Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Carski posnetek:

http://www.youtube.com/watch?v=jGOZ0SVEtHo

 

in pa carska izjava Hamiltona, trka s Kobayashijem nisem videl...

http://www.youtube.com/watch?v=aIpOewEBYDo...feature=related

 

Hamilton je sam prevzel vso odgovornost za trk, ker ni pustil dovolj prostora Kobayashiju in se javno opravi?il njemu in mo?tvu. Precej ?portna poteza po mojem mnenju.

 

?umi je legenda. Dodatne razlage niso potrebne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mikele se je res izkazal! :bravo:

 

Tale posnetek pa dokazuje da Me?ka spet ni tako slaba (zanimiv posnetek ?e zaradi dvojne menjave mest);

 

http://www.youtube.com/watch?v=UPNzLbKSnG8

 

glej 35. - 45. sekunda cca. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamilton je sam prevzel vso odgovornost za trk, ker ni pustil dovolj prostora Kobayashiju in se javno opravi?il njemu in mo?tvu. Precej ?portna poteza po mojem mnenju.

 

?umi je legenda. Dodatne razlage niso potrebne.

 

v?eraj je ?e druga?e trdil, danes pa priznal

http://f1.rtvslo.si/index.php?id=news&...e&item=4672

 

 

Mikele se je res izkazal! :bravo:

 

Tale posnetek pa dokazuje da Me?ka spet ni tako slaba (zanimiv posnetek ?e zaradi dvojne menjave mest);

 

http://www.youtube.com/watch?v=UPNzLbKSnG8

 

glej 35. - 45. sekunda cca. :jupiii:

 

na ravnini, v kornerjih pa je kanta....poglej kako se ?umi bori z volanom, bi ?el hitreje a dobi 'opel' efekt

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?umi car, ?koda da ne more mercedes ?e ?ez ovinke tako kot po ravninah, tako da sedaj bo pa konec na dolgo?asnih sponzorskih ?trekah...

 

najbolj zanimiv podatek pa je, da je Red bull med srednje po?asnimi na ravninah, a vse kompenzira v 3-4 ovinkih monze s svojo aerodinamiko, ?e ve?, ?e pridobi.... :huh: in to na najhitrej?i dirki na svetu za F1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hamilton je danes spet pokazal da se je ?lovek razvil iz opice! Na koncu je sicer bil 5., no brez idiotizmov bi bil "x" mest vi?je! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fettel je dokazal, dalansko leto ni bilo nobeno naklju?je :notworth:

 

Ja samo, ?e Buton ne bil prpa na ?tartu dirke, bi se lahko kona?alo siguno druga?e, kako pa ne bomo nikoli zvedeli, se je pa izkazalo, da so sedaj sodniki na strani Red Bulla, vedno bolj je o?itno, da kdor ima denar lahko kroji tudi pravila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A se sploh spla?a omenit... tole je pa ?ista repriza dogajanja v celotni sezoni , Vettel zmaga - spet, Alonso je tretji - spet, Massa in Hamilton se zaletita - spet. And the show must go on.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tale Massa je res zgodba zase - da dvakrat v enem koncu tedna zlomi obeso, poleg tega pa dirka?u, ki je ob njemu, ne pusti nobenega prostora in zapelje v ovinek kot da je sam na stezi - podobna situacija je ?e bila letos, in kot danes je tudi takrat zavil v Hamiltona - ta bi se pa ?e lahko navadil, da je Massa ena kamikaza in ?el prehitevat bolj "na ziher". Pred leti je bil tak kaliber Coulthard, ki je imel podobne manevre v stilu "steza je moja".

 

Druga?e pa dobra predstava Schumija, ki je bil na dirki spet hitrej?i od Rosberga :jupiii:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ena zadeva mi nikoli ne gre v ra?un... zakaj bi moral odstopiti prednost, ?e je nekdo pol avta zadaj. Se pravi po tej logiki je dovolj samo, da se malo zrine? vzporedno z zadnjim delom avtomobila pa ima? kr prednost in se ti morajo tisti spredaj umikati. :ne vem:

 

OK, dobil je kazen ampak vseeno tudi prehitevanja morajo biti sigurna, ne pa v stilu kar bo pa bo sploh, ker so zdej itak omogo?ili gibljiva krilca zadaj in dali prednost tistemu, ki prehiteva. Kakorkoli po moje bi Lojze moral ne tako na silo za vsako ceno.

 

Problem pri takih prehitevanjih je mrtvi kot, v katerem se znajde avto, ki je cca z nosom nekje na polovici prehitevanega avtomobila.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Boss kon?no se enkrat strinjam s tabo :jupiii: . Samo bi dodal, kam pa si se naj Massa sploh umaknil temu smrkavcu Hamiltonu? Samo v pesek, Hamilton pa je imel na svoji strani dovolj prostora in mu ne bilo treba tako na tesno prehitevat in to ni na redil prvi?, preve? mu je slava v glavo stopla o?itno in vsaj kar se mene ti?e je popolnoma ne sposoben voznik, ?e ne bi imel takih botrov bi bil ?ista nula.

 

Sam ena zadeva mi nikoli ne gre v ra?un... zakaj bi moral odstopiti prednost, ?e je nekdo pol avta zadaj. Se pravi po tej logiki je dovolj samo, da se malo zrine? vzporedno z zadnjim delom avtomobila pa ima? kr prednost in se ti morajo tisti spredaj umikati. :ne vem:

 

OK, dobil je kazen ampak vseeno tudi prehitevanja morajo biti sigurna, ne pa v stilu kar bo pa bo sploh, ker so zdej itak omogo?ili gibljiva krilca zadaj in dali prednost tistemu, ki prehiteva. Kakorkoli po moje bi Lojze moral ne tako na silo za vsako ceno.

 

Problem pri takih prehitevanjih je mrtvi kot, v katerem se znajde avto, ki je cca z nosom nekje na polovici prehitevanega avtomobila.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mene vpra?ate je tale cirkus od formule ena ratal ?e prvovrstna komercialna farsa, ki nima ?isto ni? skupnega z dirkanjem <_< Skratka, da ne bojo ?li "ta brihtni" na vrhu tako dale?, in to ?e prav bizarno predale? pri teh samosvojih pravilih, da bo ?e v kvalifikacijah znan kon?ni vrstni red na dirki, ker se pa? dirka?i ne bojo ve? upali prehitevati zaradi takih "neumnih" pravil; razen, ?e kaka tehni?na okvara ne onesposobi koga :P In bodo taki ali druga?ni pripetljaji med dirka?i zgolj in le samo prdstava za popestritev ?e tako ali tako dolgo?asnih dirk, ki jih ?e dolgo ne spremljam ve? <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Haha, Opica mu s kolegi vedno re?emo (ampak na simpati?en na?in), sem pa res velikokrat razo?aran ko nardi idiotsko napako, kakr?ne pa? ?lovek ni zmo?en, druga?e pa je talentiran k zmaj! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes tekom dirke sem prov razmi?ljal kje se v dirki nahaja Williams (nekdaj najbolj?a ekipa v prvenstvu), tule prilepim eno slikco iz ?asov ko so blesteli - Damon prvak leta 1996! :jupiii::rozico:

post-185-1321207032_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.