Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Se pravi mo?no da rezultati dirke ?e niso dokon?ni (?eprav mu seveda privo??im, ki je ?lan moje najlup?e ekipe)?! :P

 

so dokon?ni...pa saj je prav kurc to je dirkanje ne pa da rabi? dovolilnico da gre? mimo

 

Res pa je tudi to kar pravijo o Hamiltonu - s to agresijo bo nekoga poslal v zid....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Knofek je potem po radio zvezi spra?eval, kaj za vraga je un po?el zadaj oz. kaj je ?elel dose?i? :P:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to so dvojna merila komisarjev, Di Resta je za be?en dotik z Rosbergom pod safety carom dobil kazen vo?nje skozi bokse, Button pa najprej zapre Hamiltona "do zidu" (se ?e spomnite lani, kako so Schumija na kri? pribijali, ko je na podoben na?in zapiral ob zid Barichella <_< ) in nosi kar lep del krivde za njegov odstop, kasneje pa je zavrtel ?e Alonsa - popolnoma Buttonova krivda. Komisarji pa ni?.

 

Sicer je zame vse na?teto "racing incident" in je brez veze neke kazni talat, samo ?e komisarji ?e kaznujejo med dirko naj imajo enaka merila za vse.

 

Me pa veseli, da je Schumi dokazal, da ?e vedno zna in s tem vsaj za nekaj ?asa zaprl gobce vsem pljuva?em B) ?im je proga postala suha in so za?eli vozit z gumami za suho stezo, se je spet pokazalo, kak?na karijola je Mercedesov avto - z lahkoto sta padla mimo tako Webber kot Button in MS jima tudi pribli?no ni mogel slediti.

 

Me?ka lahko letos zmaga ob regularnih razmerah le, ?e odstopita oba Red Bulla, McLarna in pogojno ?e Ferrarija, pa ?e takrat bi znal biti Renault hitrej?i... jajca gnila Mercedesova <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.youtube.com/watch?v=FXU45l9jDkY

 

res to rabimo, ?koda ker ima karjolo - v kak mclaren ga naj da mercedes.

 

Druga?e pa se vidi kako pre-mo?ni so McLaren in RB

 

Zmagovalec je imel vo?njo skozi bokse, cel krog predrto gumo, zaletel se je z hamiltonom, trk z alonsom....6x v boksih 2x pod SC kot ostali

 

Tretje mesto Webber 2 x po travi + 1 x nabit od Hamiltona padel na zadnje mesto

http://www.youtube.com/watch?v=59Ja-iTbstI

 

bla bla bla.....?e vedno so vsi na ?tengah :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo vidli kaj bo va? adut v Me?ki pokazal na prihajajo?ih dirkah, ena lastovka ?e ne prinese pomladi al kako ?e pravjo! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo vidli kaj bo va? adut v Me?ki pokazal na prihajajo?ih dirkah, ena lastovka ?e ne prinese pomladi al kako ?e pravjo! :P

 

Mi bolj rabimo race in jezera kot pomlad in sonce....ker je me?ka en drek

V Valenciji kjer se ne da prehitevat bo spet kriza - no je pa ob morju mogo?e bo kak monsum...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo vidli kaj bo va? adut v Me?ki pokazal na prihajajo?ih dirkah, ena lastovka ?e ne prinese pomladi al kako ?e pravjo! :P

 

Dej ti raje poglej ?e drugi del dirke pa se pol deli norca iz Schumija. V mokrem, kjer pride bolj do izraza voznik, je vozil ?ase krogov v rangu Vettla, ki pa vsi vemo, v kak?nem stroju sedi.

 

Me?ka na suhi stezi itak nima ni? za pokazat, bori se katrcami, to je njen trenutni doseg <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je na ekranu ene 2x pisalo fastest lap : Michael Schumacher sem si obrisal o?ala....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Mah ko sem sli?al, da je Hemi na tesnem z gorivom sem si mislu :vskalo: ko se je pa Knofku kolo odvija?ilo, sem pa samo ?zmeden?:hudicek::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet pa ?umi potegnil kratko, enostavno se trudi, in dokazuje da kljub, nesre?i in kazni 10s ?e zna in se je pribasal med to?ke.

rosberg je pa totalno nedirkalen, samo vozi se, slabo ?tarta, ni? ne rezkira, jamra v radijo pa nekam pride...dana?nja formula....

 

Kazni so pa ratale ?e skoraj kot ko?arka....vsak dotik je favl

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zadovoljen sem k zmaj - super zanimivo dogajanje, zmagovalec pa moj adut! :danzoman::bravo:

 

Mi je pa zanimivo da je Hemi oba Mercedesa (ki naj bi bi imela identi?na motorja) ugnal za ve? kot krog! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok sem ratal dans ?iv?en (prej gledam - oba Meka brez te?av operete konkurenco), no pol pa ... a zmagal je vsaj Knofek, tud to je nekaj! :jupiii:

 

P.S. - a ste porajtal da je ?umel celo vodil nekaj trenutkov! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok sem ratal dans ?iv?en (prej gledam - oba Meka brez te?av operete konkurenco), no pol pa ... a zmagal je vsaj Knofek, tud to je nekaj! :jupiii:

 

P.S. - a ste porajtal da je ?umel celo vodil nekaj trenutkov! :bravo:

 

Jap, dans se je pa videlo, da je Hemzi sicer hiter, samo kaj ko v glavi nima ni?.... :harhar: , Knofek je za njega profesor!

Za ?umija in Rosberga pa je Ross Brown izjavil, da je izklju?no on kriv za nekonkuren?en avto, ne pa pilota... S ?ajtrgo se pa? ne da dirkat... :zvizga: Zato pa sedaj samo ?e ?akajo konec sezone,razvijajo pa avto za drugo sezono, pa da vidimo! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah mercedes NAZADUJE iz dirke v dirko...konec je....Rosberg dobiva to?ke samo z vo?njo brez prehitevanj, na ra?un napak drugih.

 

Hamilton je pa en ogromen osel, zapravil je sigurno novo ?anso za prvaka - to ?e tretje leto!! Vsi mu ?ivkajo da se mora umiriti, manađerja nabavit, a on ?e vedno po svoje z glavo skozi zid. Pa resno je nevaren voznik.

 

Jap, dans se je pa videlo, da je Hemzi sicer hiter, samo kaj ko v glavi nima ni?.... :harhar: , Knofek je za njega profesor!

Za ?umija in Rosberga pa je Ross Brown izjavil, da je izklju?no on kriv za nekonkuren?en avto, ne pa pilota... S ?ajtrgo se pa? ne da dirkat... :zvizga: Zato pa sedaj samo ?e ?akajo konec sezone,razvijajo pa avto za drugo sezono, pa da vidimo! ;)

 

?e lani so celo sezono razvijali avto za letos....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Bravo Schumi!!! Iz 24 na 5, mesto, medtem ko briljantni Rosberg spet voznja v krogih iz 5 na 6 mesto!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Schumi!!! Iz 24 na 5, mesto, medtem ko briljantni Rosberg spet voznja v krogih iz 5 na 6 mesto!

 

Spa mu je res pisan na ko?o, ko bi le imel malo bolj?i avto - recimo McLarna :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Carski posnetek:

http://www.youtube.com/watch?v=jGOZ0SVEtHo

 

in pa carska izjava Hamiltona, trka s Kobayashijem nisem videl...

http://www.youtube.com/watch?v=aIpOewEBYDo...feature=related

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.