Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Saj v?asih je to morebiti dobro, da se lahko izka?e ?e kdo iz klopi in da ekipa dobi na samozavesti, da se da tud brez messija normalno igrat in zmagovat. To je odli?en test, kolk je ekipa vredna, ko nastanejo problemi. B)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj v?asih je to morebiti dobro, da se lahko izka?e ?e kdo iz klopi in da ekipa dobi na samozavesti, da se da tud brez messija normalno igrat in zmagovat. To je odli?en test, kolk je ekipa vredna, ko nastanejo problemi. B)

 

Samo letos je za?el fenomenalno....z Villo sta se ujela ko brata

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tale Rubin bi mogl prepovedat. Frdaman bunker z 6 branilci... in ostali, ki niso po?eli ni? drugega. ?e sem prav videl, je mel njihov najbolj?i podajalec 14 podaj :S.

 

Pa sam da je remi, tele cepci bojo pa spet izpadli, ker z remiji se dale? ne pride.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa okregal mariborske navija?e, predvsem Viole, ki so pri?li v Ljubljano o?itno samo ?kodo delat na nov ?tadion.

 

Zdej ne vem al so tolk neumni al pa tolk nevo??ljivi, da je v Lj lep nov objekt. Ampak kakorkoli ?e izkazali so se v zelo zelo grdi lu?i in so sramota za vso Slovenijo. Upam, da bodo ustrezno kaznovani in da jim bodo Sto?ice naslednji? odrekle gostoljubnost in da naj ne hodijo ve? v Ljubljano ?kodo delat - barabe huliganske. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa okregal mariborske navija?e, predvsem Viole, ki so pri?li v Ljubljano o?itno samo ?kodo delat na nov ?tadion.

 

Zdej ne vem al so tolk neumni al pa tolk nevo??ljivi, da je v Lj lep nov objekt. Ampak kakorkoli ?e izkazali so se v zelo zelo grdi lu?i in so sramota za vso Slovenijo. Upam, da bodo ustrezno kaznovani in da jim bodo Sto?ice naslednji? odrekle gostoljubnost in da naj ne hodijo ve? v Ljubljano ?kodo delat - barabe huliganske. :angry:

 

Vstopnice so dostopne, a kdo je tolk neumen, da bi ?el, ?e posebej z otroki na tako tekmo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale Rubin bi mogl prepovedat. Frdaman bunker z 6 branilci... in ostali, ki niso po?eli ni? drugega. ?e sem prav videl, je mel njihov najbolj?i podajalec 14 podaj :S.

 

Pa sam da je remi, tele cepci bojo pa spet izpadli, ker z remiji se dale? ne pride.

 

Jzt pa mislim da je uspeh, da so remiziral, namre? vsaka to?ka prislu?ena kontra Barse, ?teje dvojno, tko da bojo pa? ve? pik poskusli kje drugje pobrat! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa okregal mariborske navija?e, predvsem Viole, ki so pri?li v Ljubljano o?itno samo ?kodo delat na nov ?tadion.

 

Zdej ne vem al so tolk neumni al pa tolk nevo??ljivi, da je v Lj lep nov objekt. Ampak kakorkoli ?e izkazali so se v zelo zelo grdi lu?i in so sramota za vso Slovenijo. Upam, da bodo ustrezno kaznovani in da jim bodo Sto?ice naslednji? odrekle gostoljubnost in da naj ne hodijo ve? v Ljubljano ?kodo delat - barabe huliganske. :angry:

 

Viole, dragonsi, .. vsi enake budale... ?koda delat poizkuse na ?ivalih, kar naj te dripce ponucajo, ?kode ne bo nobene, kve?jem koristi... itak od njih ni nobene dru?bene koristi in so kve?jemu eno velko breme...

 

Rubin bo ?rebal samo na krompir, igrajo vedno itak samo tako, bunker pa ene dve kontre na?tudirane. Ne verjamem da bojo nabrali veliko zmag, mogo?e proti Panatinakosu doma, to je pa to...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebela cesta pa tele reprezentan?ne tekme, Barca - valencia je zdej ?ele ?ez 14 dni, pa vsak dan en izgine na bolni?ko... :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Igrajo presenetljivo dobro, glede na to da so prodali dva klju?na mo?a (oba Davida). Mogo?e zdej bolj kot ekipa igraje ne pa da samo nanju ra?unajo.

 

Ampak mislim da niso resni konkurenti, na dolgi rok ne bojo ratali zvozit LP in La Lige. Te?ke tekme za njih tudi ?ele pridejo, res pa da sta ga Barca in Real usrala proti malim ekipam (predvsem na ra?un bunkerjev).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni blo ?voh, sam ?koda da smo un gol dobil! <_<

 

Mi je pa smeh da so Srbini pu?nl doma z Estonijo! :harhar::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Visoka zmaga slovenije, samo sama igra ni bila kaj preve? dobra. Al je trava tok slaba ampak zgledal je kot da si ?og ne znajo po?topat (je pa tudi ?oga kar poskakovala po igri??u).

 

Bi pa jaz na Kekovem mestu posadil novakovica na klop, se mi zdi, da je on svoje ze opiskal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z malo sre?e, pa vendar 3 nove pike! :danzoman:

 

Kaj so pa Srbjanci delal, to je pa neki groznega, jz pa sm jih mel ?e od nekdaj za pacifiste, zdej so me pa tkole razo?aral! :hohoho::hohoho::hohoho::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z malo sre?e, pa vendar 3 nove pike! :danzoman:

 

Kaj so pa Srbjanci delal, to je pa neki groznega, jz pa sm jih mel ?e od nekdaj za pacifiste, zdej so me pa tkole razo?aral! :hohoho::hohoho::hohoho::whatever:

 

izgleda, da jim manjka neka vojna...kar je res, ker je minilo kar nekaj casa pa ni blo nic akcije :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?i krompir, Novakovi? ?e zdaj ne vem zakaj je v prvi enajsterici...

 

Anyway... srbi so ga pa dobro u?pilali... Jest bi une ta najbolj zagrete steral v en kot, potem pa ene 50 cucotov pa 300 policajev s pendreki in tazerji poslal nad njih, pa da jih nabutajo ko majmune, ?e se tok radi pretepajo. Al pa kot sem reku, bi jih vse dal kam kjer testirajo izdelke na ?ivalih... pa naj majo te majmune za to...

 

 

Pa ?e mal igre, Spot The Fail:

 

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/foto-vi...povedana/241430

 

klikni play na youtube videu na koncu ?lanka.... (hint.. cca 11 sekunda) :D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale je pa glavni heroj, odgovoren za uni?evanje oz. pobudnik!

 

http://24ur.com/sport/nogomet/aretirali-crnega-moza.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj pa kot ba bi gledal dve Barceloni. V prvem pol?asu si niso bli ?ist ni? podobni in imeli ?ogo celo manj v posesti, skoraj ve? ne vem za tekmo, kjer sem to nazadnje videl. No potem pa je vsaj v drugem pol?asu pri?la na igri??e prava Barca....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm pa mal spremlju tekmo Maribor Olimpija, pa moram re?t da sm od MBja ve? pri?akvov, glede na to da so 1. na lestvici, Olimpija pa dr?i ne?astno zadnje mesto v tej ubogi zapufani ligi! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.