Skoči na vsebino

DiZeL jA, dIzEl Ne


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 122
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

moja mazda je siva.. a kad se zama?e onda je prljava...

 

- svaki diesel nebre biti do koljena benzincu..

 

npr. prije tjedan - dva; vozim se ja normalno; polagano (kojih 70-80 km/h); kad ono doteli se neki macan sa

NOVIM WW Pasat neki turbo dizela? (tak je kadil ko TRAKTOR :bravo: ); i on mene idi prelaziti.. kada sa ja

sku?il da je to WW i da me ?eli prejti (MRZIM WW) prebacil sam lagano ru?icu reduktora iz 5 u 3; gas do iber

tora?e i tak smo se neko vrjeme usporedno vozili (jer je macan - prema mojoj procjeni - imal oko 120km/h) i

kad se ?inilo da moram popustiti; na cca. 140 ostal je iza mene.. iiiiiiiiza mene..

 

- pazi ne velim ja da tvoj dizela? nejde; ali benzin je ipak benzin.. :ouje:

 

a kad auto vapi za gasom - boja nije vi?e tako bitna; :whatever:

 

e da; pozdrav Violet. Ljepo je vidjeti koju curu ovdje :ljubezen:

 

:dudek::dudek::dudek::dudek:

 

HEHEHE - ti pa rad sanja? kaj??? Se mora? enkrat s kakim novim dieselom peljat!

Sploh pa malo tehni?ne podatke (navor pa tako) tvojega afteka primerjej z kakim novim dieselom!

Sicer pa ?e ena slikica (sorry Labi) - pa ko bo tvoja mazdica to znala pa se oglasi.... :bravo:

post-198-1142584136_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@komar

Take slike dajaj gor ja,da bojo za?eli pubeci noret po na?ih cestah!! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@komar

Take slike dajaj gor ja,da bojo za?eli pubeci noret po na?ih cestah!! :P:D

 

Samo pubeci .... :whatever::hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komar tale slika ti je pa izjemno vsec ne? :D

po mojem un passat je vozil v tretji skoz :)

 

Slika :bravo::bravo::bravo:

Passat - kaki ?iko sa klobukom??? :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: u firni imam nove DIZELA?E i naprema benzincu su :whatever: hm...; ni?t koristi...

 

ak su ti tvoji dizela?i tak dobri; tak mo?ni i startni - zakaj nema ni jednog na street race-u? :blink: ups?

- nemoj me shvatiti krivo; nisam je protiv dizela; ali nije to to.. bar meni..

- NOVI citroen C5 ( sa 2500km) neznma, 2.0 turbo dizela? (nisam siguran za kubika?u ali Turbo dizel je) nakon

1h kaj je delal; na parkingu - ugasimo ga i ostavimo 4h na temp. od -19C (izmjereno pro?le godine); ma?ina

pali TEK s 5 poku?aja... citroen C3 1.6TD (25000km) nakon 8poku?aja pali.. i tak.. a za usporedbu; fita punto

1.1i stajal je vani 4dana (bez da ga itko pali) na isti temp.; i pali od prve.. a ja sam bil uvjeren da je citroen

bolji od fiata ali...

- C5 max. brzina 195km/h

- fiat PUNTo 1.1i 173km/h

 

ZNA?I 1.1i sa 55KS naprema 2.0 TDI sa oko 150KS

 

cjena dizela u hrvatskoj: 7.30kn / litri

cjena EUROSUPER 95 : 7.95kn / litri

 

pa ajd mi onda objasni u ?em je prednost DIZELA? kaj je jeftiniji?

 

benzin :rulam:

 

:harhar::harhar::harhar::harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: u firni imam nove DIZELA?E i naprema benzincu su :whatever: hm...; ni?t koristi...

 

ak su ti tvoji dizela?i tak dobri; tak mo?ni i startni - zakaj nema ni jednog na street race-u? :blink: ups?

