Skoči na vsebino

M 323f Poraba goriva


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 139
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

 

me prav zanima kako porabo mora imet 1.8 V6, ?e bi jaz dobil v roke... B)

 

Vpra?aj KAALmana,kako ma porabo,ko stopi na gas! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

med drugim tudi :P

 

sicer je pa konstanta 3-4k rpm :)

 

me prav zanima kako porabo mora imet 1.8 V6, ?e bi jaz dobil v roke... B)

 

:hohoho: Tak?ne te?ave sem imel jaz. Vsak avto, ki sem ga dobil je obvezno ?rl najve? med ostalimi z istimi avti. Potem sem pa malo na?tudiral board computer na ?kodi?ki in se je poraba magi?no zmanj?ala za 1 liter. Po?akajte, da dam ?e letne gume gor (imam kon?no naro?ene), bo ?la poraba ?e kak deci dol! :jupiii:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

danes izmerjena poraba 8,8l/100km..

 

in ?esa res ne sme? delat... pohodit gasa ker nisi naredo ni?, samo zaliva? ga bv.. pa poraba se ve?a v abnormalne cifre..

pospe?uj z ob?utkom..

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pospe?uj z ob?utkom..

Lp

 

He he,to pa je te?ko definirat! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... V6 ja... poraba pod 9 litrov me?ane vo?nje je utopija :) na dolge relacije smo se pa ?e z 8.2 vozli (Pore? in nazaj) in to v obe smeri pribli?no isto porabo

 

druga?e pa je poraba torej med 8 in 12 litri... ?ez 11.7 ?e nisem pri?el, pa ?e tisto je blo en tank samo izklju?no po mestu sred zime... sen mel dopust pa sem samo 3-4km fural

 

druga?e pa V6 ne rabi? tolko stiskat da lepo gre... tak da se tudi da fajn pelat...

 

sicer pa sem neko? nekje pripopal excell datoteko z porabo, ki jo spremljam ?e od takrat ko sem ?el prvi? tankat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta tank bo verjetno padel rekord kar se min. porabe ti?e :bravo:

 

Naredil sem eno dalj?o relacijo PO.-NM.-Bre?ice-Trbovlje-Kamnik-LJ.-PO.=cca.360 km, pa mi ka?e da je ?e malenkost nad polovico benza. (kar pomeni da je malenkost pod polovico v realnosti).

Pri?akujem da bom naredil ?e vsaj 270 do 300 km!

To bi mi zneslo povpre?no porabo pod 7 l/100 km! :P:bravo:

 

Bomo vidli je reku slep! B)

 

Aja, kdo ugane kaj sem iskal v Bre?icah? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa da se ?e jaz pohvalim!!!

 

Odlo?u sm se da bom s polnim tankov vozu moj avto samo do 3500rpm kar je dost normalna vo?nja(brez izpadov)in se je danes zadeva iztekla takole!!!

 

kot ponavadi grem tankat ko se pri?ge lu?ka- natankam 46l(ostalo mi je ?e okoli 7-9l)

naredu pa sm 630km :bravo::bravo: se pravi da je povp.poraba bila 7,3l na 100km(imam pa 25km avtoceste,10km normalne ceste in 10km klanca)

 

?e pa vozim bol agresivno pa se lu?ka pri?ge pri pribl. 550km-poraba okoli 8,3l na 100km!!

 

 

?e se bom tko vozu!!! :D:D

 

 

lep ve?er

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si norc! :blink::hohoho:

 

 

Fant dr?i se omejitev ?ene viiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............! HOP pa te :policaj: ustav!!!

Ne pozab B-ja u?er.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

130 km/h v 6. prestavi je 3900 obratov. :bravo: . zaenkrat imam tovarni?ko porabo 8,8l/100km.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekatere na?e mazde - se mi zdi niti ne dojemajo da al jo vozi? hitro al pa penzionersko, ker pri men je lahko potem razlike samo kak?nih pol litra, ali pa liter, to pa je men prov :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj ste me pa v dvome spravili. bom jaz to ?e enkrat preveril. mogo?e pa tok gledam na cesto, da nimam ?asa notranjih podatkov brat, he he. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, 3750 obratov, 6. prestava, 130km/h.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to pa res...3900 rpm pa 130km/h...pravi GT :bravo:

pri 3900 rpm moja gre 200 km/h :)

 

Moja skoraj enako .... :bravo::bravo::bravo:

 

Aja, kdo ugane kaj sem iskal v Bre?icah? :blink:

 

 

Ni te?ka - gume!!! :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam pri 4000 rpm 143 km/h. Pri teh obratih se 1. spremeni dol?iana sesalnih kanalov. 2. pa se malo kasneje pri 6000 rpm. Seveda pa se poraba spremenja v katerih obratih se vozi? :bravo: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.