Skoči na vsebino

www.poraba.com


peo

Priporočeno sporočilo

kot novopeceni uporabnik omenjene strani, so se mi ze pojavile tezave. :(

 

ocitno nisem tok sposoben, da bi znal uporabljati tole slavno porabo, navodil pa nisem zasledil.

 

pri prvem vpisu nisem imel tezav, vpisal sem samo natankane litre in stanje km na stevcu. potem sem tankal se 2. in sem zelel vpisati prevozene km s tankom in kle so se pojavile tezave.

tok sem se ze znajdu, da sem sel pri drugih pogledat, vendar tudi s te moke ni bilo kruha.

eni imajo prvi vpis prazen in ce je tako, ti pri drugem racuna dejansko porabo prvega tanka.

eni pa imajo prvi vpis ze racunan, vendar je potem pri drugem vpisu ze upostevana poraba glede na prvi tank. ta druga se mi zdi malo boljsa varianta.

 

hvala za pomoc :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj tako je pravilno, ker prvi vpis ?e ne more imeti porabe, ker je nima iz kje izra?unat razen, ?e mu pove? koliko km si prevozu s tolk pa tolk litri. ?e pa vpisuje? kilometre na kilometrskem ?tevcu potem pa lahko izra?una samo razliko v prevo?enih kilometrih in zato rabi? vsaj dva vnosa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.