To je realnost. službena Hyundai Kona z 65kWh bruto kapaciteto baterije na AC jedva spravi 250km dometa. Ja v brošurah lažejo o 500+km ampak realnost je pač taka. Če se pelješ po AC omejitvah, nobenih prekoračitev, normalna uporaba klime in radia... to je realnost 250-280km max in to pri normalnih temperaturajh okoli 20 stopinj.
Za jutri sem šel najet Renta a car z ICE mašino, ker ne pridemo v Gornjo Radgono in nazaj, časovno smo pa tolk na limitu, da ni časa ta jajca nekje polnit. Tolk zavajanja in BS-ja okol teh EV-jev, da je to prav nemoralno. Nič ne rečem, za mestno vožnjo super, za relacije pa le če imaš časa v izobilju in se ti ne mudi.
Par dni nazaj.
Nesrečniki (2 moška 2 ženski) na Bibi planini pridejo nazaj do svoje Yaris Cross. Prednja desna guma prazna. Potem nekaj telovadijo s kompresorčkom in se prepirajo, ali mora biti kontakt ali ne.
Kaj vi menite. Glede na to, da jim nisem mogel z ničemer pomagat. A bi moral pristopit in izrazit svoje mnenje, da jaz pa v življenju nebi kupil avta brez rezervne.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.