Skoči na vsebino

DiZeL jA, dIzEl Ne


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 122
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

He,he spet te otro?ke finte mazda ?ber alles in da dizel smrdi,ropota in je za stare dedce. Res je da ma?ina ru?i,ko konkretno stisnem po gasu zgine vsak zasledovalec v dimu,tako,da imam ?e tukaj prednost pred kak?nim bencincem.

Mimo so ?asi 1.6 dizlov v Golfu I ali II,ampak nekateri si ?e vedno zatiskate o?i pred tem;pa? mate pla?nice na o?eh pa nekaj bi radi dirkali...ampak pozabljate pa to fun is not a straight line....v ovinkih se za?ne zabava.

?e bi pa rad kdo dirkal po ovinkih(recimo cesta na MB Pohorje ali pa na Roglo) pa ni problema;sem takoj za...enemu foruma?u sem ?e demonstriral dizel power na Pohorje.

Sam pa sovra?im VW,BMW,Mercedes....oz. vse ?katle na 4 kolesih,ki bi rade dirkale z mano,ko sem na motorju. :huh:

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

De?ki ne se kregat,vsak si pa? kupi avto ki mu pa?e! :D Enim bolj pa?e diesel drugim pa bencinski motor,gre pa lahko avto zlo fajn,ne glede katerega ma spredaj not! :bravo: Pa ne se ?alit no.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labiiiii .... explain please!!!! :policaj:

Matej - good work! :bravo:

Odejo ti avtorske pravice Labi! :hohoho:

Moj video je bil vsaj avtenti?en... :hudicek:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, zdaj pa ?e jaz:

Mazda sux, KIA rules - hehehe - pa da vidim kolik jih bo zdele pokonc sko?ilo?

 

..KIS sux, ne bi rad videl tiste claruske k se je v mojo ex mazdico zaletela....ji je ?el cel make up skoraj do volana dol, pa ?e umrla je, ni ve? zadihala. Mazdico je pa ritka zapekla, srce je pa ?e delu :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..KIS sux, ne bi rad videl tiste claruske k se je v mojo ex mazdico zaletela....ji je ?el cel make up skoraj do volana dol, pa ?e umrla je, ni ve? zadihala. Mazdico je pa ritka zapekla, srce je pa ?e delu :bravo:

 

avtomobili niso narejeni za zaletavanje in velika verjetnost je, da po crashu ne grejo nikamor :rolleyes:

 

kar si pa ti napisal ti je pa nekdo s Clarusom uletel v rit in ker Mazda nima motorja v riti (da ne bo kdo tole narobe prebral ;) ) ni noben velik ?ude?, da si se ti lahko odpeljal, KIA pa pa? ne.

 

Sem se pa precej nasmejal, kako ti ocenjuje? avtomobile ali so dobri ali ne - po tem a jih je po nesre?i sploh mo?no ?e peljati :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo enkrat naredili interni drag pa da vidimo recimo Hladnijevo GT-ejko proti Komarjevim 136HP (a ima? ?e powerbox?) al pa Rokovo (sej ma? ti chipano, a ne?)

 

Joj kaj zamujam! ?zmeden? Ste se pa res raspri?ali o dizela?ih; ja ni blema nardimo en drag, me prou zanima , kako se bi odrezala moja ?ipana ?estka! :D

Vidim, da bom mogu posnet, kolk sec. ma do 100, Kon?na je bila po ?tevcu 225 pa bi ?e kaj stisnu( po ravnem seveda), pa je za?elo nekam ?udno trest pokrov od motorja, pa tudi moja bolj?a polovica je preglasila Bose sound... :whatever:

 

@Zdravek in ostali nasprotniki dizela?ev oglejte si pilogo, ni sicer Mazda, ampak ?e znajo Nemci, so Japonci blizu..

:bravo:

Disel.doc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Zdravek in ostali nasprotniki dizela?ev oglejte si pilogo, ni sicer Mazda, ampak ?e znajo Nemci, so Japonci blizu..

