Skoči na vsebino

Radarji po Slovenskih cestah....


David

Priporočeno sporočilo

Ja in s tem si dosegel da prides iz tocke A v tocko B kasneje kot ce peljes po pravilih...

 

+ to, da ima? ve?jo porabo in ?e stro?ek za ekstra drago kavo na pumpi. ?asovno pa ?e kasnej pride?, kot bi vozil 130 km/h :hohoho:

 

 

 

 

A mogo?e kdo ve - a tole ?e velja, da mora? Provido prehitet, da je meritev sploh veljavna?

 

 

Kako je pa potem s tem, ko imajo nekatere Provide kamero zadaj - tam jih pa ne rabi? prehitevat ali pa??

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak so pa "face" res... Cena stacionarnih radarjev se jim ni vrnila in zdaj izumljajo nove na?ine, kako folku denar iz ?epa pobrat. In to na AC-jih, ki so najbolj varne ceste (dokler se nanje ne spravijo z gradbeno mehanizacijo in jih popravljajo v nedogled - vmes pa se samo ?aka, kdaj bo po?ilo) ?e posebej, ?e vzamemo v ra?un ?e ?tevilo prevo?enih kilometrov na njih.

 

No ja sej to jim je glavno vodilo, kaj varnost, kasirat je treba in kje je o najla?je z najve?jim iztr?kom?

 

 

p.s.Men je itak vseeno, ker vozim po omejitvah, se mi zdi pa skrajno butasto, da v sveti vojni za varnost na cestah nobenga ne zanima varnost ampak samo denar. Hmmm... tud kri?arski pohodi so se vr?ili v imenu ?irjenja vere v bistvu je pa ?lo za samo ropanje. Zgodovina se ponavlja. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mogo?e kdo ve - a tole ?e velja, da mora? Provido prehitet, da je meritev sploh veljavna?

Kako je pa potem s tem, ko imajo nekatere Provide kamero zadaj - tam jih pa ne rabi? prehitevat ali pa??

 

Ja mora? jo prehitet, potem je meritev veljavna, ?e pe te kar tako snema pa te lehko kaznuje za neupo?tevanje prometnih pravil in ne hitrosti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

http://24ur.com/novice/slovenija/z-novim-r...re-voznike.html

 

naj gredo na celovsko meriti ce kdo preseze 40 na uro....predvsem zjutraj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/slovenija/z-novim-r...re-voznike.html

 

naj gredo na celovsko meriti ce kdo preseze 40 na uro....predvsem zjutraj

 

 

Aaaah..... Jankovi?eva vojska bo tudi v akciji..... priceless.... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaah..... Jankovi?eva vojska bo tudi v akciji..... priceless.... <_<

 

Ma ve? kaj, ?e sem ?ist po?ten ni? narobe, ?e bodo to po?eli na nevarnih cestah mimo ?ol in vrtcev ali pa tam, kjer je mo?nost nesre?e najve?ja.

 

Glede na to kar sem v sredo do?ivel sem si kar za?elel, da bi kdo kretene lovil. En z BMW X5 je prehitel v ?karje v podvozu pod progo na koncu ?martinke. Izsilil tako tistega nasproti kot tistega, ki ga je prehiteval. Nato pa ?ez pol ure en drug tr?enec je ?gal Tuarega ?ez IOC Rudnik ve? kot 100km/h in prehiteval avtomobile, ki so mislili zaviti levo. Da se je vse skupaj iz?lo je po moje zasluga samo gole sre?e al pa unga dedija zgori - druge razlage za tak idiotizem ne vidim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss... tukaj se popolnoma strinja... ampak v praksi ve? da takih NIKOLI ne dobijo... in ponavadi kasirajo kazni na to?kah ki niso nevarne, so pa dobre za polnjenje prora?unske malhe.... s tem imam te?avo. Sej ve? kolkrat se ti zgodi da gre? ?ez kri?i??e na recimo dunajski, hitreje kot 50km/h.....eko!

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ve? kaj, ?e sem ?ist po?ten ni? narobe, ?e bodo to po?eli na nevarnih cestah mimo ?ol in vrtcev ali pa tam, kjer je mo?nost nesre?e najve?ja.

 

Glede na to kar sem v sredo do?ivel sem si kar za?elel, da bi kdo kretene lovil. En z BMW X5 je prehitel v ?karje v podvozu pod progo na koncu ?martinke. Izsilil tako tistega nasproti kot tistega, ki ga je prehiteval. Nato pa ?ez pol ure en drug tr?enec je ?gal Tuarega ?ez IOC Rudnik ve? kot 100km/h in prehiteval avtomobile, ki so mislili zaviti levo. Da se je vse skupaj iz?lo je po moje zasluga samo gole sre?e al pa unga dedija zgori - druge razlage za tak idiotizem ne vidim.

 

takmu folku bi morl sam izpit uzet pa nikol vrnit pa ?e mu ?e avto oduzet pa kazni napisat ... idin tko bi se lahko znebil takih kretenov na cesti

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ve? kaj, ?e sem ?ist po?ten ni? narobe, ?e bodo to po?eli na nevarnih cestah mimo ?ol in vrtcev ali pa tam, kjer je mo?nost nesre?e najve?ja.

 

Glede na to kar sem v sredo do?ivel sem si kar za?elel, da bi kdo kretene lovil. En z BMW X5 je prehitel v ?karje v podvozu pod progo na koncu ?martinke. Izsilil tako tistega nasproti kot tistega, ki ga je prehiteval. Nato pa ?ez pol ure en drug tr?enec je ?gal Tuarega ?ez IOC Rudnik ve? kot 100km/h in prehiteval avtomobile, ki so mislili zaviti levo. Da se je vse skupaj iz?lo je po moje zasluga samo gole sre?e al pa unga dedija zgori - druge razlage za tak idiotizem ne vidim.

 

samo zanimivo,tudi sam opa?am,da so ve?inoma tej pacienti v teh mini oklepnikih agresivni v vo?nji.

In ga skoraj ni,da nima prilepljene dude (beri tele-(bajski)-fona) na u?esu in z lahkoto prehitevajo zdaj levo zdaj desno.

In skoraj obvezno imajo oble?ene bunde z lisico okoli vrata.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e posebej motoristom. Gonijo kot zverine, sekajo ovinke, ne upo?tevajo omejitve hitrosti, ujamejo jih pa ne. Najbolj pa me je razkurilo, ko je policaj na radiu pri poro?anju o prometnih nesre?ah pozival voznike, naj bodo pozornej?i do motoristov, ker so le-ti hitrej?i. Kot da jim da blagoslov, da lahko tako vozijo. In za kakim takim motoristom niti ne ?alujem, ?eprav so potem vsi drugi krivi. Sosed je s kombijem speljal s stranske ceste na glavno, pa se je vanj zaletel motorist. Le-tega so kasneje gasilci izrezali iz plo?evine. Pa se ni nih?e vpra?al, ?e bi se pri 50 lahko tako zaril v plo?evino, ne, avtomati?no je bil kriv sosed. Le ta pa je trdil, da ko je pregledal cesto, ni bilo nikjer nikogar in da je motorist priletel kot strela. To ga ni re?ilo, policijski zapisnik je vseboval stavek: voznik kombija je izsilil prednost motoristu.

In tako lovijo prehitre voznike, mislim pa da je med motoristi precej ve? "kamikaz".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.