 

benzin :rulam:

 

:harhar::harhar::harhar::harhar:

 

Na Hrva?kem je velik problem z nekvalitetno nafto - in potem se dieslom dogaja to kar pi?e?: da kadijo in ne grejo nikamor. :D :D

 

Bomo enkrat naredili interni drag pa da vidimo recimo Hladnijevo GT-ejko proti Komarjevim 136HP (a ima? ?e powerbox?) al pa Rokovo (sej ma? ti chipano, a ne?)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dizel fahrerji ne grejo na street race ker to ni noben izziv za nas...tiscat gas in vozit naravnost res ni neka umetnost :)

je bil en test nekje cd136 in 2.3...: 0-100km/h: 9.4s za dizel in 8.9s za benz..(zo nominalno 30 konjev vec premal razlike)

aja: karavana sta bla

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P nemam nikaj - ba? sam i zato to napisal.. ja se nebi kladil na naftu; ali ?injenica je da nema ni jednog

dizela?a na street raceu; kaj god bu imal i kak god bu nabrijan - benzinac je ipak benzinac.. :bravo:

 

ku?i?; nemam ja nikaj protiv njih ali.. za mene nije to to...

 

- meni to isto dojde kao i plin; jeftino ali sporo. A ti ak si ?eli? tjunirati auto i nabrijati ga; sigurno nebu? del plin

nutra (ili s dizela?em i?el na benzinca - u istoj klasi..) :danzoman:

 

to ti je samo moje mi?ljenje i moje iskustvo.

 

:dudek::dudek::dudek::dudek::dudek:

 

peace! :punk:

 

 

 

a i skrenuli smo s teme.. do?la nam je cura a mi o dizela?ima i benzincima..

 

sorry violeta.. :rozico::rozico::rozico::rozico::rozico::rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dizel fahrerji ne grejo na street race ker to ni noben izziv za nas...tiscat gas in vozit naravnost res ni neka umetnost :)

je bil en test nekje cd136 in 2.3...: 0-100km/h: 9.4s za dizel in 8.9s za benz..(zo nominalno 30 konjev vec premal razlike)

aja: karavana sta bla

 

Nooo, pa to ti jaz re?em.... :bravo:

 

:angry: u firni imam nove DIZELA?E i naprema benzincu su :whatever: hm...; ni?t koristi...

 

ak su ti tvoji dizela?i tak dobri; tak mo?ni i startni - zakaj nema ni jednog na street race-u? :blink: ups?

- nemoj me shvatiti krivo; nisam je protiv dizela; ali nije to to.. bar meni..

- NOVI citroen C5 ( sa 2500km) neznma, 2.0 turbo dizela? (nisam siguran za kubika?u ali Turbo dizel je) nakon

1h kaj je delal; na parkingu - ugasimo ga i ostavimo 4h na temp. od -19C (izmjereno pro?le godine); ma?ina

pali TEK s 5 poku?aja... citroen C3 1.7TD (25000km) nakon 8poku?aja pali.. i tak.. a za usporedbu; fita punto

1.1i stajal je vani 4dana (bez da ga itko pali) na isti temp.; i pali od prve.. a ja sam bil uvjeren da je citroen

 

Pa jaz ti o avtih pi?em, ne o Citroenih...Citroen <> Mazda :hudicek:

 

 

Violet - sorry ?e iz moje strani, da smo ti temo popackali... sramezljiv:rozico:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: u firni imam nove DIZELA?E i naprema benzincu su :whatever: hm...; ni?t koristi...

 

ak su ti tvoji dizela?i tak dobri; tak mo?ni i startni - zakaj nema ni jednog na street race-u? :blink: ups?

- nemoj me shvatiti krivo; nisam je protiv dizela; ali nije to to.. bar meni..

- NOVI citroen C5 ( sa 2500km) neznma, 2.0 turbo dizela? (nisam siguran za kubika?u ali Turbo dizel je) nakon

1h kaj je delal; na parkingu - ugasimo ga i ostavimo 4h na temp. od -19C (izmjereno pro?le godine); ma?ina

pali TEK s 5 poku?aja... citroen C3 1.7TD (25000km) nakon 8poku?aja pali.. i tak.. a za usporedbu; fita punto

1.1i stajal je vani 4dana (bez da ga itko pali) na isti temp.; i pali od prve.. a ja sam bil uvjeren da je citroen

bolji od fiata ali...

