Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

sam tale forum je prov nasty ratu :blink:

 

 

Ja, smo udarl pono?nja?ko temo :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

A sem ?e prezgoden za v to temo, po eni logiki, nisem, ker zgleda ?e ?ez dan uletavate vanjo! :angry:

 

Sej bom pisal Miklav?u (Bo?tiju), pa pol ne boste dobil nobenih daril, mogo?e samo kak?no leskovo ?ibo al vam bodo pa parklni gume dol po?ravfal, pol pa se boste navadl REDA! :vesel:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomojem je ?tanga ?e najbolj?a izbera :danzoman: .Za tak ?ov gremo pa tud nove kupit ?e treba :P

 

Hojla! Malo zaustajam! Sam ena ?tanga ne bo zadosti, vse se ne bomo mogle zbasat gor!!! :hohoho: Zakaj pa je ?tanga tako interesantna??? :blink: ?e bomo me mogle imeti pripomo?ke (?tango), kaj boste pa vi imeli za pripomo?ke???- mogo?e drug drugega :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hojla! Malo zaustajam! Sam ena ?tanga ne bo zadosti, vse se ne bomo mogle zbasat gor!!! :hohoho: Zakaj pa je ?tanga tako interesantna??? :blink: ?e bomo me mogle imeti pripomo?ke (?tango), kaj boste pa vi imeli za pripomo?ke???- mogo?e drug drugega :hohoho:

 

?udne fantazije ma? ti tole - Mazdillack, a rabi? slu?ajno pomo???

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odpiram no?ni program (treba prerezat slavnostni otvoritveni trak), no pa za aplavz - hvala hvala! <_<

 

Zdele sem ugotovu da semje dans zgodila tragedija, kar pomen, da sem opazu da sm Titanik zamudu (dobr gledu sm ga ene 4 - 6 krat - ne vem to?no), ampak to je film, ki se ga gleda spet in spet :hohoho: , ponavat sem sicer zaspal, nasprotni spol pa ves romanti?no razpolo?en! :D

 

?e nebi filma zamudu, bi bila prilo?nost spet za kak?no solzo, sem namre? tok ganjen ko vidm tako lepo ladjo, da si ne morem pomagat! :P

 

Zdej je kar je, ?e bi blo BOL? bi blo ?e SLAB?! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky ?e malo pa te bom izrinil iz drugega mesta najbolj zgovornega na forumu :D

 

A ti tekmuje???? ?zmeden? ?aki pol bom pa jaz gas dodal.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je le pouno?, zdele bi ?ele mogl odprt tale dev foruma, ne pa ko nekteri uletavajo not ob 2h popoudne! <_<

 

Jz bom pa zdele usak cajt v vlogi osebnega zdravnika, ki mi bo predpisal recept za cca. (vsaj) 10 urno zimsko spanje, pa ?e mogo?e se mi bo pri tem sanjal da vozim RX7 biturbo! :D

 

Sej veste kako je, ve? ko spi?, ve? ?ans je da sanja? kej lepga, sicer te loh tut mora poprime, ampak upam da me nav! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.