Skoči na vsebino

Kaj se najbolj spla?a?


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Rad bi vas prosu za va?e mnenje s katerim bi se la?je odlo?u kater avto nej kupim. In sicer, Rabim avto ki ne bo imel ve? kot 1.5 ccm, 100 KM, 120.000 prevo?enih Km, da ne bo karamboliran, da ne bo 4X4, da ne bo kabriolet.....

 

Uglavnem nucam ?ist preprost avtek.... (Clio, Colt...)

 

Uglavnem nekaj ?parovnega, pa vsaj kokr tok varnega (ne recimo Maruttia) po mo?nosti naj ma pa ?e klimo.

 

Naj ne bo dra?ji od 600.000 SIT.

 

Gledam Cliota pa Megana, Colta, Renault 19, Peugeot 306.......

 

Uglavnem ?e se vam slu?ajno ljubi mi napi?te kaj bi recimo vi nabavli za ta dnar.

 

Hvala! ;)

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Rad bi vas prosu za va?e mnenje s katerim bi se la?je odlo?u kater avto nej kupim. In sicer, Rabim avto ki ne bo imel ve? kot 1.5 ccm, 100 KM, 120.000 prevo?enih Km, da ne bo karamboliran, da ne bo 4X4, da ne bo kabriolet.....

 

Uglavnem nucam ?ist preprost avtek.... (Clio, Colt...)

 

Uglavnem nekaj ?parovnega, pa vsaj kokr tok varnega (ne recimo Maruttia) po mo?nosti naj ma pa ?e klimo.

 

Naj ne bo dra?ji od 600.000 SIT.

 

Gledam Cliota pa Megana, Colta, Renault 19, Peugeot 306.......

 

Uglavnem ?e se vam slu?ajno ljubi mi napi?te kaj bi recimo vi nabavli za ta dnar.

 

Hvala! ;)

 

No?em nekaj pametovat samo si izbral ?udne omejitve glede na to, da je cestnina enaka za kubaturo od 1350-1800 ccm in da je je zavarovanje enako za mo?i od 81-108KM.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Rad bi vas prosu za va?e mnenje s katerim bi se la?je odlo?u kater avto nej kupim. In sicer, Rabim avto ki ne bo imel ve? kot 1.5 ccm, 100 KM, 120.000 prevo?enih Km, da ne bo karamboliran, da ne bo 4X4, da ne bo kabriolet.....

 

Uglavnem nucam ?ist preprost avtek.... (Clio, Colt...)

 

Uglavnem nekaj ?parovnega, pa vsaj kokr tok varnega (ne recimo Maruttia) po mo?nosti naj ma pa ?e klimo.

 

Naj ne bo dra?ji od 600.000 SIT.

 

Gledam Cliota pa Megana, Colta, Renault 19, Peugeot 306.......

 

Uglavnem ?e se vam slu?ajno ljubi mi napi?te kaj bi recimo vi nabavli za ta dnar.

 

Hvala! ;)

 

Karkol sam francoza NE !!!!!!!!!!!! :hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e cilja na Evropejce naj izbere Nemca, da bo VSAJ PRIBLI?NO tako kvaliteten kot Japonc. :P Peugeota prodaja oblika, ne kvaliteta. Renault prodaja varnost. Italijani ponujajo videz, dosti opreme za svoj denar ampak pod ?minko je pa "baje" loterija. Nemci so pa dovolj pedantni, ampak je temu primerna cena.

Zdaj pa izberi. :hohoho:

Kaj bi jaz nabavljal v tem rangu, ki si ga napisal: Mazda 323 F BA 1.5 (oziroma, ker ima premalo konjev bi moral najti redkost: 1.8!!), Suzuki Baleno (si pomislil nanj: 1.6 100 konjev), Almera 1.6 (prej?nja generacija, ne ta, ki so 1.5 in 1.8), Nissan Primera (celo cene so primerne ampak imam ob?utek, da i??e? manj?i avto), Honda Kivik ( :D 1.5 VTEC z 115 km, ampak je tudi kar redka zadeva pa v bistvu so predrage), Corrolo (eh spet jih je malo... :( ), Subaru Impreza (pedigre!!)

Sicer ima? pa kar (pre) stroge kriterije. Ali ne bo? dobil dovolj mo?nega (Japonca), bo zbit, ?e bo imel pa ?e kilometrino primerno ti pa to ne bo pomagalo, ker/?e bo prevrtena ?e bo pa avto izpolnjeval vse te zahteve bo pa skoraj gotovo predrag. Tako, da tak?ne ?elje imamo vsi ampak te?ko jih je uresni?iti. :P

Nekaj primerkov, ki pribli?no ustrezajo kriterijem:

Impreza 1.6 90 konjev, nima 4WD

Baleno! Celo tvojim strogim kriterijem naj bi ustrezal!

Ja ni?, kar na avto.net pa iskati. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=540187

 

Ali pa z klimo

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=941509

 

Aja, pa da nebo? mislu da se 1.4 TS neda pelat pod 7l.

 

mam ?e raj? to kot pa une francoze <_<

 

hja, tale 146 se meni ?e vedno zelo dopade... imel jo je en kolega in je bil z njo zelo zadovoljen...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja.....

 

Najprej hvala za vse poste! :D

 

hm... pri teli alfi jst nism ?ist ziher, sicer se mi zelo dopade sam kokr vem baje zelo hacajo, pa sli?u sm d s precej kvarjo.... impreza je skor mal prevelika pa isti problem kot pri alfi da bo preve? pila....

 

Neki se mi zdi pa ?udn. Renaulte so do zdej ?e vsi hvalili, sploh Cliote in R19..... Baje so zelo ?parovni pa pocen za porihtat ?e bi kej crknlo. (mislm da impreza pa alfa nista... :( )

 

baleno.... a mislte da se ne bi bol? u Clioti pelu?

 

Aja kaj je tolk narobe z Renaultom?

Brat je meu Cliota 96' Pa ga je meu skor pet let pa edino kar mu je crknlo je biu en logar.

 

Bil je pa 1.4 75KM RT.

 

Zdej pa ?e majn vem kot prej..... :blink::bravo:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.