Skoči na vsebino

Mazda 6 slavi veliki jubilej


suicidal

Priporočeno sporočilo

Jaz ?e cel dan i??em nalepko Made in China kje na avtu, pa zaenkrat ni?, samo neki po japonsko...A kdo mogo?e zastopi japonsko?

A si ziher, da ni po Kitajsko napisano? :P

Res je beden ob?utek, da ogromno Japonskih avtov delajo izven Japonske in se potem ne more? pohvaliti, da ima? avto Made in Japan. <_< Suzukije delajo Mađari, Honde Angle?i... Vsaj kvaliteta je ?e kolikor toliko. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Baje se da iz oznake motorja ali ?asije to?no izvedeti v kateri tovarni je bla narejena. Nekje na nekem forumu sem za sledil to informacijo, pa se ?al ne spomin kje. Lahko tud na tem, vendar mislim da je bilo na enem ameri?kem. Poslal kodo (baje rabjo sam par prvih znakov) pa vedo iz katere fabrke je to. No za mojo kodo so rekl da je genav japonska.

Mazda6 CD120 TE

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje se da iz oznake motorja ali ?asije to?no izvedeti v kateri tovarni je bla narejena. Nekje na nekem forumu sem za sledil to informacijo, pa se ?al ne spomin kje. Lahko tud na tem, vendar mislim da je bilo na enem ameri?kem. Poslal kodo (baje rabjo sam par prvih znakov) pa vedo iz katere fabrke je to. No za mojo kodo so rekl da je genav japonska.

 

Res je. Moja je narejena v Hiro?imi. :bravo: Vendar tudi jaz ne vem to?no kje se to da preveriti...

Zato pa so ?tevilke ?asije, da se preveri vse podatke.... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.