Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Res da ma trava samo 8 kalorij, sam za hrano pa useen rab? dnar :P

 

Tok pa ?e dobi? ?e ne pa ma? ?ihte ki za 5 min straha dobi? veliko veliko denarja

sam k ne vzemajo za redno :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok pa ?e dobi? ?e ne pa ma? ?ihte ki za 5 min straha dobi? veliko veliko denarja

sam k ne vzemajo za redno :hohoho:

 

Kaj da ne, prjav? se na socialno pa ti najdejo tak deu za redno, sam da se te znebijo :hohoho:

 

Letim spat, no?ko usem :danzoman:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj da ne, prjav? se na socialno pa ti najdejo tak deu za redno, sam da se te znebijo :hohoho:

 

Letim spat, no?ko usem :danzoman:

 

Ej n? se sekirat :bravo: Bodo pr?li lep?i ?asi in bova imela MPS 6-ko ko bo MPS-9-ka :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho: ko ko ko ....dak!!!:D

 

jas pa mel rx-9

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ?eeee!!!!!

 

Danes ?e ni blo risanke konec!!! :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ?e vrate zapreta :D al pa najdeta bolj primeren kraj kot je pralni stroj v kopalnici :D al pa uste zama?ita :D al pa vzame? klju?e od avta in se greta malo pelat al pa na sprehod v naravo, al pa ... bi se lahko nadaljeval v nesko?nost. mo?nosti je kar nekaj :D

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi se lahko nadaljeval v nesko?nost

 

Pomota ali stvarnost??? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ?e vrate zapreta :D al pa najdeta bolj primeren kraj kot je pralni stroj v kopalnici :D al pa uste zama?ita :D al pa vzame? klju?e od avta in se greta malo pelat al pa na sprehod v naravo, al pa ... bi se lahko nadaljeval v nesko?nost. mo?nosti je kar nekaj :D

 

Kot sm ?e nekje drugje napisal, sem ?e v gozdu, v dvigalu, v avtu, v prenosnem wc-ju, v kleti, za merkatorjem...bottom line: Ko je mt doma ni sexa ker ji ne pa?e in pika :D

Se pravi doma use odpade...avta nimam...pono? sredi Dom?al mi ni do sexa, ?e bi ?la do mene nimam svoje sobe...ti ?e kj na?tejem???

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sm ?e nekje drugje napisal, sem ?e v gozdu, v dvigalu, v avtu, v prenosnem wc-ju, v kleti, za merkatorjem...bottom line: Ko je mt doma ni sexa ker ji ne pa?e in pika :D

Se pravi doma use odpade...avta nimam...pono? sredi Dom?al mi ni do sexa, ?e bi ?la do mene nimam svoje sobe...ti ?e kj na?tejem???

 

Sami izgovori raj? re? da ne da :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomota ali stvarnost??? :P

 

nadaljeval - mislila sn besedno zvezo ali pa ... :D tak da ni pomota :D

 

@nisde: kaj pa hotel al pa motel? :D zaj ko je toplo tui kak senik (malo romantike pa to). sicer pa ?e bi njej al pa tebi bla huda sila bi se ?e nekaj na?lo :D

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.