Skoči na vsebino

Izku?nje z mazdami


Gigi

Priporočeno sporočilo

gigi...uno ?rno v Velenju...se ti bodo sline pocedile....meni so se. Hmmm...mogoce je sedez se vedno moker od nedelje...haha..

 

Sprobajte in se odlocite, nismo vsi ljudje enaki, da bi nam pasale iste stvari...

?okiraj nas ?e s ceno

Za ceno pa je treba poklicat, to pa je samo 5min dela mogo?e ?e manj od razlike koliko mora? delat da nabere? skupaj denar za tale avto!! :rolleyes::P

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOOK AT ME....LOOK AT ME IN THAT MAZDA6!!!!!!

 

Objavljena slika

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?rno dizel 6-ko, sem vozil tudi jaz.Osebno ne maram dizlov in se redko prepri?am da peljem kakega, samo tale mazda 6 pa je nekaj posebnega, je ne morem primerjat z nobenim Audijem ali pa W, nekako je bolj razred BMW-ja, govorim o dizlih seveda. ?e bi mi jo nekdo podaril bi jo mel, za razliko od ostalih ki bi se jih ?imprej znebil. Zaenkrat pa ostajam zvest bencinu in 6 cilindrom. ;)

Upam da nisem koga u?alil, to je samo moje mnenje. :o

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?rno dizel 6-ko, sem vozil tudi jaz.Osebno ne maram dizlov in se redko prepri?am da peljem kakega, samo tale mazda 6 pa je nekaj posebnega, je ne morem primerjat z nobenim Audijem ali pa W, nekako je bolj razred BMW-ja, govorim o dizlih seveda. ?e bi mi jo nekdo podaril bi jo mel, za razliko od ostalih ki bi se jih ?imprej znebil. Zaenkrat pa ostajam zvest bencinu in 6 cilindrom. ;)

Upam da nisem koga u?alil, to je samo moje mnenje. :o

huh... vsi ste tolk navdu?eni ... kaj je ta avto ?e mogo?e ?ipan pa je zato res prepri?ljivej?i al samo vsa ta plastika naokrog daje tak ob?utek :):D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp ?ipan je;box od Kueberla je notri,?e sem pravilno informiran. lp vuk

166KM naj bi mel...cuti se jih ze nekaj vec kot v kakem drugem avtu.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu nekje okoli bi jih naj imela-ne vem ?e so merili mo? na dynotu;na oko pa te?ko oceni? realno mo?; mora? pa tudi upo?tevati,da turbodizli imajo ponavadi ve?jo mo? kot serijsko navedeno;vem,da je pri mojem ?e tako;sem meril pri RSRu.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu nekje okoli bi jih naj imela-ne vem ?e so merili mo? na dynotu;na oko pa te?ko oceni? realno mo?; mora? pa tudi upo?tevati,da turbodizli imajo ponavadi ve?jo mo? kot serijsko navedeno;vem,da je pri mojem ?e tako;sem meril pri RSRu.

lp vuk

In kolko je razlike?

 

Sem pa videl da so podatki narobe prera?unani, KM glede na KW. ?e ima avto 89KW nima 120 ampak 121,1KM ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Guest GostGIGI

sorry, ker takole upadam brez, da bi se registriral ampak spremljam tale pogovor in bi rad ?e malce mnenja ostalih Mazda-ownerjev

 

Sem namre? pred isto dilemo kot Gigi in sicer izbiram med 6 Cd 136 in P407 HDI. V?e? sta mi oba vendar je Mazda (model) starej?a za dve leti in precej draga glede na opremo, ki je notri. Ima sicer prednost zaradi vgrajenega gretja motorja (Webasto) in mo?nosti nakupa modularnega MP3 playerja.

 

Po drugi strani pa pri Peugeotu za isti denar dobim ?est stopenjski menjalnik, 16 colska alu plati??a, gretje sede?ev, nov HDI motor s filtrom saj in statisti?no 0,5l manj?o porabo na 100km.

 

Kar se ti?e zanesljivosti avtomobilov je statisti?no Mazda res manj problemati?na vendar ne spet toliko, da bi rekel da je 100% - nekdo je omenil, da mu je ?la visokotla?na pumpa pri 9.000km in je ostal na cesti?!?!?

 

Aja, trenutno vozim 6 let staro Kio Clarus, ki je ?e pri 160.000km in v tem ?asu mi je crknila zgolj ena v?igalna tuljava (stro?ek menjave 50.000sit) pa ?e takrat sem se po treh cilindrih privlekel do doma. To omenjam zato, ker vseeno pri?akujem, da me avto ne bo pu??al na cesti predvsem zato, ker sta Mazda in Peugeot mnogo bolj priznani znamki kot je KIA - ampak a se to izka?e v praksi bo pa pokazal ?as.

 

Zdaj bi pa ostale prosil za va?e mnenje, predvsem kje bi ?e lahko na?el prednosti Mazde in bi se odlo?il za nakup.

 

?e vnaprej hvala vsem za odgovore

SEm sedel zadnji? v P407. Dragi moji kljub temu da ima avto na papirju ve?jo medosno razdaljo je to tak sti?ano vkup da je groza.!!! :huh: O?itno so naredil korak nazaj od 406. Jo ima ?lahta in razen prtla?nika ki ni dosti ve?ji od sedanjega zadaj sedi? kot gospod. V novem pa...

 

V mazdi 6 sem ko sem si na?timu zic lahko vsedu in mi je ?e vedno ostalo okoli 10cm za kolena pa nisem ravno majhen 187cm.

 

Tu v 407 je pa zgledal tak da se je fotr(185cm) vsedu spredi v P407 in ko sem se jaz vsedu nazaj mi je ko si je rihtu zic najprej spa?tetal prste ko ga je spustu na ni?je, pol pa ?e poga?ice nadrobil ko je nazaj ruknu zic. Gremo ?e gledat SW ampak mislim da bo mazda.... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MAZDA BO!!!! B)

 

Je ostalo pri tem da ho?emo sleek killing ma?in in ne kakega 307SW ki bolj spominja na bombico.

 

Zdaj morem samo ?e zlobirat sport combi.

 

Vsem hvala za vse infote in upam da ?ez kaka dva meseca uradno kot imetnik Mazde vstopam v klub in poro?am o kilometrih s novo mazdo! B)

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.