Skoči na vsebino

Saj ni res... pa je.


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Sem sicer mislil tole zase zadr?at... pa ne morem, ker si noben Mazdin servis kaj takega ne bi smel privo??it.

Pred dnevi sem kupil rabljeno 6-ko, mojo prvo Mazdo. Prva no?na vo?nja je pokazala, da ksenonke svetijo popolnoma prenizko in pred sabo nisem videl niti 4m. Grem na Mazdin servis (brez imena, da ne bo kak?ne u?aljenosti) in mi sprejemnik na servisnem ?alterju strokovno pojasni, "da ne morejo popolnoma ni? narediti, ker je ksenon tovarni?ko nastavljen, da ga je nemogo?e nastavljat in da je itak bil avto par dni nazaj na tehni?nem, torej ne more biti tako hudo. Vam povem, cela zadeva ni svetila niti 1cm dlje kot meglenke, potem veste kolk sem pri ksenonkah videl naprej od njene ?rte z dolgimi pa tudi nisem mogel skoz vozit!!!

Ker se mi je zdelo brez veze pregovarjat, sem se odpeljal na drug servis, kjer so zadevo nastavili tik-tak in je sedaj OK. Torej... saj ni res... pa je! ?zmeden?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sicer mislil tole zase zadr?at... pa ne morem, ker si noben Mazdin servis kaj takega ne bi smel privo??it.

Pred dnevi sem kupil rabljeno 6-ko, mojo prvo Mazdo. Prva no?na vo?nja je pokazala, da ksenonke svetijo popolnoma prenizko in pred sabo nisem videl niti 4m. Grem na Mazdin servis (brez imena, da ne bo kak?ne u?aljenosti) in mi sprejemnik na servisnem ?alterju strokovno pojasni, "da ne morejo popolnoma ni? narediti, ker je ksenon tovarni?ko nastavljen, da ga je nemogo?e nastavljat in da je itak bil avto par dni nazaj na tehni?nem, torej ne more biti tako hudo. Vam povem, cela zadeva ni svetila niti 1cm dlje kot meglenke, potem veste kolk sem pri ksenonkah videl naprej od njene ?rte z dolgimi pa tudi nisem mogel skoz vozit!!!

Ker se mi je zdelo brez veze pregovarjat, sem se odpeljal na drug servis, kjer so zadevo nastavili tik-tak in je sedaj OK. Torej... saj ni res... pa je! ?zmeden?

 

Glej mislim da je fajn da se izpostavijo taki servisi... navsezadnje je ta forum tudi za to da se razve in glasno pove kje je kul in kje ni.... popolnoma podpiram to...

 

 

sicer pa ?e malo pogleda? pod rubriko tehni?ne te?ave in stro?ki bo? na?el temo prav o ostem problem oziroma nasploh o problemu s ksenon lu?mi pri mazdi 6.

 

 

Lep dan...

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj? n? jih ?parat naj se ve kdo so lemerji in mogo?e se bodo naslednji? pozanimal okoli te zadeve.

 

Ok jih bom jaz zato?u: to so Interclassovci, ki se kot ka?e ?edalje bolj samo ?e z Volvoti ukvarjajo, Mazde pa so pri njih bolj na stranskem tiru. :ne vem:

 

Ampak bolj banalne fore kot je nastaviti dol?ino snopa pa se niso mogli spomniti. :lol::lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

definitivno!!!! :bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.