Skoči na vsebino

?ri?ki v armaturni plo??i M6


Priporočeno sporočilo

Nisem se ?e predstavil, a sem ?e sodeloval v posameznih temah, a vseeno:

 

Mazda 6 sport Combi 120 CD,

 

V zimskem ?asu se pojavljajo ?udni zvoki v armaturni plo??i, takrat ko se avto dodobra ogreje na 22°C.

Krivil sem ?e tisti senzor za kontrolo temperature in vlage pri ?ipi v levem kotu, da ni dobro name??en a na servisu so rekli da je z njim vse v redu. Zvoki nastanejo pri vo?nji ?ez luknje. Poleti zvoki izginejo. Sumim da gre preprosto za nekvalitetne materiale in spoje, ki se ob razli?nih temperaturnih razlikah razli?no raztegujejo in povzro?ajo muziko

 

Dodatni avdio ?ov pa mi povzro?a rolo v prtlja?niku, sploh ?e je zunanja temperetura pod 0°C, kar re?ujem s podlaganjem papir?kov med rolo in vpetje.

 

Ali je morda imel kdo podobne probleme, mislim da vas ni veliko na forumu z Combi varianto, zato nimate problemov z rolojem, armaturo pa imate kaj? :lol::(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se tudi pojavijo ?ri?ki (eden je spredi, drugi je zadi) in prepevajo svojo pesmico. Zgleda kot, da bi hoteli zimo odgnati, ker ko se zunaj ogreje tudi ?ude?no utihnejo. :huh:

 

v glavnem, ?e ma? M6 je ?ivljenje takoj za dve stopnji bolj pestro - hehe... sem si pa dezinsekcijo zastavil kot projekt v zimi 2006/2007 ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

joj kolko so meni ?ri?ki ?ivcev po?rli...

prvo v starem swiftu.. pa to je ?kripalo povsod.. bolje je bilo izkati kjer ne ?kripa kot pa kje ?kripa..

pri nakupo mazde bg sem imel ob?utek da sem v mercedesu napram suzukiju :danzoman:

dost bolj udobmo in dost manj ne?kripajo?e..

se pa tud zdaj pozimi kdaj pa kdaj pojavi kak?en zvok..

 

re?itev?

?e pri suzukiju sem pogruntal da se v to ni spla?alo poglabljat (ker nista bila samo 2)..

 

muziko do fula :danzoman::ouje::vesel:

 

lp :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jebemu, o?itno mam (skoraj) vse problem(?k)e s to Mazdico. :P

 

Ja tudi meni armatura ?kriplje, na ?isto istem mestu (spredaj levo, pod senzorjem). Sem ?e omenil na servisu, pa najprej niso ni? sli?ali (?udno ne, :whatever: ), potem pa so nekaj rihtali (kaj, ne vem), je blo nekaj ?asa malo bolj?e, zdaj pa spet ista pesem :angry: Moram spet zate?it naslednji? na servisu...

 

Je pa ?kripanje/udarjanje pri meni sli?no samo pri nizkih temperaturah, torej (po mojem) ziher neka plastika...

 

Sem pa ?e skoraj pozabil na to (muzka na glas in podobna "zdravila"), dokler nisem na forumu prebral. ?it! :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eni ste pa barabe, zdej bomo pa vsi poslu?al kje je kaj divjega ?ivljenja v avtu :bravo:

 

 

Druga?e pa pri meni ni kak?nih posebnih ?ri?kov, samo ko sem enkrat tapeto na sopotnikovih vratih narobe gor dal ampak sem ti uredil, se pa da ?isto preprosto re?it ?ri?kov; recimo kak bolj glasen izpuh :P ali pa muziko malo prvijete in se njih ne sli?i ve?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eni ste pa barabe, zdej bomo pa vsi poslu?al kje je kaj divjega ?ivljenja v avtu :bravo:

 

 

:hohoho::hohoho:

 

 

druga? pa men najbolj ?re ?ivce tist insekt odzadi, ki se sicer samo ob?asno oglasi - se ga bom kar z macolo lotu ..ekhem... a zavarovalnice oz. kasko krijejo take posege? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Men tud ?kripa pozim ko je avto hladen tam nekje spredi levo v armaturi. No vrag pa je da seje ?krip ?krip pojavu tud tam okoli volana pa ?tevcu. Dam musko naglas pa je ... sam,... to nisem pri?akoval, pa ?e reklamiral so zadevo brez ?kripanja. Sej govorimo o ?estic, al ne?

Mazda6 CD120 TE

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

jaz imam enega ?ri?ka na vrtu in me vsako jutro zbudi, tako, da ure sploh ne potrebujem :D

druga?e pa imam sre?o, avto nima ?ri?kov, ?e fedr?ki so utihnili, tako, da je vse :bravo:

o.p. ?e je ?ri?ek tako pogost pri mazdi, bi bil ?e ?as, da bi mazda to "serijsko" napako odpravi zastonj tako, kot se za znamko spodobi

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.