:bravo:

 

 

u ?em je problem? kaj; vi ne?ete ?itat ili? na -27C da dizel upali od prve? pa ljudi bo?ji ste vi normalni? ili kaj vam je? :angry:

 

pa pi?ete tak ko da nikad niste sjeli za volan.. koj vam je .... ? pa to su pri?ice za malu djecicu.. kaj naljeva? nutra 1/2 benzina i 1/2 nafte? ili je vam tam v sloveniji naziv dizel za neko novo super gorivo koje imate samo vi? pa se vi uopće gledate kaj pi?ete? ... ovo stvarno prelazi granicu normale..

 

aj mi recite kak bi TURBO dizela? (uzmimo neke normalne aute); npr. OPEL ASTRA 2.0 TDI (da se ne radi samo o mazdama..) 'tjunirana'; sa ?ipovima i svim pi.. materinama koja u kona?nosti ima oko 200-230KS bila bolja od recimo RENAULT MEGANE cupe 2.0i (koji bez svega - za?i TVORNI?KI ima 130KS - a di mu je turbo??) -- nagla?avam BEZ SVEGA!!! ha? ajde pametnjakovići?

 

- samo molim da ne pi?ete da je dizel mazda bolji, da je najja?i, da nije isto voziti astru i mazdu - jer u kona?nosti sva ta tehnologija je ista; motor je motor..

 

ali da ga J E B E ? dizel nikada; ali NIKADA neće biti isti ko benzinac!!!!!

 

BENZIN :rulam:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali da ga J E B E ? dizel nikada; ali NIKADA neće biti isti ko benzinac!!!!!

 

 

:P Ja ne bo kot bencinar; bo pa bolj?i! a si vidu Bemwo? ?zmeden?

?e ne zastopi? kdo ti je kriv, me pa spominja? na enega od likov Musterjevga Zvitorepca... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no i kaj sad ti o?e? reći s tim bemwom? da bu mene pre?el? PA NORMALNO DA BU ME PRE?EL!!! j.. te b.. pa ima konja ko 3 moje mazde... koja nema nikaj na sebi a ta bembura je nabrijana do kraja! ja tebi velim da uzme? auto U KLASI (valjda zna? kaj zna?i auto u klasi, ili?) i da ih isto nabrije? pa nema tog isusa koji bu mi rekel da bu traktor (dizel) bolji!!!!!

 

 

BENZIN :rulam:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ista tehnoglogija motorja ne more bit lahko je samo enaka :D

Pa tudi ?e bi bila popolnoma enaka bi samo Opel delal dizel motorje pa bi drugim koncernom prodajal motorje..... :hohoho:

 

@roko ne sekiraj se, in ga ne prepri?ujte ve? kar je trmasto je trmasto, kar je zabito je zabito, kar je trdo v glavi je trdo, glavno da mi (moral bi re?t nekateri), vemo kak?ni so dizla?i in kak?en je filing v njih in da vemo kako zadeva slu?i........ Eh pustite ?koda ?ivcev nekatere v nekaj prepri?evat kar nevejo in nekaj na pamet govorijo brezveze o dizela?im in imajo svojo teorijo in pogled nanj!! raje se posvetite drugim temam! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pubeci, ne se kregat , dokler ga nima? si skepti?en, ko ga ima?, ga ve? ne menja?

 

v dokaz v po?iljam

 

http://www.carsplusplus.com/specs2005/mazd..._cd_comfort.php

 

ISUSE BO?E!!! PROSVJETLEN SAM !!! e, sad si me zbilja uvjerila da je dizel bolji!!! bio sam sljep ali sada vidim!!! hvala ti Violet!!! zbilja, ovo mi je prosvjetlilo moje mi?ljenje i sad.... neznam.. osjećam se bolje! sad sam se zbilja (zbog tehni?kih podataka) uvjeril da je dizel bolji!

 

.. mo? mislit!!!

