Skoči na vsebino

P: neuporabno letno vinjeto

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Na podlagi današnje dokončne ugotovitve, prodam letno vinjeto za osebno vozilo, ker je zadeva totalno NEUPORABNA.

 

Ob 14.15 uri sem se v BTC LJ odpravil v smeri proti Štajerski in do izvoza Domžale porabil neverjetne pol ure, za teh par km, pa to je grozljivka, pa tistih razširitvenih del še niso UREZAL, kaj bo šele takrat.

 

Kakorkoli, očitno te vinjete ne bom več rabil, saj je povprečna hitrost nižja kot če grem s kolesom.

 

Šifra oglasa; MAMUJIMJEBM! :) 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Sam boš mogu dat še tablce zraven 😄

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.