Skoči na vsebino

?ri?ki v anteni


Priporočeno sporočilo

?ao!

 

Lastnik 323F/1997 sem ?e cca. 1 mesec in moram re?t, da je avto super. Zanima me samo s ?im naj nama?em anteno, ki spu??a ob tresljajih obupne zvoke. A je OK kontakt sprej.

Zanima pa me tudi na splo?no kako priporo?ate vzdr?evanje antene, ker sem sli?al, da se rade za?tekajo.

 

AP,

G.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nama?i jo z Wd40 ali teko?o mastjo(tist v spreju k je za mazat ketno pri motorju!!!!)

no tud navadna mast je dobra(na tanko)-samo se potem prah ful hitro prime

Za zimo je pa najbolje da jo odklopi?,ali doda? dodatno stikalo za vklop\izklop

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja je za?tekana, tako da gre samo cca. 1/4 ven. Sedaj je tudi ?e ?isto razmajana (ne vem ali tak?na tudi mora biti), lahko pa da jo je avtopralnica razmajala. No sej fantje v avtopralnici me vedno upozorijo da je antena zunaj, samo kaj ?em ?e ne gre noter :huh: ..najraje bi jo zamenjal s kak?no drugo tamalo, samo ne vem katera pa?e, mislim da jo eden od na?ih ?e ima samo sem pozabil kdo :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na prej?njem avtu sem imel tak?no anteno in ?e sem jo mazal se je vsa svinjarija gor prijela in je s ?asoma antena obstala.

 

Potem sem zadevo zamenjal in sem recimo enkrat na pol leta anteno namazal jo spustil ene parkrat gor in dol nato pa sem raztegnjeno na ?isto zbrisal. Poskusil sem nato ?e enkrat noter in ven ter ?e enkrat zbrisal morebitne ostanke masti.

 

Zadeva je nato delovala brez te?av (tudi pozimi in v snegu ter ledu) kak?ne pol leta potem je bilo treba postopek ponoviti. :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest DANDO1

moja je za?tekana, tako da gre samo cca. 1/4 ven. Sedaj je tudi ?e ?isto razmajana (ne vem ali tak?na tudi mora biti), lahko pa da jo je avtopralnica razmajala. No sej fantje v avtopralnici me vedno upozorijo da je antena zunaj, samo kaj ?em ?e ne gre noter :huh: ..najraje bi jo zamenjal s kak?no drugo tamalo, samo ne vem katera pa?e, mislim da jo eden od na?ih ?e ima samo sem pozabil kdo :whatever:

 

ja mater pa ja ne gre? v pralnico s pri?ganim radiem, saj ti ga no?e oprat ker bi jo stoposto ODLOMIL

 

JAZ BI JO SPOLIRAL, TEORETI?NO SI RAZLAGAM, DA ZA?TEKA ker bi bila malenkost zvita, oz ker bi nekako oksidirala alim se zapra?ila, ve?krat spolirat, kar se pa mazanja ti?e , pa to ni za nikamor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa si naredu iz kruha drek

 

S katerim lahko pognoji? in ti zraste lepa solata. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S katerim lahko pognoji? in ti zraste lepa solata. :bravo:

 

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

 

izjava tedna ?e na za?etku tedna :hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.