Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

Dobro jutro.

 

Brez kave, so pa zato otroci... Ki jih je med tednom treba buditi in jih komaj zvle?em iz postelje za v ?olo, med vikendom se pa sami zbudijo ?e celo kak?nih 15 minut bolj zgodaj.

 

In pri vsem skupaj - jaz sem bila tudi taka...

Se prav, da je to v zlahti :D nimas se kej bunit :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 3 tedne kasneje...

Ko je treba v ?olo, otroke komaj zbudim. Zdaj pa ?e malo po ?esti zjutraj sami razglasijo jutro. Ampak zame je ?e no?... ?eprav so mi jo ukinili...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale vro?ina je pa ubijalska. In ker otroci potem ?ez dan ve?inoma le?ijo v senci in po?ivajo, pono?i rogovilijo. Danes ?e bolj zgodaj kot v?eraj...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Sej nevem, a je dobro jutro al dober vecer? :D

Sent from Nokia Lumia 930

Zame je dobro jutro... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jutro!

 

Mogo?e kdo ve, kdaj gredo pa star?i na dopust?

 

"Ferragosto" se je ?e za?el, a mene ?e vedno budijo ob ?estih zjutraj...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

A ma ?e kdo ta problem, da ko se mora zjutraj kaj prej ustati, potem celo no? ne spi, ker se boji da zaspi? Pa ?eprav je budilka na?timana.

 

Meni se dosti krat to zgodi recimo za slu?bo ko moram biti kje bolj zgodaj zjutraj in potem cela no? "panika" in prakti?no gledma na uro, da ne bi zaspal.

 

Danes pa od zgodi ?akam enga majstra in isto, od 2-eh zjutri sem se samo zbujal. :D

 

EDIT: majstra ne bo ker je de?. Nach viski v roke pa v pojstlo. Se vidmo v ponedeljek. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma ?e kdo ta problem, da ko se mora zjutraj kaj prej ustati, potem celo no? ne spi, ker se boji da zaspi? Pa ?eprav je budilka na?timana.

 

Meni se dosti krat to zgodi recimo za slu?bo ko moram biti kje bolj zgodaj zjutraj in potem cela no? "panika" in prakti?no gledma na uro, da ne bi zaspal.

 

Danes pa od zgodi ?akam enga majstra in isto, od 2-eh zjutri sem se samo zbujal. :D

 

EDIT: majstra ne bo ker je de?. Nach viski v roke pa v pojstlo. Se vidmo v ponedeljek. :D

Men se zgodi, da ne morem zaspat zlasti takrat, ko grem drug dan v kak?en gri? (goro), kjer ?e nisem bil. To je zame tako pri?akovanje kot otroc Miklav?a.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma ?e kdo ta problem, da ko se mora zjutraj kaj prej ustati, potem celo no? ne spi, ker se boji da zaspi? Pa ?eprav je budilka na?timana.

 

Meni se dosti krat to zgodi recimo za slu?bo ko moram biti kje bolj zgodaj zjutraj in potem cela no? "panika" in prakti?no gledma na uro, da ne bi zaspal.

 

Danes pa od zgodi ?akam enga majstra in isto, od 2-eh zjutri sem se samo zbujal. :D

 

EDIT: majstra ne bo ker je de?. Nach viski v roke pa v pojstlo. Se vidmo v ponedeljek. :D

Jaz:) No jaz mam tudi problem, da ?e mali slu?ajno bedi (trkam, da redko), sem budna tudi jaz pa ni npr. ni? narobe z njim samo pa? ne spi:) Mo?a pa sploh ne gane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz:) No jaz mam tudi problem, da ?e mali slu?ajno bedi (trkam, da redko), sem budna tudi jaz pa ni npr. ni? narobe z njim samo pa? ne spi:) Mo?a pa sploh ne gane.

Pa tisto nespanje vsaj "pametno" izkoristi? ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nisem pomislila, da bi lahko tudi tako bila budna :D

Ni zakej. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sosed ma ka?e fe?to za no? ?arovnic,  tko da ne bo ni? spanja predem grem jutri na pot. Ne vem od kje je zdaj to v modi praznovat ameri?ke praznike. Kaj bomo kmal spu??al raketec za 4. julij? Men je ta njihoj hollowen ?e tko do kraja butast praznik in simbol njihove zahojene mentalitete, zdej se pa ?e pr nas to praznuje....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.