 

B E N Z I N :rulam:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I@roko ne sekiraj se, in ga ne prepri?ujte ve? kar je trmasto je trmasto, kar je zabito je zabito, kar je trdo v glavi je trdo, glavno da mi (moral bi re?t nekateri), vemo kak?ni so dizla?i in kak?en je filing v njih in da vemo kako zadeva slu?i........ Eh pustite ?koda ?ivcev nekatere v nekaj prepri?evat kar nevejo in nekaj na pamet govorijo brezveze o dizela?im in imajo svojo teorijo in pogled nanj!! raje se posvetite drugim temam! :D

 

Ja se popolnima strinjam, :D ob priliki greva na pivce :mi pijemoo:

 

:jupiii:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ista tehnoglogija motorja ne more bit lahko je samo enaka :D

Pa tudi ?e bi bila popolnoma enaka bi samo Opel delal dizel motorje pa bi drugim koncernom prodajal motorje..... :hohoho:

 

@roko ne sekiraj se, in ga ne prepri?ujte ve? kar je trmasto je trmasto, kar je zabito je zabito, kar je trdo v glavi je trdo, glavno da mi (moral bi re?t nekateri), vemo kak?ni so dizla?i in kak?en je filing v njih in da vemo kako zadeva slu?i........ Eh pustite ?koda ?ivcev nekatere v nekaj prepri?evat kar nevejo in nekaj na pamet govorijo brezveze o dizela?im in imajo svojo teorijo in pogled nanj!! raje se posvetite drugim temam! :D

 

to! tako je! a ja neznam zakaj je uopće onda ovaj forum ovdje otvoren ak nitko nebre reći svoje mi?ljenje? ha? ajd reci koliko si benzincov vozili a koliko dizela?ov? ha? koliko ti je auto star? mo?da :whatever: 15 godina? ili vi?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No nisem rekel da ne more? izrazit sojega mi?lenja, ni prepovedano vsak lahko pove kaj misli, tako jaz povem kaj mislim in tako ti pove? kar misli? ter drugi in tudi svoja mi?lenja prenesejo tukaj na forum, vendar samo do neke mere bi bilo priporo?ljivo in ne rabi? potem ve? pretiravat <_<

 

Ne vozim 15 let starega avta ampak sklepam da mlaj?ega kot ti, vendar to meni ni pomembno ?e je avto ohranjen in v dobrem stanju zakaj ga nebi (vozil starej?ega), pa tudi ?e bi ga recimo (15 let starega) bi bilo kaj narobe, moram menjavat po tvojem avte na eno leto, te kaj moti?????

 

Vozil ?e nisem dosti avtov (ker nimam dolgo izpit za avto) sem pa jih ?e res nekaj vendar ziher ne toliko tako ti, ker sem tudi mlaj?i od tebe, sem se pa ?e peljal v dostih avtomobilih zraven, samo vem da to ni enak filing kot da ga sam pelje?, vendar vseeno!! Sem pa ?e peljal bencinca in dizla ;)

 

:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No nisem rekel da ne more? izrazit sojega mi?lenja, ni prepovedano vsak lahko pove kaj misli, tako jaz povem kaj mislim in tako ti pove? kar misli? ter drugi in tudi svoja mi?lenja prenesejo tukaj na forum, vendar samo do neke mere bi bilo priporo?ljivo in ne rabi? potem ve? pretiravat <_<

 

Ne vozim 15 let starega avta ampak sklepam da mlaj?ega kot ti, vendar to meni ni pomembno ?e je avto ohranjen in v dobrem stanju zakaj ga nebi (vozil starej?ega), pa tudi ?e bi ga recimo (15 let starega) bi bilo kaj narobe, moram menjavat po tvojem avte na eno leto, te kaj moti?????

 

Vozil ?e nisem dosti avtov (ker nimam dolgo izpit za avto) sem pa jih ?e res nekaj vendar ziher ne toliko tako ti, ker sem tudi mlaj?i od tebe, sem se pa ?e peljal v dostih avtomobilih zraven, samo vem da to ni enak filing kot da ga sam pelje?, vendar vseeno!! Sem pa ?e peljal bencinca in dizla ;)

 

:whatever:

 

Ej pusti ni vredno greva raj? na kokakolo! :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.