?. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tuki se ne gre za interni dvoboj in kolegialnost, ampak za korupcijo, vsaj jst mislm tako. Ne morejo narediti tako o?itno, v zadnjem krogu in to manj kot minuto pred koncem dirke. Pa? nemci kot nemci, kot v ?asu 3. rajha :whatever: mogu sm :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima smisla polemizirat, sam je blo o?itno, da je Glock namerno popustil in spustil predse Hamiltona in Vettela. Cca. 18 sekund izgube ?asa v enem samcatem krogu? Zaradi gum? Mo?no dvomim. Tole bi lahko komisija malo vzela pod drobnogled. Dennis je mal nakazu Glocku, pa je bil re?en problem. O?itno se tako dandanes dobiva naslov prvaka. Sicer pa ni? ?udnega, Mclaren je znan po svoji umazani igri, tako da me ne presene?a. Gl?ck for Hamilton :whatever:

 

To je to.. :rispekt:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss,ve? kak pravijo-bolj?e dr?i ga,ko pa lovi ga. ;) Tak,da ga kr razumem glede dana?nje vo?nje,je pa res,da ni kaj dosti pokazal za to.Massa pa itaq ni mel kaj za izgubit,zato pa je lahko vozo ?isto druga?e kot Lewis.Sploh pa to so taktike,o teh pa odlo?a mo?tvo,ne pa dirka?i. :whatever: Pa ja,brezveze zaj bit pameten,spremenili ne bomo ni?. :D

 

Itak, da ne bomo ni? spremenili, pa zakaj bi? Bohnedaj, da bi se kaj spremenilo, ker po koncu sezone je Hamilton zbral to?ko ve? kot Massa in zato je prvak, ende.

 

Bolje dr?i ga nego lovi ga sicer dr?i samo, da pa pri vsem tem se prepu??a? toku in upa?, da kar bo pa bo pa ?al nekako ne sodi k zmagovalni mentaliteti. Lani je Hamilton pokazal bistveno ve? in bi si naslov zaslu?il tako, kot bi si ga zaslu?il tudi Alonso.

 

Letos pa je imel Hamilton vse kot na dlani: 1. dirka? mo?tva, nobenga te?nega Alonsoto kot sodirka?a, po polovici sezone je bil njegov najve?ji konkurent Kimi ?e ?ist razgla?en (alkoholni problemi :ne vem: ), te?ave Ferrarija z vzdr?ljivostjo in svojo lastno neumnostjo, kar 5 dirk v sezoni, kjer je de? krojil usodo in bi moral t.i."kralj de?ja" suvereno nabirat to?ke (od 50 mo?nih jih je v de?ju osvojil 32, Massa pa 28 in vsi govorijo kako Massa ne zna voziti v de?ju :ne vem: ).

 

Pa pride na zadnjo dirko z veliko zalogo sedmih to?k, kjer je treba le pravilno se izogniti boja za prva tri mesta in odpeljati konstantno dirko. Samo to in ni? drugega, nih?e ni imel namena, da bi se vanjga zaletaval al pa kaj podobnega. Ni? samo peljat bi moral s pametjo pa to za dirka?a njegovega kova pa ja ni nek te?ak problem - ni rabil ne zmagat, ne bit drugi niti tretji, niti ?etrti - edino kar bi moral paziti je bilo, da ne pade na 6.mesto ali ni?je.

 

In kaj naredi - dopusti, da ga dohiti in prehiti Vettel v vsaj za razred slab?im avtom in to ?e s postankom ve? v boksih 3:4. Le kaj bi bilo, ?e ne bi v zadnje ?etrt kroga uspeli prehiteti Glocka? Izpadel bi ... vsi vemo kaj.

 

V sezoni, kjer bi po vsej logiki moral suvereno osvojiti naslov ?e vsaj dirko ali dve pred koncem, gre hodit po robu in za razliko od lanske se mu je tokrat vsaj uspelo zvrniti na pravo stran.

 

Zakaj ga tako kritiziram? Zato, ker je precej napihnjen in v svojem samopoveli?evanju se je ?e kar za?el primerjati z najbolj?imi dirka?i vseh ?asov. Nekateri so celo ?e za?eli govoriti o drugem Schumacherju al pa Senni ampak tema dvema se noge niso tresle v takih situacijah.

 

Prizemljiti se bo treba dragi Louis, u?ivaj v naslovu, samo s takih pristopom brez korenitih sprememb v glavi (se da, samo ?e bo ego to dovolil - bomo videli) bo to prvi in zadnji naslov. Drugo leto bo Massa la?en naslova saj je letos uvidel, da lahko premaga vse. Alonso in Renault se prebujata, Kubica in BMW bosta tako kot letos spet v igri, Vettel dokazuje, da imajo Nemci spet nekoga kova ?umi.

 

Drugo leto bo ?lo spet na no? in sam vrh dirkanja je ratal prekleto ?irok tako, da se bo za naslov borilo kar pet ali pa ?est dirka?ev - izena?enost je huda in odlo?ale bodo malenkosti. Formula spet postaja napeta. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.