- C5 max. brzina 195km/h

- fiat PUNTo 1.1i 173km/h

 

ZNA?I 1.1i sa 55KS naprema 2.0 TDI sa oko 150KS

 

cjena dizela u hrvatskoj: 7.30kn / litri

cjena EUROSUPER 95 : 7.95kn / litri

 

pa ajd mi onda objasni u ?em je prednost DIZELA? kaj je jeftiniji?

 

benzin :rulam:

 

:harhar::harhar::harhar::harhar:

 

zdravek skuliraj se...niko ne kaze da benz ne valja...ja ti samo pokusavam reci da nije dizel za djubre.

I gde si nasao neke cudne usporedbe...

meni je mazda na -27°C pali iz prve...a nisam siguran da ima citroen C3 1.7 TD motor...corsa mozda?

prednost dizela sam ti objasnio vec gore (u slucaju mazde6)

a meni je svejedno sta sipam unutra...benz, dizel, vodu, samo do dobro ide :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- rekel sam već; neisplati se svađati oko toga jer svaki cigan svoga konja hvali... :harhar:

 

a i ja sam samo rekel svoje mi?ljenje o dizela?ima; to nemora zna?it da je to?no; a ti si to shvatil i uzel zdravo

za gotovo. ak ti tak misli? nemora zna?it da se svi sla?u s tobom.

p.s. - da dizel pali na -27C otprve ... mislim da si ipak malo pretjeral...

 

mo?e? napisat svoje mi?ljenje i USPOREDBU ako ima?; a ne se svađat tu da je tvoj auto br?i ili bilji..

 

- < kao :dudek: mala djeca: moj tata je ja?i od supermena!!! moj tata je ja?i od betmena... > -

 

- to je sve kaj sam imal reći o OVOJ temi.

 

:dudek::dudek::dudek::dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- rekel sam već; neisplati se svađati oko toga jer svaki cigan svoga konja hvali... :harhar:

 

a i ja sam samo rekel svoje mi?ljenje o dizela?ima; to nemora zna?it da je to?no; a ti si to shvatil i uzel zdravo

za gotovo. ak ti tak misli? nemora zna?it da se svi sla?u s tobom.

 

mo?e? napisat svoje mi?ljenje i USPOREDBU ako ima?; a ne se svađat tu da je tvoj auto br?i ili bilji..

 

- < kao :dudek: mala djeca: moj tata je ja?i od supermena!!! moj tata je ja?i od betmena... > -

 

- to je sve kaj sam imal reći o OVOJ temi.

 

:dudek::dudek::dudek::dudek:

 

bas to i ja non stop hocu da ti kazem ali mislim da me ne razumes bas :)

ti si poceo sa pricom da je tvoja mazda 323f 1.5 brza od passata tdi (pretpostavljam novi)...

ja sam samo rekao da kad sam kupio mazdu 6 sam probao 1.8 benz i cd120 i brzo shvatio da je dizel: brzi, tisi i manje trosi...druge usporedbe me ne zanimaju

jaka ti je usporedba C5 i punto.... :whatever:

jos jednom: meni je svejedno da li je dizel, benzin, plin, corn flakes...samo da se lepo vozi :)

ps: moj auto je bolji od batmobila jer ima nizu potrosnju :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bas to i ja non stop hocu da ti kazem ali mislim da me ne razumes bas :)

ti si poceo sa pricom da je tvoja mazda 323f 1.5 brza od passata tdi (pretpostavljam novi)...

ja sam samo rekao da kad sam kupio mazdu 6 sam probao 1.8 benz i cd120 i brzo shvatio da je dizel: brzi, tisi i manje trosi...druge usporedbe me ne zanimaju

jaka ti je usporedba C5 i punto.... :whatever:

jos jednom: meni je svejedno da li je dizel, benzin, plin, corn flakes...samo da se lepo vozi :)

ps: moj auto je bolji od batmobila jer ima nizu potrosnju :D

 

ISPRAVAK NETO?NOG NAVODA - nisam reko da je br?i neg ... ma uostalom zaboravi...

