Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

:ouje: nina nana, to zna David dobro B)

 

 

Toti stajerc se je name spravo.-... ka?a... :hohoho:

 

 

Jutrooo.. ni? uspavanke ?e dosti ?asa pel... iiijaaaaaa

 

 

BTW ?akam na povabilo na tortico ?e....:aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Madonca nas je dosti ?e na forumu... :P Celi 3je! :D Zato pa grem ?e jaz span?kat,u?ivajte,se tipkamo ju3! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj ve? kako je to - na za?etku smo vsi heroji in se trkamo po prsih kolk zdr?imo brez spanja pol pa pride utrujenost in je ?ist konc z nami. Evo jaz ?e komi gledam in upam, da mi mo?gani delajo vsaj ?e toliko, da ne pi?em ?istih neumnosti, ali pa? :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bogi si res.se mi slini? :hohoho:

 

Dobr si da dr?i? ker mene ponavadi ?e tam ob 21h za?ne krivit(ampak samo ko delam dopoldne)

Sem pa hraber takrat ko imam no?no(takrat sm pa meed taglavnimi) :bravo:

 

sicer pa dobrojutro!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky.. te pravi? da ti bose vredu igra?

 

Pa kaj si nor!!! ?zmeden? To ja gluh rata?!! :P Za mene je ?isto dovolj ta Bose sistem,ko je not! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si si le umislil ono fer?terkarijo :D

 

A ono ko je na sliki?? :P He he,ne ne.... :D Mam dosti glasno ?e not! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky.. to so ti vidni znaki staranja .. nikoli ni tak glasno da nebi moglo bit ?e bolj :hohoho:

 

Ee,tu si pa trofo stvar,na ?alost.... :(:P Kakih 10 let nazaj,bi blo ziher premalo! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DANDO-ker ?e ne vem gesla od cleopatre,bom kmalu uredil.

pa kaj je zdaj to dva dni nikjer nobenga na pono?njakih, a je vse pijano al ?akate da bo dan mrtvih mimo?sem ?el ob enih malo po mestu.zadnje ?ase bolj slabo spim.joj kaj sem videl...groza,vse pijano, pokozlano, razbito, po tleh le?ijo, dekleta dol padajo, od alkohola, da ne bo kdo kaj mislu, ostalo nisem vidu;vam povem zjokal sem se.nekaj let nazaj sem delal po no?nih lokalihna vratih po centru, pa ni blo tko kot danes.se resno spra?ujem, kam to pelje.a se res ne da ve? zabavat brez alkohola, al pa z mal alkohola za dobro voljo, ?eprav vemo kako to gre naprej.raje ne razmi?ljam ve?.

cleopatra, ti ko bo? tole prebrala, bo? pa kar doma ostala,?e se le da...ne mislim ?ivce zgubljat ?e zaradi tega,sem jih ?e preve? zadnje ?ase.

lahko no?,jutri mam zelo zelo pomembno nalogo, bog mi pomagaj , da se bo izteklo ?imbolje.tudi cleopatra zaradi tega zadnje dni spi bolj slabo mislim.morda bomo jutri la?je...dost sem povedal,bej?mo spat.

 

lahko da za kak dan ostanemo ?e brez tega ra?unalnika...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.