Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

No pa za?ni, da te vidmo. Post bo pomoje precej kraj?i kot je tvoj zgornji post :P

 

 

?umi je bil "the ultimate driver" v F1 B)

 

 

En prispevek, v katerem nastopa med drugim tudi Damon Hill (ko ste take bu?e pisal, da kak?no mnenje ima Hill o njemu) - in zakaj bi Schumi spet potolkel vse, ?e bi vozil v sezonah, ko so iz avtomobilov odstranili traction control.

 

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No pa za?ni, da te vidmo. Post bo pomoje precej kraj?i kot je tvoj zgornji post :P

?umi je bil "the ultimate driver" v F1 B)

En prispevek, v katerem nastopa med drugim tudi Damon Hill (ko ste take bu?e pisal, da kak?no mnenje ima Hill o njemu) - in zakaj bi Schumi spet potolkel vse, ?e bi vozil v sezonah, ko so iz avtomobilov odstranili traction control.

 

 

:rispekt: To je to.... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

A ma sploh smisel, itak ze od prve dirke diktirajo kdo lahko in kdo ne sme zmagat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma sploh smisel, itak ze od prve dirke diktirajo kdo lahko in kdo ne sme zmagat

 

Ej sam ga je res usral, nima? kaj. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej sam ga je res usral, nima? kaj. <_<

 

Nisem gledal in se mi zdi, da ni treba ker se dirka odvija sele potem...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebi ga...gre?il je,tu nima? kaj. <_< Samo ne vem od kod zaj na1x take kazni glede kodeksa obna?anja,a pred leti,ko se je Peder(po Labijevem prepri?anju :D ) namerno zaletavalv druge in jih izrival s steze pa teh ni blo?? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ostr?ek je namenoma lagal in to se ni dogajalo na stezi tako, da je to zavestna la? ter premi?ljeno dejanje za razliko tistega kar se dejansko zgodi na stezi, ko je treba izbrati odlo?itev v stresu in v parih sekundah ali pa celo del?kih sekunde.

 

Seveda je ?umi imel svoje "trenutke" ne?portnega ravnanja ampak nikoli tako kalimerovsko la?njivo kot ?rni ostr?ek, da se zla?e? glede situacije in s tem o?koduje? svojega tekmeca. Ker pa se to ti?e "politike" samega McLarna pa bodo fasali verjetno ?e kak?no kazen na zasedanju svetovne organizacije FIA.

 

Glede na to kar je Mac u?pi?il par let nazaj bi danes moralibiti pridni kot bubice ampak o?itno ne morejo iz svoje goljufive ko?e in zato so kazni tako visoke. ?e nimajo morale jih bodo pa? kazni spametovale.

 

Tudi ?umi je bil svoje ?ase mo?no kaznovan in to tako, da je zgubil vse to?ke sezone ipd, da ne bo kdo slu?ajno rekel, da se ga ni nih?e dotaknil.

 

 

Bo pa letos kriza za Ferrari, ker o?itno so se odlo?ili, da ne bodo toliko hodili po robu pravil medtem ko so nekateri drugi storili prav to in se jim zaenkrat obrestuje. Ni? ne de, bo vsaj F1 ratala zanimiva. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D rabli bi colne za vozit,je bla prava zmeda ja,ferrariju bi se izslo ce bi vsaj tri kroge pozneje dali raikonnenu dezne gor tak pa jih je ze prej unico mislim da bomo zaceli za brawna navijat :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, pa je mimo ?e ena zanimiva dirka :bravo:

Vettel je car in sem ful vesel zanj. :bravo: Potrdil je, da je v de?ju glavni. Nas na nekoga spominja, a ne... Vsaj mene.

Rde?i druga liga in zaenkrat je te?ko re?i, kaj je slab?e - ali avto ali pa oba dirka?a. Massa spet s tehni?nimi te?avami in po?asi sem prepri?an, da ima tud sam kak?no zaslugo pri tem. Z zadevo je treba pa? znat delat. O tisti finski megli pa itak ni vredno besed zgubljat. Mali la?nivec ga je trikrat prehitel. Za v kak?no Force Indio bi ?e bil... :angry::hohoho:

Srebrni bolje. Mali la?nivec kljub te?avam vseeno dobro uvr??en, ampak klju?na te?ava zanj ?ele pride. Lahko se zgodi, da po njej nekaj ?asa zanj sploh ne bo uvrstitev :hohoho:

Na koncu pa ?e pika na i: Ali?i? angle?ko himno razglasi za avtrijsko in ob tem ?e pametuje o spremembi neke licence... :hohoho: ?alostno za nekoga, ki je toliko let zraven. Ajaj... :hohoho:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je Vettel je po de?ju ?e dokazal da mu ni para,sploh pa mi je v?e?, ker je preprost in deluje pozitivno, pravo nasprotje naduvanem la?nivem .... :P

Grem stavit, da bo kmalu pri rde?ih, ker se kar strinjam da sta Masa in Kimi brez ostrine... in za v penzijo... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je Vettel je po de?ju ?e dokazal da mu ni para,sploh pa mi je v?e?, ker je preprost in deluje pozitivno, pravo nasprotje naduvanem la?nivem .... :P

Grem stavit, da bo kmalu pri rde?ih, ker se kar strinjam da sta Masa in Kimi brez ostrine... in za v penzijo... ;)

 

Ja Vettel je raztural... pole position si je ?e v normalnih/suhih pogojih in to mojstrsko z enim samim poskusom, zdaj na dirki pa je ta pole position pripeljal do cilja in pokazal, da je mojstr de?ja..

?koda sam, da Button ni osvojil drugega mesta za Vettlom ;)

Sem pa tudi jaz prepri?an, da bo Vettel v roku 1-2 let sedel v Ferrariju in sam tudi upam na ta scenarij, saj do takrat bo Ferrari spet ziher dale? pred Red Bullom.. In takrat upam na hude boje med Vettlom in Hamiltonom!

Ferrari danes spet polom, medtem ko Mclaren se po?asi ?e pobira...

 

:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa kadar prizgem da mal pogledam vidim Trulija ki guzvo dela...ze 3 leta je tko... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.