Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Utegne bit glih gol v zadnji sekundi odlocilen (na koncu isto stevilo tock in slabsi RM v medsebojnih).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je odvisno od Reala samega. ?e vse zmaga je prvak, druga?e bo pa jebal je?a.

 

Barca se bo zdej osredoto?ila na prvenstvo in kiksa ne pri?akovat, ker bojo trgal mre?e, pomoje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o my fucking god... 600?, pa bo zmogel tole poravnat. To pa je kazen, da te sezuje, bravo Laliga spet ste se izkazali za burke?e in pajace - noro.

 

A ja, ?e Messi ne bi odsko?il in bi ga zadel na polno bi bla pa kazen 699? al kako gre to pri njih. Aja pa celo eno tekmo ne bo smel igrati kljub sarkasti?nemu ploskanju. Tale ?panska ciganarija je res brezmejna, jaz sem pa tud idiot, da sem celo tole tekmo gledal, namest, da bi raje en dober NBA basket.

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/ramosu-ena-tekma-in-600-evrov-kazni-po-izkljucitvi-na-el-clasicu-najbrz-sledi-nova-pritozba-reala.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidi? zakaj pol men jermen dol vr?e, ko ene pagpige sanjajo o "uefaloni" pa podobnih ?tosih.

Lani je en sodnik razkril, da je dobil ukaz naj ne sodijo ofsajdov ipd na el klasiku in kaj se je nardilo od takrat, ama ni?. Pometlo preprogo in ka?e po?akalo na naslednje leto.

Tebas, predsednik zveze je ?e itak ve?krat javno priznal da je zagri?en Madridista.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prva ideja je bila ?rna bela ?rna....ker mi ni potegnilo kaj ho?e, sem mu rekel da soba pa ne more biti ?rna. Potem pa se je spomnil noro dobre ideje...

post-2637-0-30944200-1493383895_thumb.jpg

post-2637-0-63252500-1493383908_thumb.jpg

 

?ele naslednji dan mi je kapnilo za kaj se gre

Jersey-Juventus-2015-2016.jpg

 

....star je 8

 

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no. Mladina je za?ela spet navijat za Juve. :) Bravo!

 

Od bratranca tamali je star 8 in je za?el navijat za Juve par mescov nazaj. Ni druge, kot da sem mu sedaj naro?il original leto?nji dres, da bo lahko na nogometnem treningu pokazal, kdo je najbolj?i, hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar zgovarji se Jures, priznaj, da je to bila tvoja ideja, a ne? :hudicek:

Moja bi bila vijola modra :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slabo za nas gledalce ce bosta ze prvi dve tekmi enostranska kanonada....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri so bli Atleti res nekako OBLA?NI, sem pri?akoval popolnoma enakopravno sre?anje. Enega finalista ?e imamo in upam, da v finalu ne izgubi.  :zvizga:

 

H?erka, ki je ?elela malo zraven gledat ?ogobrc, ji je bilo ful ?udno, da nisem bolj vesel ob zadetkih Reala in vpra?a, da ?e ni meni v resnici bolj v?e? tadruga ekipa. Pa bi letos res ATM (bankomatu) bolj privo??il finale in kon?no zmago. Razcepljena osebnost, klinc pa tak navija? Reala.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da v?eraj nih?e ni videl tega - Ronaldov prvi gol in................................

post-2637-0-96783600-1493828571_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V trenutku podaje pasivni ofsajd...v nadeljevanju vse ?isto...

Kaki pasovni ofsajd zoga je sla direktno na njega. Zavrti posnetek na yutubu naprej....

In pika na i ?panski sodniki na drugi polfinalni tekmi ....mora Monaco narej da bo spancem lazje v finalu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures ma prav... to ni pasivni offside. ?oga gre proti Ronaldu in stranski bi moral pokazat zastavico. Ampak saj vemo kako gre pri RM - sodniki dobijo barvno slepoto na belo barvo.

 

 

 

Sicer je pa tukaj lepo opisano kaj je in primer kar do leta 2016 ?e ni bil ofsajd zdaj pa je.

 

http://www.telegraf.rs/sport/1685541-menjaju-se-fudbalska-pravila-od-sledece-sezone-ofsajd-vise-nece-biti-isti-video

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Evo-zrihtal nakup,premontažo na feltne itd...na avto bom pa sam...je treba malce zavore popucati,pregledati,in rad to sam naredim...lepo počasi in v miru,da je narejeno,kot je treba. DOT je 0524...lih prav,k baje jih začnejo sredi Decembra delati...spet Made in Germany😃👍...to pa danes že zelooo težko najdeš. 333€ gume,montaža na feltne,centriranje in stare pustil pri njih...mi je vseeno,kaj bodo z 6-let starimi...dve sta pa itak že flikane,tako da...boli me pimpek. Najbrž v Soboto zrihtam na fordeka🙄...bo draga vesela😊   Aja,ima Vulco eno promocijsko akcijo imenovano "TireGuard365"...skeniraš račun,in registriraš,pa dobiš 1-leto "kasko" na gume (največ 4x popravilo itd...)...je zastonj,torej fino...pač samo k dobijo tvoj email...samo,jaz k skoz šraufe gazim🙄,zna prav priti😅   V redu nakup😃   Aja-pri Grošu...gužva nenormalna...enih 10 avtov v vrsti...jim laufa na polno,tako da tiste dve ženski na kasi ne vesta kje imata glave...se mi ni dalo čakati,sem kar pri njih pustil,in šel danes mimogrede iz nočne iskati...
    • Po domače povedano, da boste vsi razumeli, odprite katalog kake avto revije in boste videli kaj in koliko različnih avtov je na trgu pa nisem jaz iz prejšnjega.....itd, ampak tisti, ki ne vidite dlje od karavana in Mazde.  V resnici je pa problem denar, če ga imaš dosti si lahko sigurno najdeš kaj zase ali družino, poskusite na ta način iskat... 😉
    • No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁
    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.