Skoči na vsebino

honda civic hybrid


Violet

Priporočeno sporočilo

kaj ne pove?

http://avtomoto.siol.net/default.asp?artic...010509011118190

nekaj je ?e, ampak podatkov je premalo

 

Jaz uporabljam yahoo in rezultat je naslednji:

http://automobiles.honda.com/models/model_...me=Civic+Hybrid

Sistem je podoben, kot pri Priusu. :unsure::whatever:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pomeni AT-PZEV in multifunkcijska kontrolna plo??a oz. kaj vsebuje?

 

Advanced Technology Partial Zero-Emission Vehicle => Napredna tehnoligija - vozilo z delno nulto emisijo.

Mi?ljeno je, kadar deluje samo na elektri?ni pogon je emisija ?kodljivih plinov nula. Ima pa ta avto tudi bencinski pogon 1,3 litra. Elektri?ni del je starter-generator-motor. Slu?i za zagon, speljevanje, kot pomo?ni motor (tudi samostojni) in shranjevanje odve?ne energije, ki nastaja pri zaviranju ter vo?nji navzdol.Skratka podobno kot pri Prijusu le, da za nijanso druga?e.

Multifunkcijska kontrolna plo??a na?elno pomeni pomeni sistem za kontolo in upravljanje z vsemi sistemi v vozilu. Tako lahko preko univrezalnega LCD prikazovalnika nadzorujemo motorni del, audio (celo video) sistem, navigacijo, klimo. Z istimi stikali lahko upravljamo s temi razli?nimi sistemi.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.