 

- neg, za?t se ne utrkuje? s njim? zaradi? si malo sa strane? ili mo?da jo? koji auto..? ha? ja sam siguran da

ima JAAAAAAAKo puno zainteresiranih za to..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

- neg, za?t se ne utrkuje? s njim? zaradi? si malo sa strane? ili mo?da jo? koji auto..? ha? ja sam siguran da

ima JAAAAAAAKo puno zainteresiranih za to..

 

Ne rabi - ima ?e puno $$$ :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja mazda je siva.. a kad se zama?e onda je prljava... :P

 

- svaki diesel nebre biti do koljena benzincu.. :ouje:

 

npr. prije tjedan - dva; vozim se ja normalno; polagano (kojih 70-80 km/h); kad ono doteli se neki macan sa

NOVIM WW Pasat neki turbo dizela? (tak je kadil ko TRAKTOR :bravo: ); i on mene idi prelaziti.. kada sa ja

sku?il da je to WW i da me ?eli prejti (MRZIM WW) prebacil sam lagano ru?icu reduktora iz 5 u 3; gas do iber

tora?e i tak smo se neko vrjeme usporedno vozili (jer je macan - prema mojoj procjeni - imal oko 120km/h) i

kad se ?inilo da moram popustiti; na cca. 140 ostal je iza mene.. iiiiiiiiza mene.. :jupiii:

- pazi ne velim ja da tvoj dizela? nejde; ali benzin je ipak benzin.. :ouje::ouje::ouje:

 

 

 

..ako nisi reako da je brzi (a brzi ne znaci uvek da je najveca brzina visa) onda kako si to mislio??

sto se tice da mi je palio od prve na minus 27 i na 1500m nadmorske visine, briga mene jel mi verujes ili ne...isto tako ja tebi ne verujem da je C3 sa 1.7td trebao 5x dok se palio...(1.7td citroen uopste ne postoji)

brrrr

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

premikam...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..ako nisi reako da je brzi (a brzi ne znaci uvek da je najveca brzina visa) onda kako si to mislio??

sto se tice da mi je palio od prve na minus 27 i na 1500m nadmorske visine, briga mene jel mi verujes ili ne...isto tako ja tebi ne verujem da je C3 sa 1.7td trebao 5x dok se palio...(1.7td citroen uopste ne postoji)

brrrr

 

e da ja sam rekel da nisam siguran dal je 1.7; ali vidim da te jaaaaaaako zanima pa evo ti neke specifikacije od tog jebenog citroena:

 

Proizvođa?: Citroen

Model: 1.6 HDi SX

Vrsta motora: dizelski, 4 cilindra

Obujam: 1.560 cm3

Snaga (kW/KS): 66/92

Potro?nja (l/100 km): 5,1

Ubrzanje (0-100 km/h): 11,2 s

Maksimalna brzina: 180 km/h

Dimenzije (D/?/V u mm): 3.860/1.667/1.529

Cijena do registracije: 119.600 kn

 

pogledaj si i stranicu na kojoj su ga 'testirali': http://www.tportal.hr/automobili/autozona/fset.html

 

ima? jo? pitanja? ha?

 

koji si ti luzer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kake imate tlele :hohoho:

 

A lahk ?e jaz: Dizli suck :whatever: Mazda V6 rulz

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

OK, zdaj pa ?e jaz:

 

Mazda sux, KIA rules - hehehe - pa da vidim kolik jih bo zdele pokonc sko?ilo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, zdaj pa ?e jaz:

 

Mazda sux, KIA rules - hehehe - pa da vidim kolik jih bo zdele pokonc sko?ilo?

 

najine mazde res suck...prevec problemov za znamko ki naj bi bla kao najbolj zanesljiva... :whatever:

solata sux, meso rulz (jaz znam tud)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.